טיפים למשכנתא דברים שכדאי לדעת.

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » טיפים למשכנתא דברים שכדאי לדעת.
תוכן עניינים

מתכננים לרכוש נכס? שיהיה בשעה טובה. כפי שאתם בוודאי יודעים, על מנת שתוכלו לגייס את הסכום הדרוש כדי לממש את רכישת הנכס, אתם נאלצים לקחת משכנתא. על פניו? תהליך פשוט. נכנסים לבנק, מקבלים את הסכום, חותמים על ניירת ויוצאים לדרך. קל לא? האמת היא, שהמציאות היא הרבה יותר קשוחה בכל הקשור ללקיחת משכנתא. בירוקרטיה, טפסים, השוואות בין בנק לבנק, ולא מעט כאב ראש.

והכי גרוע? כלל לא בטוח שהבנק יאשר לכם את האישור העקרוני המיוחל. אז איך בכל זאת משיגים את האישור ויוצאים לדרך? הנה מספר טיפים שיקלו עליכם בקבלת המשכנתא.

לא קונים מה שאי אפשר- יש לכם סכום ראשוני שחסכתם, סכום מכובד ביותר? נהדר. זה עדיין לא אומר שאתם יכולים לרכוש את בית החלומות שלכם. על מנת להגדיל את הסיכויים לקבל משכנתא, רצוי לרכוש נכס שעומד בגבולות היכולות הכלכלית שלכם מבלי לקפוץ גבוהה מדי. הבנק יעשה את החישובים שלו, ולאחר שיראה כי הנכס אותו אתם רוצים לרכוש הוא מעל ל אותה יכולת כלכלית, הוא פשוט לא יאשר את המשכנתא. קונים את הנכס שיכולים, לא את זה שחולמים עליו. (בשלב הזה).

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אתם בין עבודות? אולי כדאי שתחכו קצת- הבנק רוצה לראות ביטחון. לכן, אם סיימתם עכשיו עבודה במקום מסוים ואין לכם את אותו ביטחון כלכלי בשלב הזה, הסיכויים שלכם לקבל משכנתא פוחתים. מצאו עבודה. עדיף לחכות שיהיה לפחות תלוש אחד, ואז צרפו תלושים מעבודה קודמת.

העברת חשבון מבנק לבנק- הסיכוי שהבנק ייתן לכם משכנתא יהיה גדול יותר אם תהיו מוכנים להעביר את החשבון שלכם לאותו הבנק. זהו קלף שאתם בהחלט יכולים להשתמש בו במידת הצורך. אם אתם מקבלים תנאים טובים, נצלו זאת.

מקורות הכנסה- הכנסה מ-2 בני הזוג תהיה עדיפה על אחד ואם יש לכם הכנסה נוספת קבועה כמו למשל שכר דירה, או קצבה כלשהי, הדבר ישחק לטובתכם.

איש מקצוע- איש מקצוע שמחויב לאינטרס שלכם ולא של הבנק יוכל לסייע לכם בהגשת הבקשה, תוך שהוא ידאג לכל הפרטים הקטנים שצריך, מה שיגדיל את הסיכוי שלכם לקבל את האישור העקרוני בשלב ראשון ואת קבלת המשכנתא בתנאים הטובים ביותר בשלב השני.

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!