משכנתא למסורבים – אפשר גם אחרת

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא למסורבים – אפשר גם אחרת

תוכן עניינים

יסכימו איתנו זוגות רבים שאחד הרגעים המשמעותיים בחיים שלהם הוא רגע רכישת הדירה הראשונה שלהם. בחודשים האחרונים ביליתם בעשרות פרויקטים שונים עד שהגעתם לבית המושלם מבחינתכם – אזור שקט וירוק, עיצוב בלתי מתפשר לבית ולוקיישן מדהים. אף אחד לא הכין אתכם לרגע בו הבנק יסרב לתת לכם משכנתא. לסירוב משכנתא יש מספר סיבות, במאמר זה נלמד מה אפשר לעשות במצב של סירוב בקבלת משכנתא.

משכנתא למסורבים – מה הם הסיבות לסירוב?

כאשר אנו מדברים על סיבות לסירוב משכנתא יכולות להיות עשרות סיבות, הסיבות הבולטות בדרך כלל חוסר וודאות כלכלית מצד הבנק לגבי יכולת ההחזר שלכם, אנשים רבים לא מדווחים על כל ההכנסה שלהם וכך אי אפשר להתייחס להכנסה המלאה שלהם לאינדיקציה להחזר חודשי, סיבה נוספת היא אם היו לכם בעיות בבנק בשנים האחרונות – צ'קים שחזרו, מינוסים, עיקולים, אזהרות, כמו כן אנשים הנמצאים בהליכים משפטיים מוצאים את עצמם גם כן לא מקבלים אישור למשכנתא.

לפני שמגיעים לרגע הסירוב – הגעה עם יועץ משכנתאות

רבים מאיתנו יעידו שיועצי משכנתאות הם אחד הדברים המשמעותיים בתהליך המשכנתא, כאשר לקוח "מביא יחד איתו" יועץ משכנתאות מקצועי אל הבנק היחס אותו יקבל הלקוח יהיה שונה משמעותית, זוגות רבים לא קיבלו משכנתא מטעם הבנק כאשר הלכו לבד אך יחד עם יועץ משכנתאות בקיא בתחום הצליחו לקבל.

רגע, אפשר גם אחרת!

הכי קל זה להרים ידיים ולוותר על החלום שלכם, אבל רגע לפני שאתם מוותרים תדעו שאפשר גם אחרת. גם אתם יכולים לקבל משכנתא בתנאים משתלמים! מסורבים רבים הבינו שבסופו של יום הבנקים לוקחים מקדמי זהירות מאוד גדולים והנציגים מטעם הבנק לא באמת עושים הכל על מנת למצוא את הדרך בה תוכלו להשיג משכנתא, יש בפניכם מספר אופציות לשם לקיחת המשכנתא אך צריך לעשות זאת בתבונה – בדיוק לשם כך המומחים של משכנתא משתלמת מתמחים במציאת פתרונות משכנתאות למסורבים תוך כדי ליווי והכרת הזכויות שלכם.

משכנתא למסורבים – אתם צריכים יועץ משכנתאות בצד שלכם

סירוב משכנתא הוא מצב לא נעים בלשון המעטה, אך לא מדובר במצב שלא ניתן לשנות. ההמלצה שלנו היא לצרף אל תהליך המשכנתא יועץ משכנתאות מיומן שיוכל ראשית לאשר את הבקשה בבנק, וכמובן יבנה לכם תמהיל משכנתא נכון, יתכנן נכון את המשכנתא לאורך שנים, את יכולות ההחזר, את הריביות המתאימות (בהתאם לכוח מיקוח של יועץ משכנתאות שללווה הרגיל אין) ועוד.

משכנתא משתלמת – מתמחים במתן משכנתאות במצב של סירוב

גם אם גורמי המימון השונים – בנקים, חברות מימון שונות סירבו לתת לכם משכנתא, אנו במשכנתא משתלמת מתמחים במציאת פתרונות במתן משכנתאות במקרים של סירוב, בעזרת המומחים של משכנתא משתלמת תוכל להפוך את ה"לא" שקיבלת ל"כן" גדול מלא בשמחה ואושר. תהליך קבלת משכנתא למסורבים היא מלאכת מחשבת של ממש ובדיוק לשם כך אתם צריכים יועצי משכנתאות מקצועיים עם ניסיון ומוניטין בתחום.

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן