משכנתא בדיור במחיר מופחת – איך מתחילים?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא בדיור במחיר מופחת – איך מתחילים?
תוכן עניינים

בתחילת חודש דצמבר שר האוצר ישראל כץ יחד עם שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן אישרו החלטה מטעם מועצת מקרקעי ישראל לשם שיווק מספר רחב של יחידות דיור במחיר מופחת.

במהלך החלטה זו זוגות רבים יהנו מאפשרות רכישה של אלפי יחידות הפזורות ברחבי הארץ. אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם מביעים עניין במשכנתא בדיור במחיר מופחת – המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים כאן על מנת לענות לכם על כל השאלות.

תיפרדו יפה ממחיר למשתכן ותגידו שלום למשכנתא בדיור מופחת

התוכנית המרכזית של יעקב ליצמן וישראל כץ משנה את כל התמונה בעולם הנדל"ן בישראל. בשונה מקבלת משכנתא מחיר למשתכן בו ההנחה הייתה גבוהה , כאן ההנחות מתונות הרבה יותר .

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה בעצם אומרת השיטה, ומה הוא האינטרס של הקבלנים?

פחות מחודשיים מרגע הכרזת התוכנית החדשה וכבר אנו רואים מספר פרויקטים חדשים בארץ, למעשה נכון לכתיבת שורות אלו(ינואר 21) שווקו בהצלחה למעלה מ – 4000 יחידות דיור בשבעה מוקדים שונים.

התוכנית למעשה מחלקת את הארץ לשלושה חלקים – אזורים עם ביקוש שיא, אזורים עם ביקוש בינוני וכאלו עם ביקוש נמוך.

  • אזורים עם ביקוש שיא – באזורים הכי מבוקשים במדינת ישראל המדינה תמכור קרקעות בשיטה הישנה והמוכרת, באמצעות מכרז. מי שיציע את המחיר הגבוה ביותר יזכה.
  • אזורים עם ביקוש נמוך – באזורי הפריפריה אנו נראה את "מחיר למשתכן" נשארת אך בהנחות הרבה יותר קטנות, היזמים שיקנו את הקרקע יצטרכו להתחרות ביניהם על המחיר הזול ביותר לדירה והמדינה תסבסד את זה. מדובר בסדר גודל של כמה עשרות אלפי שקלים הנחה.
  • אזורים עם ביקוש בינוני – בשיטה זו יתחרו יזמי הנדל"ן לפי מספר פרמטרים שונים, ביניהם ניתן לראות את עלות הפיתוח, עלות על מטר בנוי ועוד.

 

משכנתא בדיור במחיר מופחת – איפה אנחנו עומדים היום?

כמו שכבר אמרנו נכון לכתיבת שורות אלו שווקו למעלה מ – 4000 דירות באזורים שונים בישראל. לדוגמא:

  • ראשון לציון – בראשון לציון בשכונת הנורית שווקו כ – 820 יחידות דיור במחיר המתחיל מ1.4 מיליון לדירת 85 מטר מרובע. מדובר בהנחה של 18% בהתאם למחיר בשוק כיום.
  • שדרות – בשדרות שווקו למעלה מ -1000 דירות החל מ – 600 אלף שקלים לדירת 85 מטר מרובע. מדובר בהנחה של למעלה מ20% בהתאם למחיר בשוק כיום.
  • לוד – בלוד שווקו קרוב ל 1000 דירות במחיר המתחיל מ 950,000 לדירת 85 מטר מרובע המהווים הנחה של 28% בהתאם למחירים המקבילים בשוק.

משכנתא בדיור מופחת – המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים כאן בשבילכם

כאשר אנחנו דברים על תהליך משכנתא בדיור מופחת אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, למרות שמדובר בשדרוג משמעותי ממחיר למשתכן אותו רובנו מכירים והתנאים מקלים אף יותר עדיין ישנם מספר דברים אותם יהיה קשה לעשות ללא בעל מקצוע.

המומחים של משכנתא משתלמת מתמחים בפתרון משכנתאות למעלה מ-11 שנים, כמו כן עסוקה בלמידה יום-יומית של עולם המשכנתאות בסנכרון עם עולם הנדל"ן על מנת לספק ללקוחותינו מעטפת שלמה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום – כוס קפה עלינו!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!