משכנתא לדירה מקבלן

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא לדירה מקבלן
תוכן עניינים

מזל טוב, החלטתם לרכוש דירה מקבלן! אין ספק שרכישת דירה היא אחד התהליכים המשמעותיים ביותר בחיינו. ברוב המקרים מדובר בהשקעה הכספית הגדולה ביותר בחייו של אדם, יש יגידו וגם הארוכה ביותר.

אם הגעתם לדף הזה סביר להניח שהחלטתם לרכוש מקבלן, אין ספק שמדובר באחד הדברים הכיפיים ביותר לדעת שאתם תהיו הראשונים שיחנכו את הבית החדש, בית חלומותיכם. יחד עם זאת, כאשר אנחנו מדברים על רכישת דירה מקבלן אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש.

המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים כאן בכדי לענות לכם על כל השאלות בנוגע למשכנתא לדירה יד ראשונה. הישארו איתנו!

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

מה זה אומר בעצם רכישת דירה מקבלן?

כאשר אנחנו מדברים על רכישת דירה מקבלן אנו מדברים על רכישת דירה חדשה. הדירה יכולה להיות דירה שאתם מגדירים וקובעים כל חלק בה או לחילופין כחלק מפרויקט מגורים בו כל המפרטים ידועים מראש טרם הקנייה.

אין זה משנה אם אתם קובעים את המפרט או הקבלן בונה מפרטים סטנדרטים לכל אחת מהיחידות, עדיין אתם תהיו הראשונים שיחנכו את אותו בית.

יחד עם זאת, רכישת דירה מקבלן היא זהה לתהליך רכישה של דירת יד שנייה. עליכם להבין שמדובר במלאכת מחשבת של ממש, תדאגו לעשות מעט שיעורי בית. דירות הנמכרות מקבלן לרוב נמכרות דרך פרסום ושיווק אגרסיבי אצל אנשי מכירות, לפעמים לא כל הנוצץ זהב וכמו שאתם מדמיינים בניגוד לדירת יד שנייה אליה אתם מגיעים ויכולים לבדוק את מצבה מ א' ועד ת'.

 

דירה שהיא בינתיים רק "על הנייר" – תנאי מימון

כאשר אנחנו מדברים על תנאי מימון של  משכנתא לדירה חדשה אנו צריכים לשים לב שהדירה נכון לעכשיו היא רק "על הנייר". למעשה, הדירה עדיין לא קיימת.

חשוב יהיה לבדוק האם לקבלן יש בנק המלווה אותו אשר נותן לכל רוכש ערבות על פי חוק מכר על כל סכום שעובר לקבלן. במידה ויש בנק או גוף פיננסי המלווה את הבניה, כספכם מוגן ומבוטח.

ישנם פרוייקטים אשר אין להם ליווי והכסף מועבר לקבלן בהתאם להתקדמות הבניה.

מאחר ומדובר בבנייה שנערכת לאורך זמן יכולים להיות עליה במחירי הבנייה שיוביל לשינוי במחירים, פגיעה במצבו הכלכלי של הקבלן או לחילופין הקונה. כאשר אתם קונים דירה יד שנייה אתם יכולים לדעת מה ערכה בקלות דרך שמאי מקרקעין.

חשוב לדעת, כאשר אתם רוכשים דירה מקבלן יתרת החוב שלכם לקבלן לאחר המקדמה הגדולה ששילמתם כבר היום יהיה צמוד למדד תשומות הבנייה, בהנחה ומדד זה יעלה גם הסכום אותו תצטרכו לשלם יעלה. אגב, אלו דברים שאפשר להתמקח עליהם במעמד החתימה.

אתם צריכים את משכנתא משתלמת בצד שלכם

כמו שכבר הבנתם, משכנתא לדירה מקבלן היא לא הדבר הכי קל בעולם. מדובר במלאכת מחשבת של ממש ובפעולה המרתיעה בנקים רבים גדולים ככל שיהיו מאחר והם מפחדים מיכולת הלווה והקבלן להחזיר את הסכום או לחילופין לסיים את הבנייה.

המומחים של משכנתא משתלמת מתמחים בכל האמור לפתרונות משכנתא לרכישת דירה מקבלן ובעלי פתרונות יצירתיים במיוחד.

 

יחד איתכם המומחים של משכנתא משתלמת יבנו את הפרופיל הפיננסי שלכם ויעזרו לכם להגיע אל המשכנתא המיוחלת. אגב, מאחר וכוח המיקוח שלנו אל מול הבנקים גדול – ללווה יש אפשרות לקבל מסלולים אטרקטיביים במיוחד.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, כוס קפה עלינו!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!