משכנתא פנסיונית

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא פנסיונית

תוכן עניינים

לאחרונה בעולם המשכנתאות אנשים רבים נחשפים יותר למושג "משכנתא פנסיונית", כאשר אנו מדברים על משכנתא פנסיונית אנו מדברים על "משכנתא הפוכה". משכנתא פנסיונית או משכנתא הפוכה היא למעשה משכנתא אשר מציעה לבני הגיל השלישי מסלולים ייחודים להם.

אנחנו לא כל כך מבינים, מה זה משכנתא פנסיונית (הפוכה)?

אנו רגילים למסלול הרגיל, זוג צעיר אשר קונה לראשונה דירה ומתחייב למשכנתא לתקופה ארוכה לשם רכישת דירה. אבל מה זה בעצם משכנתא פנסיונית? משכנתא פנסיונית היא משכנתא הניתנת כאשר הדירה כבר נמצאת בבעלותכם. למעשה, במשכנתא כזו אתם תשעבדו את הדירה שלכם תמורת כסף נזיל. הכסף כמובן יוכל ללכת לכל מטרה – עזרה לילדים, חתונה, טיפול רפואי, מחייה, טיול משפחתי ועוד. למעשה תוכלו לעשות כל מה שרק תחפצו עם הכסף שתקבלו עבור שעבוד הנכס שלכם. אנשי הגיל השלישי רובם נמצאים בפנסיה ומתקשים להשיג סכומים גדולים של כסף לבדם, לאלו אשר יש בבעלותם דירה יש את האפשרות לשעבד את הנכס ולקבל תמורתו "הלוואה".

לא להסתמך על גורמים חיצוניים –  העתיד הכלכלי בידיים שלכם

רבים הלקוחות המבוגרים שניגשים אלינו ושואלים אותנו אודות משכנתא פנסיונית, לרובם יש מכנה משותף – לא נעים להם לבקש כסף מהילדים, כמו כן גם פחד מלקיחת הלוואות. זה קצת מצחיק להגיד את זה, אבל זוהי האמת. רובם מבושה או בגלל חוסר יכולת כלכלית של הילדים מעדיפים לא לבקש "ולשרוד" בשפת העם. אנו דואגים להרגיע אותם ולהגיד להם שאפשר גם אחרת, יש עבורם דרך להרוויח כסף כנגד הנכס שלהם ולהמשיך לחיות טוב ללא צורך בעזרה מהילדים או בהלוואות שלא נגמרות אל הבנקים גם בגיל השלישי.

למי מתאימה המשכנתא הפנסיונית?

זכאים למשכנתא פנסיונית הם בני הגיל השלישי(אשר עברו את גיל 60), כאשר יש ברשותם נכס מגורים אשר ניתן לשעבוד. כמו כן, גם בני הגיל השלישי אשר נשאר ברשותם יתרת משכנתא נמוכה יוכלו לשעבד את הנכס שלכם ולהחליף את המשכנתא הרגילה במשכנתא הפוכה.

למי היא לא מתאימה?

משכנתא פנסיונית לא מתאימה לבני הגיל השלישי(אשר עברו את גיל 60) אשר אין ברשותם נכס מגורים, יתרה נמוכה במשכנתא או שעבודים ועיקולים.

סכום ההלוואה למשכנתה פנסיונית

כאשר אנו מדברים על סכום ההלוואה במשכנתא הפוכה יש מספר משתנים, המשתנה העיקרי הוא גיל הלווים. ככל שהלווים מבוגרים יותר כך גם הסיכויים לקבל את המשכנתא עולה משמעותית.

משכנתא פנסיונית – לאילו צרכים אוכל להשתמש בכסף?

למעשה הכסף שניתן במסגרת משכנתה פנסיונית הוא לכל מטרה, תוכלו לסגור הלוואות קיימות, לעזור לילד ברכישת דירת המגורים הראשונה או אפילו לטוס לטיול חובק עולם. הכל נתון לשיקולכם.

משכנתא פנסיונית – אתם צריכים את המקצוענים בצד שלכם

המומחים של משכנתא משתלמת בעלי ניסיון ומוניטין של שנים, יחד איתנו תוכלו למצוא משכנתא פנסיונית בתנאים נוחים ומזמינים בהתאם לאופי שלכם. חלק מבני הגיל השלישי ירצו להישאר לגור בדירה גם לאחר השעבוד שלה, מה שמצריך תנאים שונים במסגרת המשכנתא, חלקם האחר יעדיפו לעבור לבית אבות ולקבל כסף בשוטף אל חשבון הבנק שלהם. אנו נמצאים פה בשבילכם על מנת לייעץ ולהכווין אתכם אל המשכנתא המשתלמת ביותר. יחד עם כוח מיקוח אותו צברנו אל מול המוסדות הפיננסים במשך השנים ושירות בלתי מתפשר אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

אנו מזמינים אתכם עוד היום לפגישת ייעוץ, כוס קפה ועוגיות עלינו.

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן