מסלולי משכנתא

דף הבית » מאמרים » מסלולי משכנתא

כיום בניגוד לעבר יש היצע גדול מאוד של מסלולים והרכבי משכנתאות, ישנם מסלולים בריבית קבועה צמודה/ לא צמודה למדד, ריבית משתנה כל שנה, שנתיים, שנתיים וחצי, כל שלוש או ארבע שנים צמודה למדד, ריבית משתנה כל 5 שנים צמודה/לא צמודה למדד, ריבית משתנה כל 7/10/12 שנים צמודה למדד, ריבית הפריים וריבית הצמודה למטבע חוץ וכד'.

נכון לחודש ספטמבר 2015 לפי הוראות בנק ישראל כל משכנתא חייבת ששליש ממנה תהיה בריבית קבועה צמודה / לא צמודה למדד ועד לשליש בריבית הפריים, יש לציין כי הלוואה שייקח לקוח א' והלוואה שייקח לקוח ב' לא יהיו בהכרח דומות מאחר ולא לכולם יש צרכים דומים ועל כן המסלולים יהיו שונים, ישנם מסלולים אשר צמודים למדד המחירים לצרכן כלומר מעבר לריבית שהלקוח ישלם באופן שנתי ישנה גם הצמדה שעליו לקחת בחשבון, במידה ומדד המחירים לצרכן יעלה/ירד באותו חודש נתון כל יתרת המשכנתא אשר צמודה למדד תעלה/תרד גם היא ומפה גם ההחזר החודשי יעלה או ירד, ישנם מסלולים שאינם צמודים למדד אך הריבית בהן היא קבועה אך גבוהה מאחר והיא מגלמת בתוכה עליות מדד.

אלו מסלולים מתאימים לכם? קבועה צמודה? לא צמודה? משתנה כל שנה? פריים? בתכנון נכון של מסלולי המשכנתא תוכלו לחסוך הון עצום בבואכם לפרוע חלק מהמשכנתא או את כולה בעתיד הקרוב/ רחוק, ב"משכנתא משתלמת" נייצר עבורכם מספר תרחישים וסימולציות של הרכבי משכנתא כדי שתוכלו לדעת בדיוק כמה אתם משלמים בכל חודש נתון וכן כמה אתם עתידים להחזיר בסופו של דבר על כל ההלוואה שאתם עומדים לקחת, כך שבסופו של דבר נביא אתכם עם תמהיל המסלולים הטוב ביותר אשר יביא אתכם למשכנתא המשתלמת ביותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן