משכנתא לזוגות צעירים – איך מתחילים?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא לזוגות צעירים – איך מתחילים?

מזל טוב! לפני זמן מה נשבעתם בברית הנישואין, מדובר בתהליך שרק התחיל בו אתם לומדים להכיר את הפרטנר שלכם לחיים ומביאים ילד קטן לעולם. עם זאת, לא הכל ורוד ואתם מוצאים את עצמכם במירוץ אחר משכנתא לשם רכישת הדירה הראשונה שלכם. ישראל היא אחת מדינות ה OECD בה מחירי הנדל"ן נחשבים למחירים הגבוהים ביותר, מה שגורם למחשבה הרווחת שרק זוגות עם גב כלכלי רציני יכולים לרכוש דירה לבד, אך זה לא כזה מדויק. אתם לא מעוניינים להעביר את מרבית חייכם בתשלום אחר שכירויות ומעדיפים להמיר את תשלומים אלו בתשלומי משכנתא שיבטיחו לכם בסופו של דבר את הדירה המיוחלת – בדיוק לשם כך יש עבורכם משכנתא לזוגות צעירים. הישארו איתנו!

משכנתא לצעירים? ברכותינו, המדינה בצד שלכם!

כמו שכבר אמרנו בפסקת הפתיחה, המחשבה הרווחת בקרב זוגות רבים היא שאי אפשר לרכוש דירה אם אין ברשותכם גב כלכלי, שמדובר בעסקה שנמצאת על גדר חלום בלבד. אך זה לא נכון. המדינה באה לצד זוגות צעירים ומציעה עזרה בקניית הדירה הראשונה לצעירים – יכול להיות שאתם מאותם צעירים הזכאים למשכנתא בתנאים משתלמים הניתנת על ידי משרד הבינוי והשיכון. אנחנו כמובן מדברים על הלוואת זכאות משפחה של משרד השיכון. כמו כן, מלבד צעירים אנו רואים אוכלוסיות רבות אשר גם הן נהנות מהטבות שונות: מעוטי יכולת, רווקים לאחר גיל מסוים, נשים חד הוריות, עולים חדשים, קבוצות מיעוט ועוד.

בצד שלנו, אבל מה הם הפרמטרים?

אל תהיו סקפטים ישר על ההתחלה, אנחנו אומרים לכם שהמדינה בצד שלכם ואנחנו פה כדי לעזור לכם לשם שינוי לקחת את כל מה שמגיע לכם! כאשר אנו מדברים על הקריטריונים של משרד הבינוי והשיכון לשם זכאות למשכנתא בתנאים מיוחדים אנו מדברים על:

  1. רווקים שעברו גיל מסוים אשר מעולם לא הייתה להם דירה(אתם כאלה? מצוין).
  2. זוגות צעירים
  3. על פי שנות נישואין
  4. שירות צבאי
  5. כמות אחים ואחיות

מדובר במספר רובריקות שונות אותם בודק משרד הבינוי והשיכון ולאחר מכן הוא מעניק לכם ציון (כאשר הציון המינימלי צריך להיות 600) על מנת להיות זכאים למשכנתא בתנאים נוחים. מדובר במלאכת מחשבת של ממש, אך עם זאת יש לנו ניסיון רב ואנו ממליצים לכם לבדוק יחד איתנו אם גם אתם זכאים.

לא זכאים? לא סוף העולם!

כן, תמיד כיף להרגיש שאנחנו "זכאים" למשהו, אך גם אם לא – לא קרה כלום. כיום בשוק המשכנתאות קיימות עשרות פתרונות עבור זוגות צעירים אשר אינם מחזיקים בהון עצמי גדול במיוחד לשם רכישת דירה, כגון הלוואות משלימות, הלוואות נדוניה וכד'. אנו במשכנתא משתלמת מומחים במציאת פתרונות לזוגות צעירים בעלי הון עצמי נמוך ומוצאים יחד איתם את המשכנתא הטובה ביותר עבורם – זו שתדע לשרת אותם בטווח הקרוב והרחוק.

למה אתם מחכים? הרימו אלינו שיחה ונבדוק את זכאותכם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

Related Posts

None found

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן