אודות

"משכנתא משתלמת" הינו משרד ותיק ומומחה בארץ בתחום המשכנתאות, אנו מתמחים במתן יעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי המתמחה ביצירת חיסכון מקסימלי לנוטלי משכנתאות בארץ בתחום הפרטי והעסקי בישראל ואף בחו"ל.

את המשרד הקים יוסופוב אבי, יועץ משכנתא מוערך וותיק בעל עבר פיננסי עשיר ורזומה ארוך של לקוחות ממליצים וזאת כדי להביא את תורת החיסכון הן במשכנתא והן בכלכלת המשפחה למפתן דלתם של לקוחות הבנקים באשר הם.

אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, בעל וותק של 10 שנים בתחום המשכנתאות אשר דרכו ובאמצעותו הונפקו מאות אישורים עקרוניים למאות משפחות אסירות תודה.

אבי יוסיפוב - משכנתא משתלמת

אבי הקים בתחילת 2014 משרד עצמאי, "אבי יוסופוב -יעוץ משכנתאות", זאת לאחר שנים של עבודה בתחום כשכיר בחברות יעוץ וכאמור בבנק.

בעל 2 תארים במנהל עסקים וקורסים מתקדמים בעולם המשכנתאות.

מעבר להיותו יועץ משכנתאות וותיק ומוערך הוא שימש גם כמזכיר הנהלת "התאחדות יועצי המשכנתאות" וכן היה למנהל אזור המרכז הראשון בהתאחדות, כיום הוא משמש כחבר הנהלה.

"מטרתנו העיקרית היא בניית תבנית כלכלית איתנה ויציבה בעלת חסכון אופטימאלי המתבססת על ניתוח הפרופיל הפיננסי האמעתי של כל לקוח בצורה מעמיקה, הבנת צרכיו, יכולותיו ותכניותיו העתידיות. יש לנו את הידע, הניסיון והכלים המקצועיים המבטיחים ללקוחותינו חסכון משמעותי, חוסן כלכלי ויציבות בתשלומי המשכנתא השוטפים, על ידי בניית תמהיל משכנתא אופטימאלי וחכם. מאחר ולמשרד עשרות לקוחות מדי חודש הרי שכוח המיקוח של משרדנו הינו גדול מול כל הבנקים הנותנים משכנתאות בישראל".

למה לבחור במשכנתא משתלמת?

גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

חייגו אלינו 03-5747211
או מלאו את פרטי ההתקשרות, בחרו שעה שנוחה לכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

כל אלו יביאו אתכם לחיסכון של זמן, בירוקרטיה בנקאית מתסכלת ושל מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם!

כל אלו יביאו אתכם לחיסכון של זמן, בירוקרטיה בנקאית מתסכלת ושל מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם!

שירותינו

מגוון שירותים בתחום המשכנתאות וההלוואות לעסקים ולפרטיים

משכנתא חדשה

משכנתא חדשה

כיום יותר ויותר לקוחות אשר מעוניינים ברכישת נכס מגיעים ראשית למפתן דלתו של יועץ המשכנתאות לפני שהם פונים לבנקים, שיעור המימון המקסימאלי הניתן ללקוחות
קראו עוד

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא זהו הליך בו לוקחים מהבנק משכנתא חדשה עם תנאים חדשים, מסלולים,ריביות ואולי אפילו פריסת שנים שונה
קראו עוד

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה

משכנתא זו ניתנת לאזרחים שעברו את גיל השישים ומעוניינים בלקיחת הלוואה לכל מטרה, קשישים אשר אין ביכולתם לפרנס את עצמם בגיל זה או שרוצים ליהנות מהזמן שנותר להם אך אינם יכולים להרשות לעצמם את הפריבילגיה, יש ביכולתם לשעבד את הנכס שלהם
קראו עוד

משכנתא לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה

בימים אלו כאשר יוקר המחיה עולה והמשכורות נשארות ללא שינוי, רבים ממשקי הבית בישראל מגיעים למצב בו סך ההוצאות עולה על סך ההכנסות. מה שיוצר חריגות בחשבון העובר ושב.
קראו עוד
investment-growth-money-profit-bag

הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

הלוואה עסקית הינה הלוואה ניתנת לרכישת נדל"ן מסחרי כמו מבנה משרדים, מחסן סחורה, בניינים וכד', לווים אשר מעוניינים בסוג זה של הלוואה על מנת לרכוש עסק או לקדמו
קראו עוד
investment-growth-money-profit-bag

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

עד כה הורגלנו שאם נצטרך משכנתא, לצורך רכישת נכס למגורים או הלוואה לכל מטרה בשעבוד הנכס, הכתובת הנכונה היא, הבנקים. בשנים האחרונות גופים חוץ בנקאיים נכנסו לשוק המשכנתאות ואנו מבחינים במגמה בה יותר ויותר לווים פונים דווקא אליהם על מנת לקבל אשראי זמין.
קראו עוד
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!