יועץ משכנתאות בחיפה – מציאת יועץ המשכנתאות המושלם

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות בצפון » יועץ משכנתאות בחיפה – מציאת יועץ המשכנתאות המושלם
תוכן עניינים

אם הגעתם לדף זה אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים להתחיל לברך! החלטתם שתם הזמן בו שילמתם על הדירה השכורה שלכם כל חודש כמו שעון שוויצרי והגיע הזמן לעבור לדירה חדשה, כזו אשר נמצאת בבעלותנו.

במרבית המקרים לא יהיה לנו את ההון העצמי הדרוש לשם רכישת הדירה לבדנו ונצטרך להתחייב למשכנתא לאורך זמן. כאשר אנחנו מדברים על משכנתא אנחנו מדברים על אחד האירועים המכוננים ביותר בחיינו מאחר ומדובר באחת ההתחייבות המרגשות, המסעירות והארוכות ביותר אותם ניקח בחיינו. אך עם זאת, אנחנו נתקלים לא מעט על אלו שיעדיפו לוותר על שירותי היעוץ הפרטיץ

יועץ משכנתאות – לא חובה, אבל כדאי שיהיה לכם אחד כזה

למעשה. כאשר אנחנו מדברים על שירות של ייעוץ משכנתאות אנו לא מדברים על חובה שלכם בעת לקיחת משכנתא, אלא על זכות שיכולה לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים בלקיחת המשכנתא שלכם.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד הדברים הקלים ביותר הוא לעשות זאת בעצמנו, הרבה זוגות יוצאים מנקודת הנחה שאם הם לקראת הוצאה כלכלית של מאות אלפי שקלים צריך לנסות לחסוך איפה שאפשר. יחד עם זאת, במרוצת השנים אנו רואים את שירותי ייעוץ המשכנתאות עושים חיל בכל האמור ללקיחת משכנתא.

כיום, כאשר שוק יועצי המשכנתאות הינו ענף משגשג המונה אלפי יועצי משכנתאות, חלק מנוסים יותר וחלקם מנוסים פחות.

למעשה, ישנו נתון מובהק נכון לחודש אוקטובר 2022 המציין כי למעלה מ 50% מבקשות המשכנתא המוגשות בבנקים השונים, מוגשות ע"י יועצי משכנתא פרטיים!!!

נתון שבהחלט משקף את עליית המודעות בקרב נוטלי המשכנתאות.

עם זאת, עדיין לא מדובר בכל נוטלי המשכנתאות שכן ישנם עשרות של אחוזים מסך נוטלי המשכנתאות שמעדיפים לפנות לבנק בכוחות עצמם, לרוב ללא ידע מוקדם בתחום כאשר הם בטוחים שיש ביכולתם לחסוך לא רק בעלות היועץ הפרטי אלא במשכנתא כולה.

יועץ משכנתאות בחיפה – יועץ משכנתא פרטי

כאשר אנחנו מדברים על לקיחת יועץ משכנתאות אנו מדברים על 2 אפשרויות סבירות:

יועץ משכנתאות מטעם הבנק – יועץ משכנתאות מטעם הבנק לרוב יינתן "בסבסוד" מטעם הבנק ללוקחי משכנתאות, כמו כן עלינו להבין שיועץ משכנתאות מטעם הבנק הינו עובד של הבנק לכל דבר, מה שהופך את הייעוץ שלו למעט פחות אובייקטיבי מאחר והוא עובד עם טבלת יעדים ומקבל את המשכורת מהבנק. בסל המוצרים של בנקאי המשכנתאות ישנם מוצרים או מסלולים שהם רווחים יותר וכאלה שרווחים פחות. ולנגד עיניו 2 מטרות הראשונה, היא להבטיח שהלקוח יסגור אצלו בבנק מתוך כוונה להגדיל את נתח השוק של הבנק. המטרה השניה, היא להרוויח ככל שניתן מההלוואה שהוא נותן ללקוח. חשוב להבין!

הבנק הוא עסק לכל דבר ועניין ומטרתו העיקרית הינה להרוויח.

עם זאת, לבנקאי יש מגבלת זמן, אתם לא באמת חושבים שהוא יישב איתכם שעות על מנת למצות את פוטנציאל החיסכון מהמשכנתא שלכם, נכון?

יועץ משכנתאות פרטי – לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי הוא יועץ משכנתאות אשר אינו מוגבל לאף אחד מגופי המשכנתאות ומקבל את השכר שלו מכם, מה שהופך את תהליך הייעוץ לאובייקטיבי הרבה יותר תוך כדי ניהול נכון של כל הבירוקרטיה הנדרשת אל מול הגופים השונים.

כדי להבטיח שאתם עובדים עם היועץ הנכון, יהיה כדאי לבחור אותו לפי מספר פרמטרים.

  • וותק בתחום – ככל שוותיק יותר כך טוב יותר.
  • ניסיון בנקאי – אם מדובר ביועץ שיש לו עבר בנקאי בתחום, הרי לכם מישהו מתוך המערכת.
  • המלצות מנסיון – תנסו לחפש כמה שיותר המלצות על היועץ מאלו שעבדו איתו בעבר ועובדים איתו בהווה.
  • חבר התאחדות יועצי המשכנתאות – מה שאומר שהיועץ כפוף לאמנת שירות ואתיקה מקצועית
  • מקושר בבנקים השונים – תרצו או לא, יהיה לכם יותר כדאי להתעסק עם יועץ כזה מאשר יועץ שאינו מקושר. להשיג ריביות טובות כנראה שהרוב מסוגלים, אך כשיש אירוע בלתי מתוכנן במשכנתא שלנו, עדיף שהיועץ ידע איך לפתור אותו בעזרת הקשרים שלו.

ייעוץ משכנתאות בחיפה – אתם צריכים את משכנתא משתלמת בצד שלכם

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתא בחיפה והסביבה למעלה מ -13 שנים. במהלך שנותינו עבדנו עם חוג לקוחות רחב, הן מהסקטור העסקי והן ממשקי הבית הפרטיים.

בין אם מדובר ביעוץ למשכנתא חדשה, מחזור משכנתא קיימת, משכנתא לכל מטרה ואפילו משכנתאות עסקיות.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, כוס קפה עלינו!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!