משכנתא דיגיטלית

ייעוץ משכנתאות » משכנתא דיגיטלית

משכנתא דיגיטלית עם משכנתא משתלמת

בימים אלו שאין לנו את הזמן להגיע לבנק או אפילו לפגישת יעוץ אם זה מאילוצי הזמן או אם זה מאילוצי הגבלות הקורונה, מצאנו שהמוצר המתאים הוא משכנתא דיגיטלית.

מה זה בעצם משכנתא דיגיטלית?

ממלאים את השאלון הדיגיטלי שלנו, כולל פרטים על ההון העצמי, שווי הנכס וכד', מעלים את הניירת הדרושה, כמובן שנדאג לציין איזו ניירת בדיוק צריך, לאחר שנקבל את הפרטים, נציגנו יתקשר אליכם עם אחת מהתשובות הבאות:

"אפשר להתקדם" או "אי אפשר להתקדם".

במידה ואפשר יהיה להתקדם, נוכל להמשיך בשרות ולהגיש את הבקשה ב 2 בנקים שונים והליווי יהיה כמובן עד ליום החתימות בבנק שיתן לנו את הריביות הטובות ביותר לתמהיל המסלולים שנבנה עבורכם.

במידה ואי אפשר להתקדם, נציין מדוע לא ניתן להתקדם ומה כן יכול לעזור לכם לקדם את המקרה.

השרות הזה, משכנתא דיגיטלית, חוסך לכם בירוקרטיה מיותרת, המון זמן וכמובן עשרות עד מאות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא!

השרות מתאים לכל סוגי יעוצים:

משכנתא חדשה, משכנתא לכל מטרה, משכנתא לעסקים, משכנתא הפוכה, משכנתא פנסיונית, משכנתא במחיר למשתכן, מחזור משכנתא ועוד!

משכנתא דיגיטלית- מה זה?

תהליך נטילת משכנתא הרבה פעמים הוא מסורבל ולא נוח. הוא דורש מאיתנו זמן רב, מה שמחייב אותנו להפסיד שעות וימי עבודה, לשבת שעות ארוכות מול פקידים, לשמוע הסברים שונים ולחפש תשובות ופתרונות. התהליך הזה, אף שהוא חשוב, יכול לגבות מחיר לא פשוט. בעזרת משכנתא דיגיטלית, אנחנו מבקשים למנוע אותו מכם. 

זהו שלב נוסף בתהליך שעובר העולם הפיננסי באופן כללי. מעבר לכלים שאינם דורשים עבודה מול פקיד או גורם אחר, אלא הכל מתבצע דרך המחשב באופן מהיר ופשוט יותר, כך ניתן להגיע לתוצאות מדויקות, הרבה יותר מהר ולקדם את עניינו לשלבים הבאים. 

במקרה שהתהליך נועד לאפשר ללקוחות המעוניינים בכך, לקבל ייעוץ לנטילת משכנתא כמה שיותר מהר, בצורה פשוטה וזמינה, דרך המחשב, במקום שהם יצטרכו לקבוע תור אצל יועץ, להגיע אליו פיזית ולבזבז זמן יקר על פגישות. הייעוץ שהם יקבלו דרך השירות יהיה מדויק באותה מידה, וכאמור הוא יתבצע בצורה מהירה יותר. 

משכנתא דיגיטלית – איך זה מתבצע בפועל? 

הרעיון של משכנתא דיגיטלית הוא מאוד פשוט. כל מי שמעוניין ברכישת נכס ונדרש לקחת משכנתא, יכול למלא שאלון ולהציג את המסמכים הנדרשים. המערכת תבדוק את כל הנתונים ומידת ההתאמה שלו. 

במידה והוא נמצא מתאים, אזי שהמערכת תעזור לו להגיש בקשות לקבלת משכנתא בשני בנקים שונים ותלווה אותו לאורך כל התהליך. במידה ותהיה סיבה בגללה הוא לא יימצא מתאים, אזי שהמערכת תפרט מדוע ומה עליו לעשות בשביל שיהיה ניתן להתקדם הלאה. 

שלבים אלו, יכולים לחסוך הרבה מאוד זמן וטרחה וכן לספק תשובה מיידית, איכותית ומדויקת לגבי היכולת של הנשאל לקבל משכנתא המתאימה לצרכים שלו עבור רכישת נכס חדש.  

למי זה יכול להתאים?

בעיקרון, משכנתא דיגיטלית יכולה להתאים לכל מי שמתעניין בנטילת משכנתא לרכישת נכס חדש. בין אם זה זוג צעיר, הורים לילדים או כל גורם אחר. כמו כן, תהליך זה יכול לשרת בעלי נכס המעוניינים לרכוש נכס נוסף להשקעה, בעלי נכס המעוניינים למכור אותו ולרכוש נכס חדש במקומו, וכן מי שמתעניין במחזור משכנתאות, משכנתא הפוכה (בני הגיל השלישי), משכנתא לעסקים ועוד. 

המערכת יכולה לספק מידע וכלים לנטילת סוגים שונים של משכנתא על פי הצורך. לכן מומלץ להשתמש בה, בשביל לחסוך זמן, טרחה וכסף! 

משכנתא דיגיטלית – מי עומד מאחורי זה? 

אנחנו בחברת "משכנתא משתלמת" מעסיקים אנשי מקצוע בכירים בתחום אשר יכולים לספק לכם את כל השירותים הרלוונטיים בתחום משכנתאות, ובפרט בתחום של משכנתא דיגיטלית. אנחנו יצרנו עבורכם את השאלון ויש לנו את היכולת והכלים לבחון את המסמכים והנתונים השונים שתספקו לנו, במטרה שנוכל לבחון האם אפשר להתקדם לשלבים הבאים, כיצד ניתן לעשות זאת ולהמשיך ללוות אתכם, עד שתקבלו את המשכנתא המיוחלת.

צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון או דרך האתר שלנו, ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא!

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם