יועץ משכנתא בנתיבות

תוכן עניינים

נטילת משכנתא היא לא תהליך של מה בכך – גורמי הסיכון השונים, גובה הריביות וההחזרים החודשיים והכדאיות הכלכלית מהווים גורמים משמעותיים ומכריעים בכל הקשור ללקיחת משכנתא, ובעצם הופכים את כל העסק ליותר מורכב ממה שאתם חושבים. במילים אחרות, כפי שאתם לא תתקנו את הרכב ללא איש מקצוע, כך גם בלקיחת משכנתא – החלטה חשובה בעלת חשיבות מכרעת – אתם חייבים איש מקצוע!

אז מה זה בכלל יועץ משכנתא? יועץ משכנתא, כשמו כן הוא, מעניק לכם ייעוץ ולווי מקצועי בכל תהליך נטילת המשכנתא מהבנק תוך שהוא דואג לאינטרסים ולצרכים שלכם. יועץ המשכנתאות עובד בשבילכם – לא בשביל הבנק, לא בשביל המוכר ולא בשביל אף אחד. הוא ידאג שאתם תקבלו את המשכנתא במסלול הנוח ביותר האפשרי, הוא ינהל מו"מ עיקש מול הבנקים על גובה הריביות שתשלמו והוא יסביר, יפרט, ידגים ויעשה לכם את החיים קצת יותר קלים.

האם להעסיק יועץ משכנתא זה עסק משתלם?

לכאורה, ניתן לטעון שלא מדובר בעסק משתלם במיוחד: יועץ המשכנתאות גובה עמלות על עבודתו וזו אינה ניכרת. ניתן לקחת משכנתא גם ללא יועץ, לקיים מו"מ בעצמנו ולנסות להשיג את העסקה המשתלמת ביותר עבורנו. לצערנו, לא כך הדבר. רבים טועים לחשוב שהבנקים – שאנו לקוחותיהם – ירצו בטובת האינטרסים שלנו כדי להשאיר אותנו אצלם ועל כן הם יעניקו לנו, בנדיבות לבם, ריביות נמוכות ומסלולי משכנתא נוחים. לאמיתו של דבר, יועץ המשכנתאות של הבנק עובד בשביל בוס אחד – הבנק.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יועץ משכנתאות פרטי, מצד שני, עובד בשבילכם – וזו הסיבה שלטווח הארוך מדובר בעסק משתלם עבורכם: סגירת עסקת משכנתא טובה והוגנת תחסוך לכם כספים רבים לטווח הארוך, הרבה יותר משכר עבודתו של יועץ המשכנתא. והשקט הנפשי שיהיה לכם – אין לו מחיר.

יועץ משכנתא בנתיבות – משכנתא משתלמת

רגע מקניית נכס בנתיבות, אופקים או הסביבה? מעוניין בחוות דעת נוספת, ייעוץ משכנתא מעמיק או ליווי צמוד ואישי בכל התהליך? אל תעשה את זה לבד! לכל תהליך של לקיחת משכנתא, קח איתך את המומחים. "משכנתא משתלמת" הינו משרד לייעוץ משכנתאות מהמובילים והמקצועיים בישראל. אנו נדאג עבורך למסלול הנוח והמתאים במיוחד לך, תוך ליווי אישי ובאמינות ללא פשרות. לשיחת ייעוץ חינמית נא ליצור קשר בטלפון או באתר.

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!