מאיזה בנק כדאי לקחת משכנתא

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » מאיזה בנק כדאי לקחת משכנתא
תוכן עניינים

אחת השאלות שאנו נשאלים הכי הרבה היא – "מאיזה בנק כדאי לקחת משכנתא". המנטליות הישראליות לא נותנת לנו להרגיש שיצאנו פראיירים, אפילו לא קרוב. אם הגעת לדף הזה סביר להניח שבדקת, השוות אולי אפילו נכוות ועדיין לא הגעת לתשובה – מאיזה בנק כדאי לקחת משכנתא?

אנחנו לא מאשימים אותך, תהליך לקיחת משכנתא היא מלאכת מחשבת של ממש, יחד עם זאת מאחר וישנם שמונה בנקים למשכנתאות זה יכול לגרום למעט סרבול ובלאגן. אבל אל תדאג! המומחים של משכנתא משתלמת באו לעשות לך מעט סדר.

מזל טוב! אתה בדרך לדירה חדשה, רק ש…

מזל טוב, מצאת את דירת החלומות שלך, עושה רושם שהיא כל רגע הולכת להימכר והמתווך לא מפסיק לשלוח לך תזכורות כל יום ביומו. כל זה, מכניס אותך מעט ללחץ ואף יכול לבלבל אותך ולגרום לך לעשות בחירות לא נכונות. לפני שאתה מתחיל לטרטר בין כל הבנקים, תן לנו כמה דקות לשנות לך את צורת החשיבה.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קודם כל אנחנו נענה לך על השאלה בגללה הגעת לפה – אין בנק שכדאי לקחת בו משכנתא. אין דבר כזה בנק טוב למשכנתאות ואין בנק פחות טוב, אין בנק עם ריביות גבוהות ואין אחד עם ריביות נמוכות.

כל אחד מהבנקים מפעיל מערך שלם הבנוי ממחלקות האחראיות על תחום מתן המשכנתאות והאשראי, כל בנק קובע לעצמו מספר קריטריונים שונים בהם יהיו זכאים לקוחות מסוימים למסלולים מיוחדים. אלו יכולים להיות אוכלוסיות מיוחדות, לאוכלוסיות מוחלשות, אוכלוסיות חזקות, לאוכלוסיות מאזורים מסוימים בארץ ועוד.

אגב, בהנחה ואתם מנהלים מספר שנים חשבון בנק באחד מהגופים המספקים שירותי משכנתאות, בהנחה ולא הייתה לכם שום בעיה בעבר ויש לכם הכנסות סדירות יכול להיות שתקבלו מסלולים מעניינים, אך עדיין זה לא מחייב.

למה לא מחייב? מהסיבה הפשוטה, לעיתים פתיחת חשבון חדש והעברת פעילות עו"ש לבנק ממנו אתם לוקחים את המשכנתא תזכה אתכם בתנאים טובים יותר, אם זה בחשבון העו"ש או אם זה במשכנתא שלכם.

 

הכירו את הבנקים למשכנתאות

כיום, נכון לכתיבת שורות אלו – ינואר 21 קיימים כ – 8 בנקאים למשכנתאות. בין הבנקים ניתן לראות את – בנק דיסקונט, בנק ירושלים, בנק הפועלים, בנק הבינלאומי, בנק אגוד, מזרחי טפחות ובנק לאומי.

כמו כן, ניתן לראות מספר בנקים קטנים נוספים אשר משווקים שירותי משכנתאות דרך החברות הגדולות (כאשר כל אחד מהם פונה לאוכלוסיה מסוימת).

בנק יהב נותן את שירותיהם של מזרחי טפחות, אוצר החייל, מסד ופאגי אשר נותנים את שירותיהם של הבינלאומי.

כאשר בנק יהב חולש על תחום עובדי המדינה, אוצר החייל במתן משכנתאות לגופי ביטחון ואנשי קבע, בנק מסד למורים ולאנשי חינוך בישראל ופאג'י שמתעסק במתן משכנתאות למגזר החרדי.

לקיחת משכנתא בצורה נכונה – יחד עם המומחים של משכנתא משתלמת

כאמור לקיחת משכנתא היא פעולה לא פשוטה בכלל. מאחר ומדובר בהתחייבות למשך מספר גדול של שנים יש צורך בבעל מקצוע אשר יאמוד יחד איתכם את המצב הפיננסי שלכם ויבנה עבורכם תמהיל משכנתא.

משכנתא משתלמת מתמחה בפתרונות משכנתא לכלל סוגי האוכלוסיות, אנו נמצאים פה על מנת לתת לך ליווי 360 בתהליך המשכנתא, תוך כדי מתן טיפים ומעקב שוטף גם לאחר לקיחת המשכנתא.

אנו לא מאמינים בגישת "שגר ושכח" ומזמינים את הלקוחות שלנו להתייעץ איתנו בכל רגוע נתון גם אם עברו מספר שנים מרגע לקיחת המשכנתא.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!