בנקים למשכנתאות

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » בנקים למשכנתאות
תוכן עניינים

אחת השאלות הראשונות שאנחנו שומעים מלקוחות היא – "איפה כדאי לי לקחת את המשכנתא?", זה הזמן לעשות מעט סדר בכל הבלאגן ופשוט להגיד את התשובה כמו שהיא – אין גוף בנקאי מומלץ לקחת בו משכנתא.

כל אחד מבנקי המשכנתאות יתן לכם הצעה שונה בהתאם לפרופיל שלכם – גובה ההון האישי שלכם, אחוז המימון אותו תבקשו, מה הוא הדירוג שלכם בבנק, דירוג האשראי שלכם, יכולת ההחזר וגם ליכולת ניהול משא ומתן יש תפקיד לא קטן בתהליך.

החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי אודות בנקים למשכנתאות – כך שתוך מספר דקות תוכלו לדעת את כל מה שרציתם. אתם מוכנים?

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה הם הבנקים למשכנתאות?

כיום קיימים הלכה למעשה כ – 8 בנקים למשכנתאות, אשר ביניהם ניתן לראות את: בנק הפועלים, בנק מרכנתיל דיסקונט, בנק ירושלים, הבינלאומי, בנק אגוד, מזרחי טפחות ובנק לאומי. כמו כן ניתן לראות מספר בנקים נוסף אשר משווק משכנתאות באמצעות החברות הגדולות, לדוגמא – בנק יהב נותן את שירותי המשכנתאות של מזרחי טפחות, אוצר החייל ומסד נותנים את אלו של הבינלאומי.

מה הם ההבדלים בין הבנקים השונים?

לפני שנדבר על ההבדלים נדבר דווקא על מה שמשותף, אחד הדברים המשותפים לכל הבנקים למשכנתאות הן העובדה שהם כפופים לבנק ישראל. מה שאומר שכל המגבלות העיקריות והחוקים המעוגנים בשוק המשכנתאות אחיד וקיים בכל הבנקים השונים.

עם זאת, מעבר למגבלות של בנק ישראל כל גוף בנקאי מחזיק במחלקה אשר תפקידה היא לקבוע את מדיניות האשראי והמשכנתאות של אותו גוף. בהתאם לכך אנו נראה הבדלים והגבלות רבות המתווספות להגבלות בנק ישראל בגופים השונים.

מי הבנק המומלץ ביותר לשנת 2021?

למעשה, אין אחד כזה בכלל. המסלולים והריביות משנים מעת לעת בכל אחד מהבנקים למשכנתאות, כמו כן המסלולים והריביות מורכבים בהתאם לפרופיל הפיננסי שלכם.

אנו ממליצים להיעזר ביועץ משכנתאות אשר יכול להתאים את הבנק למשכנתאות אשר מתאים ביותר עבורך באותה העת.

בנקאים למשכנתאות – מגזרים מיוחדים

כמו שכבר אמרנו בתחילת המאמר, ישנם מספר בנקים אשר עובדים כפוף לחברת האם שלהם. אלו הם – בנק יהב, אוצר החייל, מסד ופאג"י אשר נחשבות גם הן לשחקניות בשוק המשכנתאות.

כל אחד מבנקים אלו עובד עם קהלי יעד שונים ומגוונים במטרה לספק להם שירות איכותי ורלוונטי.

בנק יהב – נותן את שירותיו לרוב לעובדי מדינה

בנק אוצר החייל – מתעסק במתן שירותי משכנתאות לאנשי קבע וגופי ביטחון

בנק מסד – בנק המשכנתאות של המורים

בנק פאג'י – בנק משכנתאות אשר מתעסק בעבודה עם המגזר החרדי

 

אגב, אם תפנו לאחד מבנקים אלו לא תוכלו לפנות לחברות האם שלהם מאחר ובמערכות הדיגיטליות תופיע פנייה שלכם שתנתב אתכם ישירות אל אותה חברת "בת".

לפני לקיחת משכנתא? משכנתא משתלמת פה בשבילך!

אם הגעת לפה סביר להניח שאתה מתחיל לחשוב על לקיחת משכנתא, כאשר אנחנו מדברים על לקיחת משכנתא אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש.

משכנתא משתלמת נמצאת פה בשבילך על מנת לבנות את הפרופיל הפיננסי שלך ויחד להשיג את המשכנתא הטובה ביותר עבורך תוך כדי ליווי מלא ומקיף בכל הליך המשכנתא.

סקרן? אנחנו מבינים למה.. בכל פנים, אנחנו פה לענות לך על כל השאלות והתהיות. מוזמן להרים אלינו שיחה עוד היום!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!