יועץ משכנתא באשדוד – הדרך לבחירת יועץ משכנתא

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות בדרום » יועץ משכנתא באשדוד – הדרך לבחירת יועץ משכנתא
תוכן עניינים

בשנים האחרונות חסכתם שקל לשקל על מנת להגיע לרגע המיוחל, הרגע בו כל החיסכון מתנקז לכדי רגע אחד בו אתם מגייסים מספיק הון אישי על מנת לעבור לשלב הבא ולקחת את המשכנתא לה כל כך חיכיתם. בשנים האחרונות הכרתם את עולם השכירויות על כל סוגיו והחלטתם שהגיע הזמן לעבור לדירה חדשה, דירה אשר תרשם בבעלותכם ותתן לכם קביעות. כל כך מרגש!

המעבר לבית קבוע נחשב לאחד היעדים המשמחים והמרכזיים ביותר בחייהם של משפחות רבות, יחד עם זאת במקרים רבים אין בידינו את מספיק ההון על מנת לרכוש את הדירה הראשונה שלה ולכן נצטרך למצוא מימון באמצעות דרכים יצירתיות.

אחד אפיקי המימון המרכזיים אשר מספקים פתרון לבעיה זו היא המשכנתא, במהלך מאמר זה המומחים של משכנתא משתלמת יעזרו לכם להבין מה זו משכנתא ולמה אתם צריכים יועץ משכנתאות בצד שלכם. הישארו איתנו!

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יעוץ משכנתא באשדוד – לפני הכל מה זה משכנתא?

לפני שאנחנו קופצים לדבר על יועצי משכנתאות וחשיבותם, עלינו להבין לפני הכל מה היא משכנתא. שמעתם לא מעט את הביטוי הזה בחייכם, אך יחד עם זאת אנו רואים שהמון אנשים עדיין לא הבינו לגמרי את המשמעות.

המשכנתא היא למעשה הלוואה אשר ניתנת מאחד הגופים הממנים או הבנקים למשכנתאות בישראל, הלוואה זו לרוב ניתנת למספר רב של שנים. יחד עם זאת, אחד החששות הנלווים ללקיחת משכנתא היא אי עמידה בתשלומי המשכנתא מאחר וההתחייבות היא לטווח ארוך אשר נאמד בממוצע של 20-25 שנים ולטובת ההלוואה הזו נשעבד את הנכס אותו אנחנו רוצים לרכוש.

יועץ משכנתא באשדוד – יועץ משכנתאות פרטי

לא פעם כאשר דיברנו עם לקוחות פוטנציאליים, שמענו משפטים כמו "למה לי לשלם על ייעוץ משכנתאות, כאשר הבנק מביא לי אחד כזה בחינם יחד עם לקיחת המשכנתא?"

למעשה, אין שום דבר כזה "חינם". היועץ משכנתאות הוא עובד של הבנק לכל דבר ועניין, עובד לפי טבלת יעדים ומטרתו לשרת את האינטרסים של הבנק ולא שלכם, מה שגורם לייעץ סובייקטיבי.

יחד עם זאת, יועץ משכנתאות פרטי הוא יועץ משכנתאות אובייקטיבי אשר תפקידו למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, המשכורת אותה מקבל היועץ היא מאיתנו והוא לויאלי אלינו ולא כפוף לשום בנק וגורם מממן.

יועץ משכנתאות איכותי ינהל את כל הליך המשכנתא עבורנו, משלב הבירוקרטיה עד לשלב החתימה וייעוץ עתידני.

יועץ משכנתאות באשדוד- משכנתא משתלמת

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתאות באשדוד, אנו מזמינים אתכם עוד היום לשיחת ייעוץ. יחד אתכם נגיע אל המשכנתא המושלמת ביותר עבורכם. רגע, אתם עוד פה?

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!