יועץ משכנתא בקיסריה

תוכן עניינים

הדרך אל הדירה הראשונה או הנכס שלכם רצופה בכוונות טובות. לצערנו, כוונות טובות לא תמיד מספיקות כדי להשיג את המטרה באופן הנכון והטוב ביותר, בפרט כאשר מדברים על עולם הפיננסים המורכב והמסובך. לקיחת משכנתא היא צעד משמעותי בחייו של כל אדם, ופשוט לא ניתן להקל ראש ולחשוב ש"יהיה בסדר". בשורה התחתונה, אם אתם רוצים לעשות את זה נכון – אתם זקוקים ליועץ משכנתאות.

לוקחי המשכנתאות מתחלקים ל-3: אלו שבקיאים, יש כאלה פחות ויש כאלה שיותר, במסלולים השונים המוצעים על ידי הבנקים, מעורים העולם הפיננסי, מבינים מונחים כמו תמהיל משכנתא, ריביות פריים, מדד וכדו', ולוקחים משכנתא בכוחות עצמם, מנהלים מו"מ עיקש ומקצועי מול הבנקאי ומשיגים לעצמם את המשכנתא "הטובה ביותר" עבורם. הסוג השני הוא הצעירים הפחות בקיאים בעולם הפיננסי, לא יודעים או לא רוצים להיכנס לעובי הקורה וללמוד את העולם הזה, אז הם לוקחים יועץ משכנתאות שיעבוד עבורם וישיג להם את החוזה המשתלם ביותר. הסוג השלישי הוא הגרוע ביותר: גם לא מבינים כלום וגם בוחרים לא לקחת יועץ משכנתאות. קל לדמיין איך תיראה המשכנתא שלהם ככה שכדאי לכם לדעת באיזה צד להיות.

כמה עולה ייעוץ משכנתא?

גילוי נאות: ייעוץ משכנתא הוא לא עניין זול. מדובר בעמלה של כמה אלפי שקלים למקרים הפשוטים ואילו כאשר מדובר במשכנתא מורכבת הסכום עלול לטפס אף יותר. אך חשוב לזכור שבעצם מדובר בחיסכון לטווח הארוך: יועץ משכנתא טוב ידאג להוזיל עבורכם את העמלות והריביות שאתם עתידים לשלם לבנק במשך עשרות שנים – סכומים שעשויים להאמיר לעשרות אלפי שקלים ואף מאות אלפי שקלים במצטבר. מלבד הוזלת המשכנתא, יועץ משכנתאות מתרוצץ בשבילכם מול הבנקים, מתעסק בניירת האינסופית ובעצם פוטר אתכם מלהבין מושגים פיננסיים מסובכים. ולמי שרוצה מספרים: ייעוץ משכנתא פרטי למשכנתא ממוצעת יעלה לכם בין 7,000 ש"ח ל-9,000 ש"ח. משכנתא מורכבת יכולה להגיע לסכומים גבוהים יותר.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

משכנתא משתלמת?

מחפשים יועץ משכנתא בקיסריה והסביבה? ראיתם נכס נוצץ ומושך ואתם לא יודעים כיצד להתחיל? יש בידיכם סכום התחלתי לרכישת נכס? אל תתמהמהו! פנו אלינו עוד היום לייעוץ משכנתא מקצועי, אמין ויעיל, כזה שעתיד לחסוך לכם כסף ולהשיג עבורכם חוזה משכנתא מושלם. לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני ללא עלות אתם מוזמנים לפנות אלינו לטלפון.

 

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!