משכנתא לעצמאים – מלאכת מחשבת של ממש

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא לעצמאים – מלאכת מחשבת של ממש
תוכן עניינים

כאשר אנו מדברים על משכנתא לעצמאיים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, מדובר במשימה קשה הרבה יותר מאשר לקיחת משכנתא בעודנו שכירים. אך עם זאת זה עדיין אפשרי, ההון העצמי ויכולת ההחזר משחקים פה פקטור משמעותי, אך אם אתה עצמאי עם הכנסה יציבה ובעל יכולות החזר – אין שום סיבה שלא תקבל משכנתא לעצמאיים. כמו כן, לקיחת משכנתא כעצמאי מזכה אותך ביתרונות רבים. המומחים של משכנתא משתלמת החליטו לעשות לכם קצת סדר בבלאגן.

משכנתא לעצמאיים – לא קל להיות עצמאי

אנו מאמינים שאתם כבר יודעים את זה לבד, אך גם בעניין המשכנתאות לא קל במיוחד להיות עצמאי. יש הבדלים גדולים בין עצמאי אשר מוגדר כעוסק פטור, מורשה או חלק מקבוצה בע"מ בזמן לקיחת משכנתא. כאשר אנו מדברים על לוקח משכנתא שכיר אנו מדברים על הצגה של 3 תלושי שכר אחרונים ושלושה חודשים אחרונים תנועות עו"ש. המקרה שונה כאשר אנו מדברים על לווה עצמאי, לווה עצמאי יצטרך להיות בעל וותק של 3 שנים בתחום (אפשר גם פחות אך יש בנקים שמחמירים), להגיש שומות מס אישיות, ואישור הכנסות מרואה חשבון מקצועי על השנה הקלנדרית האחרונה, עצמאיים רבים בשונה מהלווה השכיר מוצאים את עצמם מושפעים מהשינויים המתרחשים בארץ ובעולם מה שגורם לפעמים לחוסר יציבות ועקביות מה שעלול להוות מכשול בעת לקיחת משכנתא.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קשה קשה, אבל יש גם יתרונות!

מדובר בתהליך ארוך ומייגע, לעיתים לא הכי כיף אך עם זאת עצמאיים אשר לוקחים משכנתא נהנים מיתרונות אותם השכירים לא מקבלים. עצמאי יכול לקבל החזרי מס על התשלומים החודשיים של המשכנתא, כמו כן תשלומי ארנונה וחשמל גם הם נכללים ברשימה של ההוצאות הקבועות של העסק. כמו כן, לווים עצמאים יכולים לקבל הכרה בהוצאות על הצמדה וריבית של משכנתא ובכך להפחית משמעותית את סכום ההחזר החודשי והכולל כל זאת במידה והעסק מתנהל מאותו הנכס שנרכש כמובן.

לקיחת משכנתא לעצמאיים – האם כל אחד יכול?

כמו שכבר אמרנו בהתחלה, מדובר במלאכת מחשבת של ממש. אמנם כל עצמאי יכול להגיש בקשה למשכנתא, אך לא כולם זכאים לקבל משכנתא. אחד המקרים הנפוצים הם עוסק פטור אשר פעיל אך ורק שנה, עסק זה לא יכול להגיש לבנק את שומות מס מאחר ואלו לא עברו עדיין לגופים המתאימים. כמו כן, עצמאיים רבים בניגוד לשכירים לא מקבלים את מרבית ההכנסות שלהם בתאריכים קבועים אלא בתאריכים משתנים ובהסכמי תשלומים שונים מה שמקשה על הלווה להוכיח לבנקים יציבות, מה שגורם לבנק לסרב מאחר והוא לא בטוח ביכולות ההחזר של הלווה.

תהליך לקיחת משכנתא – יחד עם המקצוענים של משכנתא משתלמת

התהליך לא חייב להיות כל כך קשה ומייגע… יחד עם המומחים של משכנתא משתלמת תוכלו לעבור את כל התהליך בצורה מהירה, ברורה ולקבל את המשכנתא הטובה ביותר שתוכלו לקבל תוך כדי מימוש כל הזכויות להם אתם זכאים כעצמאיים הלוקחים משכנתא.

אנו מאמינים שליווי הוא גם מעבר ללקיחת משכנתא ומסבירים לכל לקוח את כל המושגים אליהם הוא נחשף עד שהוא יודע בדיוק לאן הוא נכנס, בלי סימני שאלה. כמו כן, אנו נמצאים כאן עבורכם גם אחרי לקיחת המשכנתא להתייעצות!

למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!