התאחדות יועצי משכנתאות

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » התאחדות יועצי משכנתאות
תוכן עניינים

התאחדות יועצי משכנתאות נחשב לגוף הכי גדול בעולם המשכנתאות, למעשה מדובר ב"אבא" של כל יועצי המשכנתאות. התאחדות יועצי המשכנתאות הוא ארגון ללא מטרות רווח. כיום התאחדות יועצי המשכנתאות מונה למעלה מ – 600 יועצים כאשר המספר עולה בקצב מסחרר תמיד. הגוף נוסד בשנת 2016 במטרה לאגד את כל יועצי המשכנתאות תחת התאחדות אחת מקצועית ומיומנת בעלת כח מיקוח הולם במטרה לייצג את אזרחי מדינת ישראל בצורה הטובה ביותר אל מול גופים בנקאיים.

התאחדות יועצי משכנתאות – שמים את המקצועיות בראש סדר העדיפויות

התאחדות יועצי המשכנתאות שמים את המקצועיות בראש סדר העדיפויות, ההתאחדות פועלת יום ביומו על מנת להעמיק ולהעשיר את הידע המקצועי של היועצים הנמצאים בהתאחדות, כל זה נעשה באמצעות ימי עיון, פרזנטציות, כנסים והשתלמויות מקצועיות. התאחדות יועצי המשכנתאות פועלת בכמה רבדים:

  1. אל מול מקבלי ההחלטות – במטרה להפוך את המקצוע למקצוע רשמי ומוכר, ממש בדומה למקצועות תיווך אחרים – רואי חשבון, יועצי מס, כלכלנים, מתווכי דירות
  2. הסברה – התאחדות יועצי המשכנתאות דואגים להסברה נכונה במטרה להעלות את המודעות ליועצי משכנתאות. האינטרס של הבנקים בכל מתן משכנתא הוא כלכלי רק לטובת הבנק, בדיוק בגלל זה תצטרכו יועץ משכנתאות שייצג אתכם ויסתכל על האינטרסים שלכם.

התאחדות יועצי משכנתאות – תהליך קבלה להתאחדות

קבלה להתאחדות יועצי המשכנתאות היא מלאכת מחשבת של ממש, לא כל אחד יכול להתקבל ויש לעמוד במספר תנאים על מנת להצטרף אל האיחוד.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד הדברים הראשונים אותם יצטרכו לעבור במטרה להיכנס להתאחדות הוא מבחן כניסה, מטרתו של מבחן הכניסה הוא לבדוק את רמת המקצועיות של יועץ המשכנתאות, כמו כן גם להעשיר את הידע של המועמד להתאחדות.

גם לאחר המבחן יש סינון מסוים:

  1. יועץ ותיק – יועץ משכנתאות ותיק אשר יכול להמציא אסמכתאות לפעולות עבר שלו אל מול לקוחות מתקבל ישר. (מותנה במבחן כניסה העולה על הציפיות)
  2. יועץ חדש – יועץ חדש אשר ירצה להצטרף להתאחדות ויעבור את מבחן הכניסה יצטרך להתאחדות לשנה על תנאי, במהלך השנה יתחבר היועץ אל חונך מטעם התאחדות יועצי המשכנתאות ויהיה עליו להציג כ – 10 תיקי משכנתא. לאחר מכן על סמך המלצת החונך יקבע אם יצטרף אל ההתאחדות או שלא.

התאחדות יועצי משכנתאות – עובדת אל מול הגופים החזקים ביותר בשוק

התאחדות יועצי המשכנתאות דואגת לעבוד באופן קבוע אל מול בנק ישראל, תאגידי הבנקים בישראל וחברות הביטוח. כל זאת במטרה להגן על זכויותיהם של אזרחי מדינת ישראל ולגבות את יועצי המשכנתאות המוסמכים של ההתאחדות במהלך ייצוג לקוח. הכוח של התאחדות מאחורי יועץ משכנתאות מעניקה ליועץ משכנתאות שקט נפשי ואפשרות מיקוח גבוהה יותר, כמו כן מעניקה ללקוח אפשרות להשיג משכנתא בתנאים טובים אף יותר. זכרו – גוף הנותן משכנתא מייצג את עצמו בלבד, אתם צריכים יועץ משכנתאות שידאג לאינטרסים שלכם.

משכנתא משתלמת בראשותו של אבי יוסופוב היא בן הראשונות להצטרף להתאחדות, "דור המייסדים"

כאשר אבי יוסופוב משמש כמזכיר הנהלת ההתאחדות וכמנהל איזור מרכז.

 

 

 

 

 

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!