משכנתא המלצות

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא המלצות
תוכן עניינים

אנחנו מכירים את התהליך הזה. אתם מסתובבים חודשים בחיפוש אחרי בית החלומות שלכם. רואים לא מעט דירות, חלקם קצת מעל התקציב, חלק בדיוק בתקציב, לפעמים זה נופל על דברים קטנים ולפעמים אתם כבר בשלב החוזה וזה מתפוצץ. מתסכל. אבל בגלל שאתם נחושים למצוא את הנכס בו תגורו בשנים הבאות, אתם לא מורידים את הרגל מהגז ובשעה טובה מוצאים דירה, מסכמים מחיר וחותמים חוזה.

עכשיו נשאר נושא התשלום. בגלל שאתם מבינים שלהתמודד לבד מול הבנק בכל הקשור ללקיחת משכנתא זאת מלחמה אבודה מראש!

אתם, בצעד חכם רוצים לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות. הרי הוא זה שבסופו של יום יחסוך לכם אלפי או עשרות אלפי שקלים. אתם מתחילים לעשות בירורים ואז עולה השאלה, מי הוא היועץ הטוב ביותר עבורכם.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ובכן, בשביל לעזור לכם להגיע לתשובה המיוחלת הכנו עבורכם מספר סעיפים שיעזרו לכם לחדד ולהבין כיצד למצוא המלצות שהן באמת רלוונטיות.

הסיבה לכך היא שבלא מעט קבוצות בפייסבוק לצורך העניין, נמצאים בעלי אינטרס שמחפשים את השאלות כמו שלכם, רק כדי שיוכלו "לדחוף" מכרים או את האנשים שמעסיקים אותם. זה לא בהכרח אומר שההמלצות שלהם נקיות וכנות. אז הנה כמה דרכים שיעזרו לכם להתקדם אל המטרה שלכם.

ראשית, סביר להניח שעל המשפחה והחברים שלכם אתם הכי סומכים נכון? תתחילו איתם עם המעגל הקרוב, ותבקשו ותדגישו המלצות רק על סמך ניסיון בלבד. לא כי מישהו מהצבא ששירת עם אחד החברים הוא יועץ היום. לא, חפשו יועץ משכנתאות עם המלצות על סמך ניסיון.

שנית, במידה ובדיקה זאת לא העלתה תוצאות חיוביות נסו אכן את כוחה של הרשת. אבל לפני שאתם נכנסים לכל מיני קבוצות ייעודיות, בדקו עם החברים הווירטואליים שלכם. יכול להיות שאותו מכר שלמד אתך בתיכון ואתם חברים ברשת החברתית, בדיוק סיים תהליך מוצלח והוא ישמח להמליץ.

דבר שלישי, עדיין ברשת, אספו רשימה של מספר יועצים שנראים לכם ואל תתביישו לבקש ממש טלפונים של ממליצים פוטנציאליים כמו גם מידע נוסף, מה הוותק שלהם? עבדו בבנק בתחילה? וכד'.

יועץ המשכנתאות יהפוך במשך זמן התהליך לאיש הקרוב ביותר שלכם. אל תתפשרו עליו.

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!