חשיבות בעבודה עם עורך דין מקרקעין בעסקאות נדל"ן

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » חשיבות בעבודה עם עורך דין מקרקעין בעסקאות נדל"ן
תוכן עניינים

אתם עומדים לפני עסקת נדל"ן גדולה? אין זה משנה אם מדובר בהשקעה של מיליוני שקלים בפרויקט מגורים חדש להשקעה או ברכישת הדירה ראשונה שלכם, כאשר מדובר בעסקת מקרקעין יש חשיבות גדולה בעבודה אל מול עורך דין מלווה אשר עוסק בנדל"ן ומקרקעין. המחשבה הרווחת בקרב רוכשי כמו גם מוכרי דירות רבים הוא לבצע את עסקת הנדל"ן ללא שום אסמכתא משפטית או עורך דין אשר ילווה את העסקה בכל ההיבטים האפשריים.

מוכרים ורוכשים אלו לרוב יסתפקו בזיכרון דברים, אך זיכרון דברים ברוב המקרים לא יכסה את כל הבעיות הרלוונטיות כמו גם הסוגיות המשפטיות אליהם יחשפו במהלך השנים לאחר העסקה. מקרה נוסף בו נצטרך איתנו עורך דין נדלן שילווה אותנו בכל ההליך זה במקרה ויש בעיות רישומיות של הנכס.

עורך דין מלווה – תכף אנחנו לוקחים את המשכנתא הראשונה שלנו

אתם תכף עומדים אל מול אחת ההחלטות הגדולות ביותר בחייכם, והיא לא אחרת מאשר לקיחת המשכנתא הראשונה שלכם. מדובר בהתחייבות לתקופה ארוכה שעלולה להגיע עד ל – 30 שנה, בדיוק לשם כך תצטרכו ליווי מקצועי שיעזור לכם להיערך אל עסקת המשכנתא.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין מלווה – היזהרו מהונאות

אנו מאמינים ששמעתם לא פעם אחת על הונאות שונות בתחום הנדל"ן, זה יכול להיות זיוף זהויות, מכירת נכס אל מספר גדול של קונים, אנשים המוכרים/משכירים נכסים אשר לא נמצאים בבעלותם כלל. יחד עם עורך דין מלווה אשר מתמחה בתחום הנדל"ן תוכלו להימנע ממצבים אלו.

עורך דין מקרקעין – ייצוג משפטי נכון וחכם אל מול הגופים הרלוונטים

עבודה אל מול עו"ד מקרקעין מורידה לנו דאגה אחת מהראש מאחר ואנו עובדים עם עורך דין המתמחה בטיפול בענייני מס רכישה, מס שבח, טיפול שומות, תכנוני מס בעסקאות נדל"ן ונושאים רבים אחרים.

על מנת להבין מה הם כל אלו הביטויים האלו, ריכזנו עבורכם הסבר לכל מושג:

  1. מס רכישה – מס רכישה נחשב למס הנפוץ ביותר אשר נגבה על ידי המדינה. כאשר רכשתם נכס מקרקעין בישראל ואין זה משנה אם מדובר במגרש חקלאי, מגרש מסחרי, משרד או דירת מגורים עליכם לשלם מס רכישה בנוסף לתשלום עבור הדירה עצמה אל הקבלן.

מס הרכישה הוא לא אחיד וכן תלוי במחיר העסקה, כמו כן גם בסוג הנכס. בחוק מס הרכישה במקרקעין נוכל למצוא אנשים רבים הזכאים לפטורים והקלות – ביניהם ניתן לראות: נשים חד הוריות, עולים חדשים ועוד.

  1. מס שבח – מס שבח מקרקעין הינו מס המוטל על הרווח מעסקה מקרקעין בישראל או לחילופין מכירת מניות מטעם איגוד מקרקעין. מטרתו של מס זה הוא ליצור בידול אל מול רווחים אחרים.

עורך דין מקרקעין מנוסה ידע ללוות אתכם בכל התהליך אל מול הגופים הרלוונטיים ובמקרים רבים להביא לסיום הסאגה והמחלוקות במקרים רבים ללא שום התדיינות משפטית.

עורך דין נדל"ן יחד עם יועץ משכנתאות – שילוב מנצח

כאשר אנו עובדים עם עורך דין נדל"ן יחד עם יועץ משכנתאות אנו יכולים לדעת שאנו בידיים בטוחות. לכל אחד מבעלי המקצוע יש את התפקיד שלו. עורך הדין ידאג שכל הטופסיאדה בדבר לקיחת משכנתא ורכישת הדירה אל מול הקבלן תתבצע בצורה הטובה ביותר, כמו כן שיהיו סעיפים משפטיים שידאגו לכם, לעתיד הכלכלי שלכם ובעיות עתידיות שיצוצו. מצד שני יש את יועץ המשכנתאות שמטרתו היא למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, יועץ משכנתאות איכותי הוא יועץ משכנתאות בעל כוח מיקוח רב מהלווה הרגיל מה שגורם לכם לקבל משכנתא בתנאים נוחים וטובים מאלו שהייתם משיגים בעצמכם.

זכרו! הבנק מייצג את האינטרסים של עצמו בלבד. "משכנתא משתלמת" עובדת יחד עם עורכי דין מקרקעין מובילים בתחומם, נשמח להמליץ על עו"ד מתאים.

 

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!