מה זה בעצם אומר יועץ רשום בהתאחדות יועצי המשכנתאות?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » מה זה בעצם אומר יועץ רשום בהתאחדות יועצי המשכנתאות?
תוכן עניינים

עד לפני שנת 2016 ראינו עלייה מתמדת בעולם יועצי המשכנתאות, למעשה לא היה גוף אחד אשר תיווך והסדיר בין כל יועצי המשכנתאות. בשנת 2016, קבוצה גדולה של יועצי משכנתאות המובילים בתחומם לשלב ידיים תוך כדי ראייה ומטרה משותפת לעתיד – להפוך את תחום ייעוץ המשכנתאות לתחום רשמי ומוכר. ממש בדומה לתחומים אחרים כמו: רואי חשבון, מתווכי דירות, עורכי דין ועוד. מה זה בעצם התאחדות יועצי המשכנתאות, מה נדרש על מנת להיכנס ומה אתם מרוויחים בעבודה עם יועץ רשום בהתאחדות יועצי המשכנתאות? הישארו איתנו.

הכר את: התאחדות יועצי המשכנתאות

התאחדות יועצי המשכנתאות הוא ארגון ללא מטרות רווח אשר הוקם בשנת 2016, תוך כדי ראייה וחזון משותף שאמור להיות גוף המאגד את כל יועצי המשכנתאות ונותן להם בית תוך כדי הגנה על זכויות אזרחי מדינת ישראל ומתן סיוע במטרה לקבל ייצוג הולם ומקצועי אל מול הבנקים. מטבע הדברים הבנקים תמיד ידאגו לרווח שלהם בכל משכנתא ולא באמת יסתכלו על טובת לוקח המשכנתא. בדיוק לשם כך נוסדה התאחדות יועצי המשכנתאות על מנת ליצור גוף פועל, חזק ועובד אשר יכול לתת גב לכל יועצי המשכנתאות בישראל על מנת להשיג את תנאי המשכנתא האידיאליים עבור כל לקוח. עם השנים ההתאחדות צברה כח רב ועובדת כיום אל מול גופים רבים – בנק ישראל, חברות הביטוח השונות והבנקים. עבודה אל מול גופים חזקים אלו נותנים להם יתרון רב. כח המיקוח שלהם עלה משמעותית מה שמעניק ליועצי המשכנתאות אפשרות להשיג משכנתאות בתנאים טובים במיוחד.

התאחדות יועצי המשכנתאות עובדים קשים על מנת להסמיך יועצי משכנתאות ולצרף אותם אל שורותיהם.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

משכנתא משתלמת בראשותו של אבי יוסופוב היא מבין הראשונות להצטרף אל ההתאחדות ב-2016, כאשר אבי יוסופוב משמש כמזכיר הנהלת התאחדות ומנהל אזור מרכז.

יועץ רשום בהתאחדות יועצי המשכנתאות: מבחני קבלה

על מנת לקח חלק פעיל מהתאחדות יועצי המשכנתאות על המבקשים לעבור מבחן קבלה. כאשר מטרתו של המבחן הוא לחדד, להדגיש, להעשיר ואף לראות שהיועצים אשר מצטרפים לשורותיהם בעלי ניסיון וידע בתחום. חברות בהתאחדות לא מתחילה ונגמרת במבחן קבלה, כל יועצי המשכנתאות המוסמכים עוברים באופן קבוע כנסים ופרזנטציות מקצועיות במטרה לשמור על איכות היועצים, להעשיר בידע מקצועי שבסופו של יום מתורגם למשכנתא מושלמת ללקוח.

יועץ רשום בהתאחדות יועצי המשכנתאות: בדיוק מה שאתם צריכים

רובנו כאשר אנו ניגשים למשהו חדש, בעיקר אל מול יועצים שונים – אין זה משנה אם מדובר בעורך דין, כלכלן, או מתווך דירות. שואלים את עצמנו "מה יוצא לנו מזה?"

כאשר אתם עובדים אל מול יועץ רשום בהתאחדות יועצי המשכנתאות אתם יכולים להיות בטוחים שהיועץ עבר מבחנים דקדקניים אשר מעידים בצורה כזו או אחרת על מקצועיותו, היועץ משתתף בפאנלים וכנסים לשם שמירת המקצועיות וכמו כן יש באמתחתו את הגב של ההתאחדות אשר לה יש כוח מיקוח רב.

יחד עם יועץ משכנתאות רשום תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, אנו מזמינים אתכם עוד היום ליצור קשר עם יועצי המשכנתאות הרשומים של משכנתא משתלמת במטרה למצוא משכנתא אטרקטיבית עבורכם. למה אתם מחכים?

 

 

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!