האם בלקיחת משכנתא, ייעוץ הוא הכרחי? או שאפשר לעשות את הדברים לבד?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » האם בלקיחת משכנתא, ייעוץ הוא הכרחי? או שאפשר לעשות את הדברים לבד?

תוכן עניינים

אם תשאלו כל מומחה לפיננסים, יועץ ארגוני, מאמן קבוצת ספורט, קואצ׳ר או כל אדם אשר עוזר להוביל אחרים להצלחה, האם ניתן להצליח לבד, התשובה שתקבלו ב99% מהמקרים תהיה שבכל תחום בחיים, על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר, עדיף ורצוי שיהיה צוות סביבך שיכול לעזור לך להגיע לנקודה שאליה אתה רוצה להגיע.

ספורטאים (גם בענפי סולו) מקיפים את עצמם במאמנים, מנהלי חברות, מקיפים עצמם בעובדים שיוכלו להשלים אותם, תלמידים, נעזרים במורים פרטיים, ולמעשה כמעט בכל תחום בחיים בו יש לנו מטרה, אנחנו דואגים להיוועץ באנשים מוכשרים מאתנו בנושא ספציפי על מנת שיכולו לעזור לנו.

גם כאשר לוקחים משכנתא או רוכשים דירה, הרעיון הוא אותו רעיון. חשוב לבנות צוות (גם אם קטן) סביבך של יועצים ומומחים בתחומם על מנת לעשות מינימום טעויות.

לדוגמא: לא מעט אנשים יעדיפו להשתמש בשירותיו של מתווך על מנת למצוא את הנכס המתאים עבורם וכדי שזה יבצע ניהול משא ומתן אפקטיבי מול המוכרים. כמעט כולם, ישלמו לעורך דין כדי שיכין את החוזה ויוודא כי הנכס אינו "בעייתי" או שישנם שעבודים מסוימים עליו וכדי לבדוק שהכל מתבצע כחוק וכשורה.

אך בנושא המשכנתא, מדובר בהסתכלות מעט שונה, רוב נוטלי המשכנתאות חושבים שאת המשכנתא, הם יוכלו לקחת בעצמם מבלי שהם באמת יודעים איך להתמודד מול הבנק. והאירוניה בנושא היא שדווקא יועץ המשכנתאות, הוא זה שבסופו של תהליך יחסוך לכם הכי הרבה כסף זמן יקר ובירוקרטיה.

היתרון בהיוועצות עם יועץ משכנתא מקצועי הוא ברור!

יועץ המשכנתאות מקצועי מחויב לצד אחד, הצד שלכם. הוא לא עובד עבור הבנק והמטרה שלו היא להשיג לכם את המשכנתא בתנאים הכי טובים שתוכלו לקבל. כמי שחי את התחום, היועץ מודע לכל ״השטיקים״ הקיימים, למכשולים השונים ולפתרונות שניתן להשיג.

שיהיה ברור,אם אתם לא חיים את התחום, התייעצות עם חבר שלקחת משכנתא לא תהפוך אתכם למומחים.

היועץ לאחר ניתוח הפרופיל הפיננסי שלכם יבנה עבורכם תמהיל שיענה לצרכים הכלכליים שלכם ולאחר מכרז ריביות מקיף מול הבנקים השונים ישיג עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר.

רוכשים דירה? הקיפו את עצמכם בצוות מנצח! אל תחסכו על עצמכם, תחסכו במשכנתא שלכם כי משכנתא לא לוקחים לבד.

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן