חיסכון במשכנתא – ממה מורכב?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » חיסכון במשכנתא – ממה מורכב?
תוכן עניינים

מזל טוב! החלטתם שזה הזמן ואתם בשלים לרכוש את דירתכם הראשונה, תהליך רכישת דירה היא מלאכת מחשבת של ממש ואנו צריכים להיות ערים לכל הסכנות אשר צפויות לבוא בהווה ובעתיד. רובנו לרוב נכנעים לאחר שיחה קצרה עם הגורם המממן לאחר מספר שכנועים וטיפול בהתנגדות שלמדו ובסוף מספיק לנו: "זו ההצעה הטובה ביותר שתוכלו לקבל, חבל שתפספסו את המועד, המשכנתא הזאת אוכל להציע עד סוף השבוע" וכו'. למעשה, לא חסרות דרכים לחסוך במשכנתא גם בעת לקיחת המשכנתא וגם לאחר מספר שנים מלקיחתה. המומחים של משכנתא משתלמת ריכזו עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת אודות חיסכון במשכנתא.

רוצים לחסוך? קחו משכנתא לטווח קצר הרבה יותר!

כאשר אנו מדברים על דרכים לחסוך במשכנתא, אחת הדרכים המסורתיות והשכיחות ביותר היא לקיחת משכנתא לטווח קצר ככל האפשר, כזה שמצד אחד נוכל להמשיך לחיות איתו מבלי לפגוע באיכות החיים ומצד שני יעזור לנו לגמור את המשכנתא כמה שיותר מהר. לא תמיד האופציה הזו היא האופציה הנכונה והרלוונטית (קיצור זמן ההלוואה = החזר כספי חודשי גדול הרבה יותר). כאשר יש באפשרותנו את האפשרות לעשות זאת, זו האפשרות הטובה ביותר אותה נוכל לעשות.

אנחנו לא אוהבים להסביר באוויר – אז הנה לכם דוגמא:

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

על כל חודש בו אנו משלמים את החזר ההלוואה אנו משלמים ריבית מסוימת, ביטוח והצמדה כאשר אנו מורידים את כמות החודשים כמות הריביות אותם אנו משלמים נמוכות משמעותית מה שגורם להלוואה שלנו להיות קטנה הרבה יותר. ככל שנצמצם את "מערכת היחסים" שלנו עם הבנק אמנם נשלם יותר בהחזר החודשי אך בסך הכל הכללי נשלם הרבה פחות!

הדיעה הרווחת היא שהחיסכון נמצא בריביות וזה ממש לא נכון. ארחיב. הריביות הן רק הבונוס, מן הסתם חשוב שהן תהיינה נמוכות ככל האפשר אך ריביות נמוכות ללא תמהיל מסלולים מותאם לצרכי הלקוח לא יביאו אתכם לחיסכון המיוחל. לכן, חשוב להתאים את המסלולים לצרכי הלקוח ורק אז להתחיל במו"מ לגבי הריביות!

לקחתם כבר משכנתא? לא סוף העולם!

הדבר הכי נוח שאתם יכולים לעשות הוא לקחת משכנתא לטווח של 25-30 שנה, אתם יודעים שהדירה היא שלכם החזר ההלוואה הוא לא כל כך גדול כמו שהיה אם הייתם בוחרים תקופה של 15-20 שנה "והוודאות" איתכם. עם זאת, אתם משלמים עשרות אלפי אם לא מאות אלפי שקלים במקרים מסוימים שהיו יכולים ללכת למקומות אחרים לגמרי. אחד הדברים אותם אנו ממליצים לעשות בכל שנה וחצי לבעלי משכנתאות הוא תהליך של בדיקת כדאיות למיחזור משכנתא – דרך מיחזור משכנתא תוכלו להשיג ריביות נמוכות הרבה יותר מאלו שאתם משלמים היום, להתאים את התשלומים וההחזר החודשי למסוגלות הכלכלית שלכם עכשיו(שיכולה להיות גדולה הרבה יותר ממה שהיה בעת לקיחת המשכנתא).

יש עוד דרכים לחסוך – יועץ משכנתאות מקצועי!

יש כל כך הרבה דרכים לחסוך, אחת הדרכים הטובות ביותר לשם חיסכון במשכנתא הוא דרך יועץ משכנתאות מקצועי. דרך יועץ משכנתאות מקצועי תוכלו להשיג את המשכנתא המושלמת עבורכם, יחד עם יועץ המשכנתאות תבנו תמהיל משכנתא לטווח הארוך, תלמדו את כל המושגים הכלכליים בגובה העיניים ותבנו את העתיד שלכם בצורה נכונה. כמו כן, ליועץ משכנתאות כוח מיקוח אל מול הבנקים שאין ללווה הרגיל מה שיעניק לכם בוודאות משכנתא משתלמת מזו שהייתם משיגים לבדכם.

המומחים של משכנתא משתלמת מחכים לכם.

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!