הלוואה מסחרית

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » הלוואה מסחרית
תוכן עניינים

כבעלי עסקים אתם מכירים את זה, השלב הכי ארוך ומייגע בבניית עסק הוא שלב ההקמה – במהלך שלב ההקמה אנו יוצרים את החזון שלנו, בונים את התדמית החדשה שלנו ויוצרים מעגל לקוחות, לאחר שיצרנו את מעגל הלקוחות הנכון והגענו למקסום רווחים אנו שואלים את עצמנו מה כדאי לנו לעשות עם הרווחים שלנו? אנו מאמינים שאחת האפשרויות הטובות היא משכנתא לעסק שלכם.

מתקשים לגייס הלוואות?

עשרות אלפי העסקים הבינוניים והקטנים בישראל הם אלו שמחזיקים את כלכלת ישראל פורה מדי שנה, אך עם זאת אחת התלונות הרווחות היא שקשה מאוד להשיג הלוואה לעסק קטן או בינוני. למעשה, ככל שהעסק שלנו קטן יותר כך יהיה לנו קשה יותר להשיג הלוואה, את גורמי המימון לא משנה הפוטנציאל העסקי ועל זה שעלית על דבר שקודמייך עדיין לא עשו.

אז מה אפשר לעשות?

בשנים האחרונות אחד המגמות הרווחות בשוק הנדלן הוא לקחת משכנתא לעסק, עם השנים אנו רואים יותר בעלי עסקים מחליטים לקחת משכנתא על הנכס הפרטי שלהם או העסקי(זה יכול להיות בית פרטי, בית העסק) תמורת הלוואה להוצאות מסוימות בעסק. למעשה בעלי העסקים משעבדים נכס מסוים במטרה להשיג הלוואה בריבית נמוכה. כאשר הבנקים לא מוכנים לתת הלוואות בכלל!

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יתרונות בלקיחת משכנתא לעסקים

אנו במשכנתא משתלמת רואים יתרונות רבים בלקיחת משכנתא לעסקים, בין היתר אנו רואים:

  1. ריביות נמוכות אף יותר – מאחר והבנק מקבל שעבוד של נכס בעל שווי גדול הרבה יותר מגובה ההלוואה, הריביות שאנחנו מקבלים נמוכות יותר משמעותית. למעשה ריביות של משכנתא לעסקים יהיו נמוכות משמעותית של אלו שנלקחו בהלוואות שונות בבנקים.
  2. פריסה רחבה – שונה מהלוואות רגילות, הלוואות הניתנות כחלק ממשכנתא לעסקים נותנות פריסה רחבה שיכולה להגיע ל10 ולפעמים עד ל12 שנים של החזר. מפתה לא?

עם זאת עלינו להיות מחושבים מאוד ולא פזיזים, בהנחה ולא נוכל להחזיר את הכספים נמצא את עצמנו מאבדים את הנכס שלנו. אנו ממליצים לכם בכל עת להיעזר בשירותיהם של יועצי המשכנתאות שלנו על מנת להתחיל את התהליך.

לסיכום:

הלוואות אשר ניתנות ע"י בנק המסחרי בו אתם מנהלים את חשבון העו"ש שלכם, לרוב מדובר בהלוואות במסלול פריים + 7%/9%/10%  לתקופה של 60 חודשים.

מאחר והלוואות אלו הן לתקופה של 60 חודשים ההחזר החודשי בדרך כלל הוא גבוה יותר מאשר בהלוואה הפרוסה לזמן ארוך יותר. לעיתים מאחר ומדובר בתקופה קצרה יחסית החזר ההלוואה יחד עם ניהול משק בית פעיל יכול להוביל למצב בו הלוואה אחת גוררת אחת אחרת גדולה יותר על מנת לעמוד ברצף ההוצאות והחזרת ההלוואות.

אנחנו ב"משכנתא משתלמת" נדאג עבורכם לפתרונות פיננסים אשר יעמידו אתכם בחזרה על המסלול הנכון, ובהחזרי הלוואות שפויים שתואמים את כושר ההחזר שלכם.

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!