משכנתא לדירות עמידר

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא לדירות עמידר
תוכן עניינים

בשנים האחרונות רכישת דירה במסגרת דיור ציבורי דרך חברת עמידר הפכה לאחד הדברים המבוקשים ביותר. למעשה, אנשים רבים רואים את עמידר והדיור הציבורי כאפשרות אחרונה לרכישת דירה ובניית קן משפחתי חם ונוח.

דירות עמידר – אפשרות להשיג עד 85% הנחה

בשנים האחרונות חברת עמידר החליטה להקל משמעותית על הזכאים לרכישת דירת עמידר, למעשה כל דייר אשר נמצא בנכס לפחות כ- חמש שנים זכאי לקבל הנחה על הדירה שעלול להגיע במקרים מסוימים עד ל – 85 אחוז! ככל שהדייר מתגורר יותר זמן בנכס כך ההנחה אותה יוכל לקבל משמעותית וגדולה יותר.

על מנת לקבל הנחה זו יצטרכו הדיירים לפנות אל עמידר במטרה להנפיק עבורם תעודת זכאות. לאחר קבלת תעודת הזכאות יצטרך הדייר להגיש בקשה תוך כדי תשלומי אגרה, לאחר מכן יגיע שמאי מטעם עמידר על מנת להעריך את שווי הנכס בצורה הטובה ביותר לאחר כל ההנחות להם זכאי הדייר. עם זאת, גם לאחר הנחות משמעותיות דיירים רבים עדיין מתקשים ולא מוצאים את הדרך למצוא מימון לשם רכישת הדירה.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

משכנתא לדירות עמידר – השגת המימון הנדרש

כמו בכל רכישה של דירה טרם השגת המימון אנו צריכים לשאול את עצמנו האם יש כדאיות ברכישת הדירה, נוכל לבדוק זאת בהתאם למחיר הדירה ביחס לדירות אחרות באזור, האם הדירה נמצאת לפי תוכניות המתאר העירוניות במסגרת פרויקטים כמו פינוי בינוי, מצב כלכלי ועוד.

על מנת לקבל משכנתא נצטרך להנפיק תעודת זכאים איתה ניגש אל הבנקים למשכנתאות במטרה לקבל אשראי במסלולים בהתאם למה שקבעה המדינה לזכאים. אין זה אומר שאלו הם דווקא המסלולים הטובים והאטרקטיביים ביותר. אפשרות שנייה ובמקרים רבים גם אפקטיבית הרבה יותר היא לנהל מו"מ אל מול הבנקים למשכנתאות במטרה להשיג משכנתא בתנאים נוחים ומשתלמים.

נקודה שחשוב לזכור – לא כל דייר בעל תעודת זכאות יהיה זכאי לקבל אשראי ו/או משכנתא מטעם הבנקים למשכנתאות. הבנקים למשכנתאות עושים את הבדיקה שלהם בהתאם למספר קריטריונים ידועים וקבועים מראש, לאחר מכן יוחלט אם תינתן משכנתא או לא.

ההמלצה שלנו היא לא לנסות לצלוח את התהליך הזה לבד וכן להיעזר בשירות של יועץ משכנתאות מקצועי אשר יעזור לכם להשיג את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם תוך כדי היכרות עם השוק וכוח מיקוח אשר ללווה הרגיל אין.

משכנתא לדירת עמידר – מלאכת מחשבת של ממש

משכנתא לדירות עמידר היא מלאכת מחשבת של ממש. אנו ב"משכנתא משתלמת" מתמחים בפתרונות משכנתא שונים, בדגש על משכנתא לדירות עמידר. אנו מזמינים אתכם עוד היום ליצור איתנו קשר לשם פגישת היכרות. אנו נעזור לכם להגיע אל היעד המיוחל שלכם ואל הדירה החדשה שלכם תוך כדי ליווי 360 בגובה העיניים ומקצועיות שאין לה עוררין. כוס קפה עלינו, החיוך עליכם. מחכים לשיחה!

 

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!