יועץ משכנתא בראש העין

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתא בראש העין
תוכן עניינים

ישראלים רבים אינם מודעים לחשיבות הייעוץ לפני לקיחת משכנתא. רבים משוכנעים כי הייעוץ שהבנק מעניק להם במהלך לקיחת המשכנתא הוא מספיק ואין צורך בייעוץ פרטי. אך לאמיתו של דבר, הייעוץ של הבנקאי אינו מתמקד באינטרסים שלכם: הבנקאי הוא עובד של הבנק ולפיכך אחראי על האינטרסים של הבנק. במילים אחרות, כדאי לכם מאוד לשקול ייעוץ משכנתא פרטי.

יועץ משכנתאות עובד בשבילכם. אתם הלקוחות שלו; אתם מקור הפרנסה שלו. תהליך לקיחת משכנתא, כידוע, הוא ארוך וממושך ומגלם בתוכו המון החלטות קטנות, פרטים רבים ומשתנים רבים. ייעוץ משכנתא מלווה אתכם למשך כל הדרך הזו בליווי אישי וצמוד תוך שמירה על קשר מתמיד ועזרה בכל פרט שתזדקקו לו. חשבו על זה כך: הבנק הוא לא מוסד צדקה ולא עמותה ללא כוונות רווח, אם הוא מלווה לכם מאות אלפי  שקלים לצורך קניית נכס, ככל הנראה שיש לו סיבה מספיק טובה לעשות את זה. משכנתאות נחשבות להכנסה משמעותית עבור הבנקים, הריביות שאתם משלמים הם בעצם הרווח של הבנק. לאחר שהבנתם את זה, אתם תבינו כיצד צריך להתנהל מול הבנקאי.

אז איך ייעוץ פרטי פועל לטובתי?

כאמור, האינטרס של הבנק הוא רווח מקסימלי על חשבון הריביות שלכם, והבנקאי פועל להשיג את זה. יועץ משכנתאות פרטי, לעומת זאת, יחתור להשיג לכם את הריביות הנמוכות ביותר והחוזה הנוח וההוגן ביותר. האינטרסים שלכם הם האינטרסים של היועץ הפרטי שלכם: לקחת משכנתא במחיר הזול ביותר האפשרי. מלבד העלות, ייעוץ פרטי מגלם בתוכו יתרונות רבים כאשר העיקריים שבהם הם ייעוץ לאחר לקיחת המשכנתא: כוחות וגורמים מסוימים בשוק עלולים לגרום למשכנתא שלכם להתייקר אפילו לאחר מספר שנים ומעקב צמוד אחר המשכנתא יעמוד על כך. בשורה התחתונה, גם לאחר לקיחת משכנתא, תמיד אפשר לשפר אותה.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

משכנתא משתלמת היא משרד לייעוץ משכנתאות מהמקצועיות והאמינות בישראל. יועצנו נמצאים בכל רחבי הארץ וגם בראש העין. יועץ משכנתא בראש העין והסביבה, בכפר סבא, רעננה והאזור כולו. מעוניינים לרכוש נכס ואתם זקוקים לייעוץ משכנתא? פנו אלינו עוד היום לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!