יועץ משכנתאות בקריות – מלאכת מחשבת של ממש

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות בצפון » יועץ משכנתאות בקריות – מלאכת מחשבת של ממש
תוכן עניינים

מזל טוב! אם הגעתם לפה כנראה שאתם לפני אחת ההחלטות הגורליות ביותר בחייכם, החלטה אשר מצד אחד מהווה התחייבות לתקופה ארוכה ביותר ובצד השני מסמלת את אחת התקופות היפות ביותר בחייהם של משפחה – רכישת הדירה הראשונה שלכם.

בחירת משכנתא היא מלאכת מחשבת של ממש, וכך אנו אמורים להתייחס אליה. משכנתא אשר נלקחת בצורה לא מקצועית יכולה ליצור לנו בעיות רבות לאורך זמן, מאחר ואולי הן לא מתאימות לפרופיל הפיננסי שלנו. לכן, אחת ההמלצות שלנו היא לקחת יועץ משכנתאות מקצועי אשר תפקידו לייצג את האינטרסים שלנו ולבנות בהתאמה אישית את המשכנתא הטובה ביותר עבורנו.

אתם לקראת אחד הרגעים המכוננים בחייכם ואנו מאמינים שיש לכם עשרות שאלות, המומחים של משכנתא משתלמת פה על מנת להפיג מכם את כל החששות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יועץ משכנתאות בקריות: מי הוא בעצם?

אם אתם לפני לקיחת משכנתא סביר להניח ששמעתם לא מעט את הביטוי יועץ משכנתאות, יחד עם זאת סיכוי סביר שעדיין לא הבנתם לחלוטין מה הוא תפקידו.

למעשה, יועץ משכנתאות הוא אדם בעל ניסיון רב בכל האמור ללקיחת משכנתאות ובעל ידע פיננסי רחב, תפקידו של יועץ המשכנתאות הוא לבנות עבורכם תמהיל משכנתא בהתאם לפרופיל הפיננסי שלכם, כמו כן לנהל את כל הבירוקרטיה והטופסיאדה אל מול הבנק, להתמקח מולם על הריביות הנכונות והטובות ביותר שיוכל להשיג ולספק לכם מעטפת של 360 מעלות בכל האמור ללקיחת משכנתא.

יועץ משכנתאות מנוסה ידע לטפל בכל סוגיה, יעזור לכם בהשגת המימון הנדרש לשם רכישת הדירה שלכם – כמו כן, יהיה בעל ידע נרחב בכל האמור למסורבי משכנתאות, BDI שלילי, הלוואות גישור, מחיר למשתכן ועוד!

ייעוץ משכנתאות רק עם המומחים של משכנתא משתלמת

המומחים של משכנתא משתלמת מתמחים בייעוץ משכנתאות למעלה מ -11 שנים. במהלך השנים עבדנו עם לקוחות רבים הן בסקטור הציבורי, העסקי והפרטי.

יועצי המשכנתאות של משכנתא משתלמת יעזרו לכם לבנות את הפרופיל הפיננסי שלכם, לבדוק את כדאיות לקיחת המשכנתא עד למשכנתא המיוחלת ואחריה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, כוס קפה עלינו!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!