מה היא גרירת משכנתא?

דף הבית » השירותים שלנו » מה היא גרירת משכנתא?

מה היא גרירת משכנתא?

על מנת להסביר בצורה הטובה ביותר מה היא גרירת משכנתא החלטנו לפשט עבורכם את התהליך, נצא מנקודת הנחה שכרגע אתם בעלים של דירה בעלות של מיליון וחצי שקלים ויש לכם עלייה משכנתא בגובה 750,000 ש"ח. החלטתם לוותר על הדירה שלכם ולרכוש דירה חדשה בעלות של כ-מיליון וחצי שקלים, גם אם תמכרו את הדירה בערך שלה תצטרכו להחזיר משכנתא בגובה של 750,000, בנוסף תצטרכו לקחת משכנתא נוספת לשם רכישת הדירה החדשה.

נוכל לוותר על מכירת הדירה והחזרת משכנתא בגובה של 750,000, נוכל לבצע תהליך של גרירת משכנתא אל הדירה החדשה אותה אנו רוצים לקנות ולהוסיף את הסכום שחסר לנו לרכישת הדירה.

 

מתי אני יודע שהגיע הזמן לגרור משכנתא?

אם אנו מחזיקים במשכנתא בתנאים לא משתלמים ונוחים אין לנו טעם לגרור אותה אלא ברוב המקרים לקחת משכנתא חדשה בתנאים נוחים יותר, אך אם אנו מחזיקים במשכנתא טובה חבל לנו לאבד אותה ולכן הפתרון האולטימטיבי עבורנו הוא גרירת משכנתא.

 

מתי נבצע תהליך של גרירת משכנתא?

גרירת משכנתא קיימת מנכס אחד לאחר נבצע כאשר על הנכס הקיים רובצת משכנתא בתנאים טובים יותר מאלו הקיימים בשוק, בין אם הריבית במשכנתא הקיימת נמוכה יותר או שהמסלול הקיים עדיף יותר, במקרים אלו נעדיף להעביר את המשכנתא מהנכס הקיים שעתיד להימכר אל הנכס הנרכש.

גרירת משכנתא – מלאכת מחשבת של ממש

הליך גרירת משכנתא הוא הליך המלווה בלא מעט בירוקרטיות, מסמכים וגופים אותם תצטרכו לעבור, אנו ממליצים לכם במקרה הזה להיוועץ ביועץ משכנתאות מקצועי ובעל מוניטין אשר יעזור לכם להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורכם ובמקביל ינהל עבורכם את המסמכים והפרוצדורה תוך כדי ניהול מו"מ עיקש אל מול הבנקים השונים.

ב"משכנתא משתלמת" מציעים לכם ייעוץ מקצועי ופריסה רחבה של כלל האפשרויות הכלכליות העומדות בפניכם, ההחלטה אם לגרור משכנתא או לפרוע אותה יכולה להיות הרת גורל אשר תגרור עמה הפסדים או רווחים כלכליים ולכן הסיוע מגורם מקצועי הינו הכרחי ביותר. חייגו אלינו עוד היום לשיחת היכרות!

גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

חייגו אלינו 03-5747211
או מלאו את פרטי ההתקשרות, בחרו שעה שנוחה לכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן