יועץ משכנתאות בבאר שבע

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות בדרום » יועץ משכנתאות בבאר שבע
תוכן עניינים

אפשר כבר לברך? החלטתם לרכוש את הדירה הראשונה שלכם. אין ספק שמדובר באחת ההחלטות הכי משמעותיות וקריטיות אותם תיקחו בחייכם. ברוב המקרים אין לרובנו את כל ההון האישי הדרוש לשם רכישת הדירה הראשונה, אך מספיק הון לשם לקיחת משכנתא ראשונה לרכישת הדירה.

לאחר שנים בהם חסכתם שקל לשקל, גרתם בשכירות ודאגתם "להצטמצם" כשצריך, הגיע הרגע המיוחל – רגע לקיחת המשכנתא הראשונה שלכם.

אנו מבינים את כל השמחה סביב רכישת הדירה הראשונה שלכם, אך יחד עם השמחה עלינו להיות להבין שלא מדובר בתהליך קל וישנם מספר תהליכים שונים אשר עלינו לעבור טרם רכישת הדירה.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד השלבים המשמעותיים אותם נעבור הוא שלב לקיחת המשכנתא. לקיחת משכנתא נחשבת לאחת הפעולות המכוננות והקריטיות ביותר אשר ניקח בחיינו, הן מבחינה משפחתית והן מבחינה כלכלית.

המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים כאן על מנת לעשות לכם מעט סדר בבלאגן.

"אולי זה הזמן לשמור מעט על הכסף?" – לקיחת יועץ משכנתא

למעשה, זו אחת השאלות האהובות עלינו ביותר. מדובר בשאלה ישראלית טיפוסית למדי. אתם לקראת השקעה של מאות אלפי/מיליוני שקלים במשכנתא הקרובה שלכם, אנחנו לא חושבים שזה הזמן "לחסוך" עוד מעט כסף.

יועץ משכנתא מיומן ואיכותי עלול לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים במשכנתא הקרובה שלכם, כמו כן הוא ידע לבנות אותה בצורה נכונה יותר בהתאם לפרופיל הפיננסי שלכם ולתת לכם ליווי שלם ומעטפת מלאה בכל ההתנהלות – מניהול כלכלי נכון, דרך ניהול הבירוקרטיה אל מול הבנקים למשכנתאות ועד שלב ההצעה.

יועץ משכנתאות בבאר שבע – אתם צריכים את משכנתא משתלמת בצד שלכם.

כמו שכבר הבנתם, אמנם לא מדובר בחובה כלל אך יועץ משכנתאות הוא בעל מקצוע הכרחי שאנחנו לא יכולים לוותר עליו במהלך הדרך, בטח אם נרצה לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים בסכום המשכנתא הכולל שלנו.

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתא באופקים למעלה מ – 11 שנים ומזמינה אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו שכבר חסכו עשרות אלפי שקלים.

למה אתם מחכים? התקשרו אלינו עוד היום!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!