מחזור משכנתא

דף הבית » השירותים שלנו » מחזור משכנתא

מחזור משכנתא

במידה ויש לכם משכנתא קיימת, בוודאי שמעתם לא פעם על המונח "מחזור משכנתא".

מחזור משכנתא זהו הליך בו לוקחים מהבנק משכנתא חדשה עם תנאים חדשים, מסלולים,ריביות ואולי אפילו פריסת שנים שונה ואיתה פורעים את המשכנתא הישנה בעלת התנאים הישנים.

אז איך מתחילים? איך נדע אם כדאי לנו למחזר את המשכנתא שלנו?

בטרם נגיש בקשה לבנק ונחליט שאנחנו רוצים למחזר את משכנתא הקיימת, נתחיל בתהליך שנקרא, "בדיקת כדאיות מחזור משכנתא", זהו בעצם הליך בו בודקים את התנאים של המשכנתא הקיימת שלכם, כלומר, בודקים האם המסלולים מתאימים לצרכים שלכם, האם הם סולידיים או מסוכנים, האם הריביות הקיימות יחסית גבוהות לריביות שנהוגות באותו הזמן בשוק, האם ההחזר החודשי גבוה מדי לצרכים שלכם או בכלל, האם הוא נמוך ויש אפשרות להעלות אותו כדי לסיים את המשכנתא מוקדם יותר.

את בדיקת כדאיות מחזור המשכנתא "משכנתא משתלמת" תערוך עבורכם בחינם!

את "מחזור המשכנתא" לא נבצע רק במטרה לחסוך. רבים מהלקוחות בוחרים בשרות זה כדי להאריך את תקופת המשכנתא מאחר והחזרי המשכנתא החודשיים גבוהים מדי ונוגסים בהכנסה הפנויה שלהם, דבר שמביא לירידה באיכות החיים.

במידה והחלטתם לבצע את "מחזור המשכנתא" הצעתנו היא לא לנטוש את הבנק בו מתנהלת המשכנתא שלכם לטובת בנק מתחרה עד שלא תקבלו הצעת משכנתא מאותו הבנק.

נטישת הבנק הקיים והעברת המשכנתא לבנק אחר תביא עימה הוצאות נוספות כגון ביצוע שמאות, הסכמה לדרגה שניה שכרוכה בעלות נוספת, רישום משכנתא בטאבו וכד'.

אם אתם מעוניינים לבצע מחזור משכנתא תוכלו לפנות ל "משכנתא משתלמת" על מנת להחליט האם בכלל כדאי לבצע את המהלך ולקבל סיוע מקצועי ואובייקטיבי שיסייע לכם לקבל החלטות נכונות ולחסוך בהחזרי המשכנתא שלכם.

גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

חייגו אלינו 03-5747211
או מלאו את פרטי ההתקשרות, בחרו שעה שנוחה לכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן