יועץ משכנתאות בחיפה – מציאת יועץ המשכנתאות המושלם

ייעוץ משכנתאות » ייעוץ משכנתאות בצפון » יועץ משכנתאות בחיפה – מציאת יועץ המשכנתאות המושלם

תוכן עניינים

אם הגעתם לדף זה אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים להתחיל לברך! החלטתם שתם הזמן בו שילמתם על הדירה השכורה שלכם כל חודש כמו שעון שוויצרי והגיע הזמן לעבור לדירה חדשה, כזו אשר נמצאת בבעלותנו.

במרבית המקרים לא יהיה לנו את ההון העצמי הדרוש לשם רכישת הדירה לבדנו ונצטרך להתחייב למשכנתא לאורך זמן. כאשר אנחנו מדברים על משכנתא אנחנו מדברים על אחד האירועים המכוננים ביותר בחיינו מאחר ומדובר באחת ההתחייבות המרגשות, המסעירות והארוכות ביותר אותם ניקח בחיינו.

יועץ משכנתאות – לא חובה, אבל כדאי שיהיה לכם אחד כזה

למעשה. כאשר אנחנו מדברים על שירות של ייעוץ משכנתאות אנו לא מדברים על חובה שלכם בעת לקיחת משכנתא, אלא על זכות שיכולה לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים בלקיחת המשכנתא שלכם.

אחד הדברים הקלים ביותר הוא לעשות זאת בעצמנו, הרבה זוגות יוצאים מנקודת הנחה שאם הם לקראת הוצאה כלכלית של מאות אלפי שקלים צריך לנסות לחסוך איפה שאפשר. יחד עם זאת, במרוצת השנים אנו רואים את שירותי ייעוץ המשכנתאות עושים חיל בכל האמור ללקיחת משכנתא.

יועץ משכנתאות בחיפה – יועץ משכנתא פרטי

כאשר אנחנו מדברים על לקיחת יועץ משכנתאות אנו מדברים על 2 אפשרויות סבירות:

  • יועץ משכנתאות מטעם הבנק – יועץ משכנתאות מטעם הבנק לרוב יינתן "בסבסוד" מטעם הבנק ללוקחי משכנתאות, כמו כן עלינו להבין שיועץ משכנתאות מטעם הבנק הינו עובד של הבנק לכל דבר, מה שהופך את הייעוץ שלו למעט פחות אובייקטיבי מאחר והוא עובד עם טבלת יעדים ומקבל את המשכורת מהבנק.
  • יועץ משכנתאות פרטי – לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי הוא יועץ משכנתאות אשר אינו מוגבל לאף אחד מגופי המשכנתאות ומקבל את השכר שלו מכם, מה שהופך את תהליך הייעוץ לאובייקטיבי הרבה יותר תוך כדי ניהול נכון של כל הבירוקרטיה הנדרשת אל מול הגופים השונים.

ייעוץ משכנתאות בחיפה – אתם צריכים את משכנתא משתלמת בצד שלכם

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתא בחיפה למעלה מ -11 שנים. במהלך שנותינו עבדנו עם חוג לקוחות רחב, הן מהסקטור העסקי והן ממשקי הבית הפרטיים.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, כוס קפה עלינו!

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן