משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכהאנו יכולים לשבת ולהסביר לכם שעות יחד עם מושגים פיננסים שיראו לכם שאת שיעורי הבית שלנו כבר עשינו, עם זאת אנו בוחרים להציג זאת בדרך הפשוטה. אנו נקח לצורך העניין את ההורים שלכם, או אתכם – זוג מבוגר בגיל השלישי. יש בבעלותכם נכס אשר שוויו בשוק עומד על כ-מיליון וחצי שקלים, הדירה כבר שלכם וסיימתם את כל תשלומי המשכנתא כבר מזמן. עם זאת, מפאת הגיל אתם כבר לא עובדים, ההכנסה היא כבר לא אותה הכנסה ולקיחת הלוואה רב ערוצית לא ממש באה בחשבון. אנו מוצאים את עצמנו צריכים סכומים גדולים של כסף בהמון מקרים בחיים – עזרה לבן/בת על מנת לרכוש את הדירה הראשונה, טיפולים רפואיים, טיפולים אסתטיים לדוגמת רפואת שיניים ומתיחת פנים, לפעמים גם לשם שיפוץ דירה. מן הסתם שלא נרצה להפריש את הכספים שהרווחנו לפנסיה במרוצת השנים ישר אל הלוואה או משכנתא חודשית.

בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא הפוכה – אתם יכולים לקחת משכנתא על חשבון הנכס האישי שלכם מבלי לשלם החזר חודשי קבוע, למעשה ההחזר החודשי נכנס בגדר חוב על הדירה. לצורך העניין תצטרכו כ-300 אלף שקלים, תוכלו לקחת הלוואה ולהחזיר אותה מתי שתרצו. אחד הדברים אשר מייחדים משכנתא הפוכה היא העובדה שהיא לכל החיים. גם לאחר שבעל הנכס נפטר מציע הבנק ליורשיו מספר אפשרויות, לסגור את החוב דרך מכירת הנכס ולחלק ביניהם בשלל שנשאר, או שמא להפוך את המשכנתא למשכנתא רגילה ולהתחיל לשלם על הדירה את היתרה.

 

כמה משכנתא נוכל לקבל?

למעשה רוב הבנקים מאשרים לתת מימון הנע בין 25% עד 50% במקרים מסוימים. אחד המשתנים אשר משפיעים על מתן המימון הוא גיל הלווה, ככל שלווה יותר מבוגר כך גם אחוזי המימון גדלים בהתאם. לא כל הבנקים נותנים שירותים של משכנתא הפוכה, למעשה מדובר במספר גופים ספציפים שנותנים את השירות הזה – לכן אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותיהם של חברת ייעוץ משכנתאות אמינה ובעלת מוניטין שתעזור לכם למצוא את המשכנתא הטובה עבורכם בתנאים המשתלמים ביותר.

 

משכנתא הפוכה – לסיכום

משכנתא זו ניתנת לאזרחים שעברו את גיל השישים ומעוניינים בלקיחת הלוואה לכל מטרה, קשישים אשר אין ביכולתם לפרנס את עצמם בגיל זה או שרוצים ליהנות מהזמן שנותר להם אך אינם יכולים להרשות לעצמם את הפריבילגיה, יש ביכולתם לשעבד את הנכס שלהם ומנגד לקבל אשראי מהבנק כאשר הם יכולים לשלם באופן חודשי על ההלוואה או לדחות את התשלום לאחר פטירתם, וזאת ע"י מכירת הנכס ע"י קרוביהם וכיסוי החוב שלקחו ההורים, ליורשים תינתן שנה להחליט האם הם מעוניינים לשלם את החוב בעזרת הון שנמצא ברשותם או ע"י ממכר אותו הנכס.

למה אתם מחכים – הפכו את המשכנתא שלכם עוד היום

על מנת לקבל פרטים נוספים על משכנתא הפוכה ובדיקת זכאות למשכנתא זו, אנו ממליצים בחום ש-גוף כמו "משכנתא משתלמת" יעמוד לצדכם לאורך כל הדרך ותאפשר לכם לקבל את מלוא האשראי שתצטרכו כדי לבלות את שארית חייכם עם חיוך מאוזן לאוזן.

גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

חייגו אלינו 03-5747211
או מלאו את פרטי ההתקשרות, בחרו שעה שנוחה לכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן