למה צריך לעשות ביטוח תכולה?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » למה צריך לעשות ביטוח תכולה?
תוכן עניינים

אחד הדברים החשובים ביותר אשר עלינו לעשות, אין זה משנה אם מדובר בדירה בבעלותנו או בהשכרה הוא ביטוח תכולה. אנשים רבים נוטים להתבלבל בין ביטוח דירה לביטוח תכולה.כיום אנו רואים את מרבית הדירות מבוטחות בביטוחי דירה כחלק מתנאי המשכנתא. עם זאת, ביטוח דירה לא מבטח את התכולה במקרים של פגיעה, גניבה, השחתה או אבדן של חפצים בתוך הבית עלולים לעלות לנו כסף רב. אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב הזה ובדיוק לשם כך יש לנו אפשרות להתארגן לנורא מכל באמצעות ביטוח תכולה.

הכר את הביטוח: ביטוח תכולת דירה

רובנו מבוטחים בצורה כזו או אחרת בביטוח דירה, אך ביטוח דירה לא מכסה גם את תכולת הדירה. כאשר אנו מבטחים את תכולת הדירה שלנו אנו יכולים להיות רגועים מאחר והתכולה שלנו מבוטחת בשלל רחב של נושאים. זה יכול להיות כנגד פריצות לבית, שוד, נזקי טבע לדוגמת שטפונות ושריפות, הצפות, תקלות בצנרת הביתית שהובילו לתקלה במוצר מסוים ובמקרים מסוימים אף כוח עליון. את כל המידע תוכלו למצוא לרוב בפוליסה של החברה המבטחת.

מכת הפריצות – "לנו זה לא יקרה"

בשנים האחרונות זה לא זר לנו, כמעט כל לילה נפרצים מספר דירות ברחבי הארץ. רובנו רואים את זה דרך התראות באפליקציות החדשות, במבזקים במהלך היום אך לא נוטים ליחס לזה יותר מדי חשיבות. הרי "לנו זה לא יקרה". השאננות הזו לפעמים עלולה לעלות לנו ביוקר. לכן אנו מציעים תמיד להיערך מראש ולבטח את תכולת הדירה על מנת להימנע ממצבים לא נעימים אלו ואף לחסוך עשרות אלפי שקלים.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביטוח תכולת דירה: כמה התכולה שלי שווה?

ברגע ההתקשרות הראשונית אל מול חברת הביטוח, חברת הביטוח תדאג לשלוח שמאי מטעמה אשר יבדוק ויאמוד את כל החפצים בבית, לאחר שיאמוד את כל החפצים בבית ידאג להעביר את המידע אל חברת הביטוח המבוקשת. לאחר מספר ימים תקבלו מחברת הביטוח הצעת פוליסה מעודכנת בהתאם לדו"ח השמאי. הצעת מחיר מפורטת מטעם חברת הביטוח תינתן לאחר שתיבדק כל התכולה אותה תרצו לבטח(שולחנות, ספות, ויטרינות, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מסמכים, תכשיטים יקרי ערך ועוד..)

תחרות גבוהה בתחום ביטוחי התכולה – רק אתם מרוויחים

כמו בעולם הדיגיטל, גם בעולם הביטוחים יש תחרות מאוד מאוד גבוהה. ישנן עשרות חברות ביטוח אשר מבטחות במסגרת ביטוח תכולה, כל אחת מהן מציעה תנאי פוליסה שונים לגמרי. אנו ממליצים לכם להשוות תנאי פוליסה אל מול חברות הביטוח במטרה להגיע אל חברת הביטוח הטובה ביותר עבורכם. כמו כן, תוכלו להיעזר ביועצי משכנתאות אשר עובדים באופן קבוע אל מול חברות הביטוח וזוכים בתנאים אטרקטיביים מאשר צרכן יחידני, כמו כן יועץ משכנתאות ידע לאמוד בצורה הטובה ביותר את הפוליסה שלכם ולהתמקח אל מול חברות הביטוח על גובה הכיסוי.

כשמדובר בביטוח תכולת הדירה שלכם – אין מקום לשאננות

אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו יום אחד מחוסר כל. זה יכול להיות מכל סיבה – שריפה, שוד, פריצה, שיטפונות ואף כוח עליון במקרים מסוימים. אנו מציעים לכם ליצור קשר עם המומחים של משכנתא משתלמת עוד היום במטרה למצוא עבורכם את ביטוח תכולת הדירה הטוב ביותר עבורכם. יחד עם שנים של ניסיון ועבודה אל מול עשרות חברות ביטוח אנו בטוחים שנצליח להתאים את הביטוח הטוב ביותר עבורכם.

אנו מזמינים אתכם עוד היום לשיחת / פגישת ייעוץ. כוס קפה ועוגה עלינו.

 

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!