יועץ משכנתאות בקרית גת

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות בדרום » יועץ משכנתאות בקרית גת
תוכן עניינים

לקיחת משכנתא הוא צעד מכריע בחיים של כל אדם. רכישת נכס משלך ומעבר לדירה או בית הנמצאים בבעלותך מהווים התקדמות משמעותית. עם זאת, רבים אינם מודעים לרחשי השוק ולגורמים השונים המשפיעים על העלות החודשית שהם משלמים לבנק, אינם מכירים אתם מסלולי המשכנתא השונים ובאופן כללי – בעלי ידע חלקי בעולם המשכנתאות, וחבל. הפיתרון? יועץ משכנתאות אמין ומקצועי שיעבוד עבורכם מול הבנקים.

בין אם אתם מתכננים לרכוש נכס באזור קרית גת או בסביבה, אתם זקוקים ליועץ משכנתאות. תפקידו של יועץ המשכנתא הוא – כמובן – לייעץ לך לפני, במהלך ולאחר לקיחת משכנתא מבנקים וגופים פיננסיים. שירותי הייעוץ בין היתר כוללים גם "מיקוח" מול הבנק – יועץ המשכנתאות ינהל מו"מ מול הבנק וינסה להשיג עבורך ריבית נמוכה יותר, תנאים טובים יותר והסכם הלוואה הוגן יותר. מעבר לזאת, יועץ משכנתאות טוב יבדוק את הכדאיות הכלכלית של לקיחת המשכנתא מלכתחילה, על פי גורמים כמו שווי הנכס, הכנסות, הון עצמי והערכות סיכונים שונות.

האם אני חייב יועץ משכנתאות?

רבים מהישראלים אינם מבינים את ההכרח של יועץ משכנתאות פרטי. צעירים ישראלים רבים מסתמכים על שירותי המשכנתאות שהבנקים מעניקים כיוון שלרוב הם מלווים ב"ייעוץ" כללי. למעשה, הייעוץ הבנקאי אינו מספק ובטח שלא מהווה תחליף לייעוץ משכנתאות פרטי: המרוויחים הגדולים מהמשכנתאות הם הבנקים, ועל כן שירותי הייעוץ שלהם אינם אובייקטיביים. בנוסף, גובה העמלות וההחזר החודשי ושאר גורמים נוספים לעולם לא יהיו לטובתך לולא ניהול מו"מ מקצועי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מקרים בהם לא תזדקקו ליועץ משכנתאות הם כאשר אם לוקחים משכנתא קטנה יחסית (פחות מ-250 אלף ש"ח) או כאשר אתם מבינים וחיים ביום יום  את עולם המשכנתאות ומסוגלים לנהל מו"מ הוגן מול הבנק. אך כאמור, בכל מקרה ייעוץ משכנתא הוא שירות שככל הנראה תזדקקו לו – מדובר בחיסכון כספי לטווח הארוך.

משכנתא משתלמת

מחפש יועץ משכנתא בקרית גת, אשקלון, אשדוד והסביבה? משכנתא לוקחים רק עם יועץ מקצועי ואמין. רק עם "משכנתא משתלמת". חברתנו מספקת שירותי ייעוץ מקצועי למגזר הפרטי והעסקי, תוך שימת דגש רב על חיסכון מקסימלי ושירות אמין. לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני ללא עלות בטלפון או בהשארת פניה ממש כאן בדף.

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!