משכנתא לכל מטרה

ייעוץ משכנתאות » השירותים שלנו » משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה

בימים אלו, כאשר יוקר המחיה עולה והמשכורות נשארות ללא שינוי, רבים ממשקי הבית בישראל מגיעים למצב בו סך ההוצאות עולה על סך ההכנסות. רבים מאיתנו מגיעים למצב בו מעבר לניהול משק בית והוצאות חודשיות שוטפות כגון גנים ומשכנתא אנחנו משלמים כ-1,000 ש"ח נוספים עבור ההלוואה אותה סיפק לנו הבנק, כלומר, אם לפני כן היה לנו די קשה להעביר את החודש, אז היום לאחר ההלוואה הנוספת כמעט ובלתי אפשרי לעשות זאת, אבל יש פיתרון וקוראים לו משכנתא לכל מטרה. במאמר זה נענה לכם על כל השאלות הנפוצות בנושא.

משכנתא לכל מטרה ריבית

הבנק בו מנוהל החשבון שלכם, מציע לקחת הלוואה קצרת טווח (בדרך כלל ל-5 שנים). כאשר מדובר על משכנתא לכל מטרה ריבית מפתה תוצע לכם, של 7%-10% על מנת לסגור את האוברדראפט, ואנחנו בתור לקוחות "ממושמעים" נעשה הכול על מנת שהסדר ישוב על כנו ושחשבון הבנק יהיה מאוזן, הרי לא היינו רוצים שיחזרו לנו הרשאות למיניהן או שלא יכבדו שיקים שחילקנו.

הלוואה רגילה או משכנתא לכל מטרה?

בשונה מהלוואה מסחרית אותה נותן לכם הבנק שלכם, מדובר בהלוואה שאותה ניתן לפרוס לתקופה ארוכה ולקבל ריביות מעולות ואף יותר נמוכות ממה שהייתה מציעה לכם הבנקאית האישית שלכם!

כך ניתן יהיה להגיע למצב בו ההחזר החודשי נמוך ובעיקר, שפוי.

הלוואה לכל מטרה ניתנת בשעבוד נכס קיים לטובת מטרה מוגדרת מראש, שיפוצים, כיסוי חובות מימון אירועים וכד', ניתן לקבל משכנתא לכל מטרה רק במידה והשעבוד על הנכס לא עובר את 50% משוויו של אותו הנכס, כלומר לצורך ההמחשה:

במידה ויש ברשותכם נכס אשר מוערך בכ- 1 מיליון ש"ח ועליו משכנתא ע"ס 400 א' ש"ח, אתם יכולים לשעבדו עד ל 50% מערך הנכס, שהם 500 א' ₪, כלומרתוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה של עוד 100 א' ש"ח בלבד (כפוף להכנסות ולאישור הבנק).

חשוב לדעת!

בעקבות הקורונה, יצאה הוראת שעה הגורסת שעד ספטמבר 2021 נוכל לממש כ 70% משווי הנכס בהלוואה לכל מטרה בניגוד למה שכתבנו בשורות מעל.

הבנקים בדרך כלל רואים בנושא של קבלת משכנתא לכל מטרה כהלוואה בסיכון גבוה יחסית, ולכן הריביות עליה יכולות להיות מעט יותר גבוהות בהשוואה למשכנתא במסלולים הרגילים, דוגמת משכנתא לרכישת דירה.

משכנתא לכל מטרה יתרונות

  • יכולה להתפרס על פני שנים רבות, יותר מהלוואה סטנדרטית, וכך ההחזרים החודשיים יהיו נוחים ונמוכים מאוד
  • בגלל שיש ערבות למשכנתא גם מסורבי הלוואות יכולים לקבל אישור למשכנתא כזו
  • אפשר לאחד מספר הלוואות ולהחזיר את כולן או חלקן ביחד או מוקדם מהמועד המתוכנן

לקיחת משכנתא לכל מטרה: למי כדאי?

  • מי שנדרש להלוואה וקיבל סירוב- דירה כערובה תאפשר לו לקבל, כפי שהזכרנו קודם
  • למי שיש מספר רב של הלוואות בחשבון העו"ש אשר גורמות למחנק פיננסי.
  • ניתן לקבל סכומים גבוהים מאוד אותם ניתן להשקיע בעסק באמצעות משכנתא לעסקים

איחוד הלוואות

אחת הסיבות הטובות ביותר לקחת משכנתא זו היא על מנת לאחד הלוואות קיימות ולהחזיר את כולן יחד באופן נוח לבנק. צירוף של הלוואות בתוספת משכנתא קיימת יכול ליצור החזר חודשי של אלפי שקלים לבנק, דבר שקשה לעמוד בו במיוחד אצל משפחות צעירות. איחוד ההלוואות והחזרתן יחד עם משכנתא זו מאפשרת לפרוס את החזר ההלוואות לאורך זמן ארוך יותר ובצורה נוחה יותר, שתאפשר יציאה ממעגל ההלוואות והריביות.

קבלת משכנתא לכל מטרה

קבלת משכנתא לכל מטרה יכולה להיעשות ברוב הבנקים שנותנים משכנתאות רגילות. מי שמעוניין בקבלת הלוואת משכנתא לכל מטרה ואין לו משכנתא קיימת יכול לפנות לבנקים ולבחור בתוצאה ביותר. הקריטריונים צריכים להיות: ריביות נמוכות, גובה החזרי משכנתא סביר וסכום משכנתא מספק.

אם הבנק לא מעוניין לספק משכנתא נוספת, כדאי לחשוב על מחזור המשכנתא הקיימת, כדי לקבל סכום כסף נוסף ולשנות את התנאים. אופציה נוספת שקיימת היא להעביר את המשכנתא לבנק אחר, המאפשר לכם לקחת משכנתא נוספת.

אל תתפתו לקחת כל הלוואה שנציג הבנק מוכן לתת לכם.

ישנן גם חברות שונות שנותנות הלוואת משכנתא לכל מטרה, תמורת שיעבוד הדירה או שיעבוד שני. כמו כן חלק מהחברות מציעות מחזור והגדלת המשכנתא כמו בבנקים. החברות שונות באופן מהותי מהבנקים ולכן חשוב לוודא שלחברה יש רישיון בתוקף, וגם לוודא בנושא משכנתא לכל מטרה ריביות סבירות המוצעות לכם ע"י הבנקים.

קשה לכם לעמוד בהחזרי ההלוואות בחשבון? יש לכם דירה בבעלותכם?
פנו ל"משכנתא משתלמת" עוד היום כדי לדעת האם ניתן לעזור גם לכם!

ב"משכנתא משתלמת" תמצאו יועץ משכנתאות מומלץ אשר יודע כיצד להשיג עבורך את ההלוואה הטובה ביותר בריביות האטרקטיביות ביותר במינימום של זמן, בירוקרטיה וכסף.

על אודות משכנתא משתלמת

מחפשים משכנתא לכל מטרה או משכנתא למסורבים? מעוניינים ליטול משכנתא הפוכה? מעוניינים דווקא במשכנתא לעסקים או במשכנתא פנסיונית? משכנתא משתלמת היא הכתובת בשבילכם. משכנתא משתלמת היא משרד ותיק המתמחה במתן משכנתאות בארץ וברחבי העולם. אנו מספקים מעטפת שירותים הכוללת ייעוץ משכנתאות בלתי תלוי לנוטלי משכנתאות בנקאיות וכן לנוטלי משכנתא חוץ בנקאית, ומתמחים ביצירת חיסכון מקסימאלי לנוטלי משכנתאות מן המגזר הפרטי והמגזר הציבורי כאחד. בנוסף, מספקת משכנתא משתלמת שירותי משכנתא דיגיטלית. המשרד הוקם על ידי אבי יוסופוב, יועץ משכנתא ותיק ומוערך בעל עבר עשיר בתחום הפיננסים ורזומה מרשים של לקוחות מרוצים. המשרד חרט על דגלו להביא את תורת החיסכון הן בתחום המשכנתאות והן בכלכלת המשפחה לפתח דלתן של משפחות רבות ברחבי המדינה. אבי יוספוב צמח מתוך המערת הבנקאית, ומאחוריו ותק של למעלה מעשור בתחום המשכנתאות כיועץ משכנתאות פרטי. פרט להיותו יועץ משכנתאות מוערך וותיק הוא אף שימש כמזכיר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות וכיהן כמנהל אזור המרכז. כיום מכהן יוסופוב כחבר הנהלה בהתאחדות.

משכנתא לכל מטרה – שאלות ותשובות

כידוע, משכנתא הינה הלוואה אשר בנויה במיוחד על מנת שתוכלו להגשים חלום מיוחד אחד - רכישת בית משלכם. ואולם, אם כבר רכשתם בית ואתם מעוניינים ליטול הלוואה, משכנתא לכל מטרה עשויה להיות הפתרון בשבילכם. זוהי היא למעשה הלוואה אשר ניתנת כנגד שיעבוד נכס כלשהו שנמצא בבעלותכם, גם למטרות שאינן קשורות ברכישת בית. כמו משכנתא למגורים, גם הלוואה זו מאפשרת אף היא ללוות סכומי כסף גבוהים ולפרוש את תשלום החזרי המשכנתא על פני שנים רבות.
כמו בכל משכנתא אחרת, יבחן הבנק כל בקשה ובקשה לגופה, ותנאי המשכנתא ייקבעו בהתאם לנתוניו הפיננסיים של הלווה, לפי שוויו של הנכס ולפי הסכום שאותו מעוניין ליטול הלווה. בנוסף לכך, יינתן משקל אף למטרה שלשמה מיועדת המשכנתא. בדומה למשכנתא הניתנת לצורך רכישת דירות להשקעה, גם במקרים של אלו ישנה רגולציה שמגבילה את היקף המימון ל-50 אחוזים מערכו של הנכס. לכן, אם בבעלותכם בית מגורים ששווה מיליון שקלים, תוכלו לקבל כנגדו מימון בגובה חמש מאות אלף שקלים לכל היותר.
תחילה, יהיה עליכם למלא שאלון קצר. בשאלון תמלאו את הפרטים שלכם על מנת שנוכל לנתח את הפרופיל הכלכלי שלכם. לאחר מכם תיצור המערכת פרופיל כלכלי על סמך המידע שסופק על ידיכם ותשלח את בקשת האשראי. בהמשך תאתר המערכת את המסלולים הרלוונטיים ואת סוגי ההלוואות שיתאימו לפרופיל הכלכלי שלכם. לאחר מכם, במידת הצורך, תבקש מכם המערכת להשלים מסמכים נוספים שנדרשים על מנת להגיש את בקשת המשכנתא. לבסוף, תשלח המערכת את בקשתכם לנציגי הבנקים השונים, תנהל עבורכם משא ומתן ותיצור עבורכם את המתווה האופטימלי. לאחר שתסיים המערכת את עבודתה, כל שנותר לכם לעשות הוא לחתום על מסמכי ההלוואה מול הגורם הבנקאי הרלוונטי.

גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

חייגו אלינו 03-5747211
או מלאו את פרטי ההתקשרות, בחרו שעה שנוחה לכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!