יועץ משכנתאות באשקלון

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות בדרום » יועץ משכנתאות באשקלון
תוכן עניינים

מזל טוב! אתם לקראת רכישת הדירה הראשונה שלכם. אין ספק שמדובר באחד הרגעים המרגשים ביותר בחייהם של זוג צעיר או משפחה בהתהוות. במהלך השנים האחרונות חייתם בשכירות וחסכתם שקל לשקל על מנת להגיע לרגע הנכסף, הרגע בו אתם רוכשים את הדירה הראשונה שלכם ממיטב כספכם.

רובנו, גם לאחר תקופת החיסכון לא נגיע למצב בו יש לנו מספיק כסף לשלם על הדירה בתשלום אחד, אך מספיק כסף על מנת לקחת הלוואה לשם רכישת הדירה, הלוואה זו מוכרת לנו בשם – משכנתא.

כאשר אנחנו מדברים על מעבר לבית קבע, בית אשר נכתב על שמנו בטאבו אנו מדברים על אחד החלומות הגדולים ביותר של כל משפחה. לקיחת משכנתא לרוב היא לקיחת הלוואה אשר אורכת כמספר רב של שנים, 20-25 שנים בממוצע ומדובר במלאכת מחשבת של ממש.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

במהלך מאמר זה המומחים של משכנתא משתלמת יגעו בתהיות מרכזיות של לוקחי המשכנתאות, נענה על השאלה הכה שכיחה – האם לקחת יועץ משכנתאות מהבנק או פרטי וניתן לדברים מעט להתבהר. הישארו איתנו.

יועץ משכנתאות פרטי VS יועץ משכנתאות מטעם הבנק?

משכנתא משתלמת מתמחה בפתרון משכנתאות למעלה מאחד עשר שנים. במהלך השנים נחשפנו ללקוחות רבים הן מהסקטור הציבורי, העסקי והפרטי. המשותף לכל אלו הייתה שאלה אחת שהתשובה עליה מאוד פשוטה. יועץ משכנתאות פרטי, או מטעם הבנק?"

  • יועץ משכנתאות מטעם הבנק – אחד הדברים "המפתים" לכאורה הוא לבחור ביועץ משכנתאות מטעם הבנק. לרוב הבנק ייתן לנו תחושה שהוא מעניק לנו את אחד מטובי יועצי המשכנתאות שלו ללא עלות. יחד עם זאת עלינו להבין מספר דברים – יועץ משכנתאות מטעם הבנק הוא יועץ משכנתאות סובייקטיבי, אשר תפקידו לשרת את האינטרסים של הבנק. כמו כן, המשכורת אותה הוא מקבל היא מהבנק בהתאם לטבלת יעדים בה הוא צריך לעמוד. מה שהופך את הייעוץ שלו לטיפה פחות רלוונטי עבורנו ורלוונטי הרבה יותר עבור הבנק.
  • יועץ משכנתאות פרטי – כאשר אנחנו בוחרים יועץ משכנתאות פרטי אנחנו יכולים להשעין את הראש על הכיסא וללכת לשנת ישרים. יועץ משכנתאות פרטי הוא יועץ אובייקטיבי אשר תפקידו למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורנו. יועץ זה אינו כפוף לאף בנק או גורם מממן ובעל יכולות מיקוח גבוהות מאחר והוא מכיר את השוק והנפשות הפועלות. יועץ משכנתאות פרטי יעזור לנו לבנות תמהיל משכנתא בהתאם לפרופיל הפיננסי שלנו, כך שגם בעוד 10 שנים נוכל לעמוד בחיובי המשכנתא.

יועץ משכנתאות באשקלון- משכנתא משתלמת

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתאות באשקלון, אנו מזמינים אתכם עוד היום לשיחת ייעוץ. יחד אתכם נגיע אל המשכנתא המושלמת ביותר עבורכם. רגע, אתם עוד פה?

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!