שירותינו

מגוון שירותים בתחום המשכנתאות וההלוואות לעסקים ולפרטיים

משכנתא חדשה

משכנתא חדשה

כיום יותר ויותר לקוחות אשר מעוניינים ברכישת נכס מגיעים ראשית למפתן דלתו של יועץ המשכנתאות לפני שהם פונים לבנקים, שיעור המימון המקסימאלי הניתן ללקוחות
קראו עוד

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא זהו הליך בו לוקחים מהבנק משכנתא חדשה עם תנאים חדשים, מסלולים,ריביות ואולי אפילו פריסת שנים שונה
קראו עוד

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה

משכנתא זו ניתנת לאזרחים שעברו את גיל השישים ומעוניינים בלקיחת הלוואה לכל מטרה, קשישים אשר אין ביכולתם לפרנס את עצמם בגיל זה או שרוצים ליהנות מהזמן שנותר להם אך אינם יכולים להרשות לעצמם את הפריבילגיה, יש ביכולתם לשעבד את הנכס שלהם
קראו עוד

משכנתא לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה

בימים אלו כאשר יוקר המחיה עולה והמשכורות נשארות ללא שינוי, רבים ממשקי הבית בישראל מגיעים למצב בו סך ההוצאות עולה על סך ההכנסות. מה שיוצר חריגות בחשבון העובר ושב.
קראו עוד
investment-growth-money-profit-bag

משכנתא לעסקים

הלוואות לעסקים

משכנתא לעסקים הינה הלוואה ניתנת לרכישת נדל"ן מסחרי כמו מבנה משרדים, מחסן סחורה, בניינים וכד', לווים אשר מעוניינים בסוג זה של הלוואה על מנת לרכוש עסק או לקדמו
קראו עוד
investment-growth-money-profit-bag

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

עד כה הורגלנו שאם נצטרך משכנתא, לצורך רכישת נכס למגורים או הלוואה לכל מטרה בשעבוד הנכס, הכתובת הנכונה היא, הבנקים. בשנים האחרונות גופים חוץ בנקאיים נכנסו לשוק המשכנתאות ואנו מבחינים במגמה בה יותר ויותר לווים פונים דווקא אליהם על מנת לקבל אשראי זמין.
קראו עוד

ברוכים הבאים למשכנתא משתלמת! אנו מחויבים לסייע לכם להבטיח את שיעורי המשכנתא והתנאים הטובים ביותר המתאימים למצב הפיננסי הייחודי שלכם. צוות המומחים שלנו מחויב ללוות אתכם בכל שלב בתהליך נטילת המשכנתא במקצועיות ובשקיפות.

במשכנתא משתלמת, אנו מבינים שרכישת דירה או נכס מסחרי היא אחת ההחלטות הפיננסיות הגדולות ביותר שתקבלו. לכן אנו מציעים מגוון שירותי משכנתא המיועדים לענות על הצרכים והנסיבות הייחודיים שלכם. בין אם אתם רוכשים דירה בפעם הראשונה ובין אם אתם בעלי עסקים המעוניינים להבטיח מימון, אנחנו כאן כדי לעזור.

צוות המומחים שלנו, המחזיק בניסיון של שנים בענף המשכנתאות, ילווה אתכם לאורך כל התהליך, באמצעות מתן ייעוץ ופתרונות מותאמים אישית המתאימים לתקציב ולמצב הכלכלי שלכם. אנו מבינים שמצבו של כל לקוח שונה, ולכן אנו מקדישים את הזמן כדי להבין את הצרכים שלכם ולהתאים את השירותים שלנו כדי לענות עליהם.

אנו מציעים מגוון שירותים, מייעוץ משכנתאות ועד פתרונות מימון, כדי לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. אנו מחויבים לספק תקשורת שקופה וכנה לאורך כל התהליך, כך שתדעו בדיוק למה לצפות בכל שלב בתהליך.

במשכנתא משתלמת, אנו מחויבים לספק שירות לקוחות יוצא דופן ותעריפים תחרותיים. אנו עובדים עם כלל הבנקים למשכנתאות כמו גם עם מלווים חוץ בנקאיים, על מנת למצוא את מוצרי המשכנתא הטובים ביותר בשוק, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את העסקה הטובה ביותר. אנו גאים בבניית קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו ומחויבים לעזור לכם להשיג את היעדים הפיננסיים שלכם.

אנו מציעים מגוון רחב של שירותים למתן מענה מקיף לצרכי המשכנתא שלכם, לרבות מחזור משכנתא, ייעוץ משכנתאות, משכנתא עסקית, משכנתא חוץ בנקאית ומשכנתא לכל מטרה. עם הניסיון הרב והידע שלנו בענף, אנו מספקים פתרונות מותאמים אישית העונים על הדרישות והתקציב הספציפיים שלכם.

במשכנתא משתלמת, אנו מתחייבים לספק לכם שירות יוצא דופן ותעריפים תחרותיים. צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד כיצד נוכל לסייע לכם להבטיח את המשכנתא הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם.

משכנתא חדשה

משכנתא היא הלוואה שניתנת תמורת שעבוד הנכס שנרכש. נטילת משכנתא חדשה היא אחד מהצעדים המרגשים והגדולים בחיינו, המסמל את כניסתנו הרשמית לחיים הבוגרים. אף על פי כן, לאור העובדה שמדובר באחת מן ההלוואות המשמעותיות ביותר שתיטלו בחייכם, היא מצריכה שלל בדיקות, הבנה מעמיקה וידע מקצועי בתחום המשכנתאות.

מיחזור משכנתא

מחזור משכנתא הינו תהליך בנקאי אשר מאפשר ללקוח לעשות שינויים בתנאי המשכנתא באמצעות סגירתה של המשכנתא המקורית ופתיחת משכנתא חדשה. כלומר, מחזור משכנתא הוא החלפה של התחייבות החוב המקורית בהתחייבות חוב חדשה בריבית ובטווח שונים. התנאים למחזור משכנתא משתנים, ומתבססים על סיכון חזוי, יציבות המטבע, סיכון אשראי וכיוצא באלה.

משכנתא הפוכה

אם רכשתם דירה, סביר להניח שאתם יודעים מהי משכנתה סטנדרטית – הלוואה שניתנת על ידי בנק למשכנתאות או גוף פיננסי אחר בתמורה לשיעבוד הנכס. אז מהי משכנתה הפוכה? משכנתא הפוכה הינה הלוואה אשר מאפשרת לשעבד נכסים בתמורה לקבלת כספים לכל מטרה.

משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה הינה הלוואה אשר ניתנת כנגד נכס שנמצא בבעלותכם, עבור מטרה שאינה רכישת דירה לצרכי מגורים. כמו משכנתה למכורים, משכנתה לכל מטרה תאפשר ללוות סכומי כסף גבוהים ולפרוס את החזריהם לתקופה ארוכה.

משכנתא לעסקים

משכנתא לעסקים דומה במהותה למשכנתא רגילה – הלוואה אשר ניתנת בתמורה לשעבוד של נכס. אף על פי כן, משכנתא לעסקים ניתנת במצבים של רכישת נכס לצרכי עסקים ולא לצרכי מגורים.

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית היא משכנתא שניתנת על ידי מוסד פיננסי שאינו רשום כבנק למשכנתאות. הרציונל אשר עומד מאחורי הרעיון הוא לאפשר ללקוחות שסורבו על ידי הבנקים לקבל תחליף מהימן. ואכן, משכנתא חוץ בנקאית מפוקחת על ידי רשות שוק ההון.

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!