יועץ משכנתאות ברמת השרון

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתאות ברמת השרון
תוכן עניינים

איך לבחור את יועץ המשכנתאות הטוב ביותר?

מזל טוב! אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם לפני אחת ההחלטות הגדולות ביותר שתקבלו בחייכם. לקיחת משכנתא ברוב המקרים נחשבת להלוואה הגדולה ביותר בחייהם של משפחה.

בהתאם לזאת, בחירת משכנתא היא מלאכת מחשבת של ממש וכך יש להתייחס אליה. לקיחת משכנתא בצורה נכונה אשר תייצג את האינטרסים שלכם ותבנה בהתאמה אישית אליכם צריכה להיעשות אל מול איש מקצוע.

מי זה בעצם יועץ משכנתאות, מה ההבדל בין יועץ משכנתאות מטעם הבנק ליועץ משכנתאות פרטי ואיך מתחילים? המומחים של משכנתא משתלמת פה כדי לענות לכם על כל השאלות..

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

יועץ משכנתאות ברמת השרון: מה תפקידו?

שמעתם לא מעט אודות יועצי משכנתאות, אך מה הוא בעצם תפקידם? יועץ משכנתאות הוא יועץ בעל ניסיון וידע פיננסי בתחום אשר תפקידו לבנות לכם תמהיל משכנתא בהתאם לפרופיל האישי שלכם, לנהל משא ומתן אל מול הבנקים במטרה לקבל את הריביות הנמוכות ביותר ולתת מעטפת ליווי שלמה בכל ההליכים הבירוקרטים הכרוכים בתהליך לקיחת משכנתא.

יועץ משכנתא בעל מוניטין וניסיון מטפל בקשת רחבה של לקוחות, בין היתר השגת אישור משכנתא למסורבים, BDI שלילי, בדיקת כדאיות עסקה, השגת מימון, הלוואות גישור, מחיר למשתכן ועוד!

 

יועץ משכנתאות ברמת השרון: הציעו לי יועץ משכנתאות מטעם הבנק, בחינם!

אתם לא לבד במקרה הזה, למעשה מדובר בהצעה אחידה המגיעה מכל הבנקים במטרה לשכנע אתכם לעשות משכנתא אצלם.

הבנקים למשכנתאות יציעו לכם לקבל יועץ משכנתא בעל ניסיון ומוניטין מטעם הבנק אשר תפקידו להשיג את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

יחד עם זאת, מדובר בניגוד אינטרסים מאחר ויועץ המשכנתאות הוא עובד של הבנק אשר עובד על פי יעדים ועמלות, כך שתפקידו הראשי הוא לדאוג לאינטרסים של הגוף שמשלם לו את המשכורת החודשית (הבנק במקרה הזה), מה שעלול במקרים רבים להוביל לאו דווקא למשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

 

יועץ משכנתאות ברמת השרון: יועץ משכנתאות פרטי, משרת את האינטרסים שלכם

במקרה של יועץ משכנתאות פרטי אנו לא צריכים לדאוג לניגוד אינטרסים, יועץ משכנתאות פרטי למעשה עובד אצלנו ומקבל מאיתנו את השכר שלו מה שגורם לו לעשות הכל על מנת להצדיק את האינטרסים של הלקוחות שלו, במקרה הזה אנחנו.

יועץ משכנתאות פרטי אינו כפוף ומוגבל לאף גוף בנקאי וגורם מממן, מה שנותן לו את האפשרות לרקוד על כמה הצעות, להתמקח ולבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורנו, כל זה כמובן בהתאם לתמהיל משכנתא אשר נבנה מראש בהתאם לפרופיל הפיננסי שלנו.

 

אם כבר ייעוץ משכנתאות, שיהיה עם המומחים של משכנתא משתלמת

המומחים של משכנתא משתלמת מתמחים במתן פתרון משכנתאות ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, במהלך השנים צברנו ניסיון ומוניטין אשר העמידו אותנו בחזית עולם המשכנתאות בארץ.

יחד איתנו נבנה את הפרופיל הפיננסי שלכם, ננתח כדאיות לקיחת משכנתא ונעבור את כל הדרך עד למשכנתא המיוחלת.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!