משכנתא לעסקים

ייעוץ משכנתאות » השירותים שלנו » משכנתא לעסקים

משכנתא לעסקים

משכנתא לעסקים – אין אופציה טובה יותר!

הבנק כמו כל גוף בנקאי אוהב להעריך את רמת הסיכון שלו, הבנקים כמו כן כל המוסדות הפיננסים אליהם תפנו ידאגו לעשות בדיקה מדוקדקת וקפדנית בדבר בקשת המשכנתא שלכם, כך כדי לראות שהם לא לוקחים סיכון ולו הכי קטן במתן משכנתא.

בנקים וגופים פיננסים רבים רואים בבעלי עסקים אזור בעייתי למשכנתאות מאחר ובתחומי רבים יש סיכונים גדולים בין היתר מהכנסה שנכנסת לא בזמנים מדויקים מדי חודש, ההכנסה תלויה בעשרות משתנים, אין תמונת מצב של יציבות כלכלית לאורך טווח מה שגורם לבנקים ולגופים הפיננסים לחשוב ולהסיק שיכול להיווצר מצב עם הזמן שלא תוכלו לעמוד בהחזר החודשי.

בשונה מהשוק האזרחי – אין רגולציה

בניגוד למשכנתאות הרגילות הנלקחות לטובת כל מטרה וכד' את המשכנתא לעסקים בשעבוד הדירה ניתן לקחת עד 70% משווי דירת המגורים וניתן לפרוס אותה ל 30 שנים!

דבר המבטיח ניהול תזרים מזומנים יעיל בעסק!

עדיף לשעבד את החנות או המשרד לא?

אז זהו שלא. היתרון הגדול בהלוואה לעסק בשעבוד דירת המגורים הוא היכולת לפרוס את המשכנתא לתקופה מקסימלית של 30 שנים בעוד שאם וכאשר נבחר לשעבד את החנות או המשרד, נוכל לקבל הלוואה עד לתקופה של 20 שנה כחריג כאשר הבנק יבקש לאשר הלוואה ל 15 שנים בלבד.

מה גם שהריביות, הריביות יהיו נמוכות יותר בשעבוד דירת המגורים שכן מדובר בבטוחה טובה יותר לבנק.

אז איך מתקדמים?

כמו שהספקתם להבין מהכותרת, אין אופציה טובה יותר לקחת הלוואה לעסק מאשר לשעבד את דירת המגורים כדי לקבל משכנתא שכזו. לא בכל הבנקים תינתן האופציה הזו אם כי רק בבנקים מסוימים.

יועץ משכנתאות ידע טרם הפגישה עם הגופים הבנקאיים אם אתם זכאים לקבל משכנתא, יעזור לכם להציג את עצמכם בצורה כזו שהבנקים לא יוכלו להישאר אדישים אליכם, כמו כן הוא בעל כוח מיקוח שללווה הרגיל אין מה שיסב לכם המון אושר בדמות ריביות נמוכות שסביר להניח שלא הייתם משיגים לבד.

 

 

 

גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

חייגו אלינו 03-5747211
או מלאו את פרטי ההתקשרות, בחרו שעה שנוחה לכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן