משכנתא חוץ בנקאית

ייעוץ משכנתאות » השירותים שלנו » משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

המחשבה הרווחת היום בציבור הישראלי היא שאפשרותנו היחידה לרכוש דירה ולקחת משכנתא היא רק דרך הגופים הפיננסים המדיניים והבנקים. אך בשנים האחרונות התחיל שוק חדש אשר מתפתח אט אט ונותן גם הוא אפשרות מימון – שוק המשכנתאות החוץ בנקאיות. בעזרת משכנתא חוץ בנקאית יכולים לווים רבים שלא קיבלו אישורים מגופים פיננסים בנקאים לקבלת משכנתא לקבל את המשכנתא הראשונה שלהם ולהיות כבר ממחר בעלי נכס בישראל.

 

בחיים לא שמעתי על זה! מאיפה ניתן להשיג משכנתא חוץ בנקאית?

היום פועלות בשוק חברות רבות אשר נותנות הלוואות ומשכנתאות לצרכי דיור ונדל"ן, ניתן להתבלבל ולקשר משכנתאות חוץ בנקאיות ישר אל עולם תחתון ושוק אפור. הרשו לנו להרגיע אתכם – חלק מהחברות המציעות שירותים של משכנתאות הן מהגדולות במשק – חברות ביטוח גדולות, חברות פרטיות המספקות פתרונות הלוואה ודיור. יש לחברות זכות מלאה לבחור את התנאים ומסלולי המשכנתאות הרלוונטים, אך עם זאת עדיין יש אכיפה קבועה הכוללת מסכת אישורים מטעם המדינה.

 

מה מיוחד במשכנתא חוץ בנקאית?

לקיחת משכנתא חוץ בנקאית הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אנשים שניסו לקבל משכנתא בתנאים שונים אצל הגופים הבנקאיים אך סורבו משלל סיבות. פרוצדורה של לקיחת משכנתא לעיתים עלולה להיות ארוכה ומסובכת, מלווה בהמון בירוקרטיה וכאבי ראש – האינטרס של הבנקים הוא לקחת כמה שפחות סיכון בהלוואה לטווח ארוך שהיא מסוכנת מאוד מלכתחילה, לכן הבנקים דורשים מספר בלתי נגמר של מסמכים ואישורים, היסטוריית כרטיסי אשראי, חובות והלוואות קודמים, תלושי שכר ועוד. בעקבות כך אנשים רבים מתקשים לקבל משכנתא ומשכנתא חוץ בנקאית הופכת לאחת האפשרויות הטובות עבורם. דבר נוסף שמייחד שוק זה הוא התחרות הגדולה ומגוון האפשרויות שיוצרות מסלולים רבים שמתאימים לכל אדם.

 

משכנתא חוץ בנקאית – מדובר באותם תנאים כמו במשכנתא רגילה?

אם הגעתם לעמוד זה סימן שכבר סורבתם אצל הבנקים במעמד לקיחת משכנתא, משכנתא חוץ בנקאית היא משכנתא אשר ההחזר בה גבוה יותר מאשר בבנקים הרגילים. מאחר וכמות הסיכון היא מאוד גבוהה ומדובר באנשים שלא אושרו על ידי הבנקים הרגילים. אנו מציעים לא להתפתחות לכל משכנתא חוץ בנקאית מחשש שלא תוכלו לעמוד בהחזרים, ההמלצה שלנו היא לדבר עוד היום עם בעל מקצוע שיעזור לכם למצוא את משכנתא חוץ בנקאית בתנאים הטובים ביותר עבורכם לטווח הרחוק.

 

משכנתא חוץ בנקאית – רק אצל המקצוענים של משכנתא משתלמת

לא הייתם רוצים לעבור את כל התהליך הזה לבד, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! המומחים של משכנתא משתלמת מתמחים במציאת פתרונות משכנתא ומוכנים ללוות אתכם עוד היום אל המשכנתא הטובה ביותר עבורכם. אנו ננהל עבורכם את המשכנתא אל מול הגופים, נתמקח ונבנה יחד תמהיל משכנתא מושלם עבורכם. למה אתם מחכים – חייגו עוד היום!

גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

חייגו אלינו 03-5747211
או מלאו את פרטי ההתקשרות, בחרו שעה שנוחה לכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן