יועץ משכנתא ברמת גן – בדרך אל המשכנתא הראשונה שלי.

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתא ברמת גן – בדרך אל המשכנתא הראשונה שלי.
תוכן עניינים

זהו הגיע הרגע, אתם הבנתם שאתם כבר לא מסוגלים להמשיך עם תשלומי השכירות החודשיים ואתם בטוחים שהגעתם לעת בה מגיע לכם שיהיה לכם דירה משלכם.

קודם כל מגיע לכם המון מזל טוב, חסכתם הון אישי במהלך השנים ועכשיו אתם מתחילים לחפש אחר דירות. יחד עם כל ההתלהבות הזו אסור עלינו לשכוח את עניין המשכנתא.

כאשר אנחנו מדברים על לקיחת משכנתא אנו מדברים על אחת הפעולות הפיננסיות המרכזיות בחייהם של בני זוג, יש כאלו שמגדירים אותה כפעולה הפיננסית ביותר. לכן, אין מקום לטעויות בכלל ונצטרך יועץ משכנתאות בצד שלנו.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אתם בטח מלאים בשאלות עכשיו – "מה זה יועץ משכנתאות?", "למה להשתמש בשירותיו?", "הציעו לי יועץ משכנתאות חינם מטעם הבנק" וזה רק על קצה המזלג…

המומחים של משכנתא משתלמת החליטו לעשות לכם סדר בכל השאלות, כך שבסוף המאמר תהיו בטוחים באופן מלא בצורך ביועץ משכנתאות.

 

מה זה יועץ משכנתאות?

כאשר אנחנו מדברים על יועץ משכנתאות אנו מדברים על אדם עם הבנה נרחבת בתחום הפיננסים ככלל ובתחום המשכנתאות בפרט.

תפקידו לא מסתכם אך ורק בהשגת משכנתא משתלמת בעלת ריביות נמוכות ללקוח אלא גם בהסברה של התהליך, טיפים לניהול כלכלי נכון יחד עם המשכנתא החדשה, ליווי לאחר לקיחת המשכנתא, בניית תמהיל משכנתא ופרופיל פיננסי ועוד.

היות ויועץ משכנתאות מקצועי בעל ניסיון, מוניטין וחוג לקוחות גבוה הבנקים נוטים לתת לו מסלולי משכנתאות שלא חשופים ללווה הרגיל – מה שיכול להעניק לכם חיסכון של עשרות עד מאות אלפי שקלים במשכנתא הבאה שלכם.

 

"הציעו לי יועץ משכנתאות חינם מטעם הבנק"

האמת, אנחנו שומעים את זה כמעט מכל הלקוחות שלנו. זה הזמן לעשות מעט סדר בעניין.

כאשר אנחנו מדברים על יועץ משכנתאות מטעם הבנק אנו מדברים על עובד של הבנק לכל דבר, היועץ כפוף אל הבנק ואל תנאיו, המסלולים הם מסלולים של הבנק אשר נקבעים מראש והגמישות היא לא לטובת הלווה אלא לטובת הבנק. עלינו לזכור שבסוף החודש הבנק הוא זה שמעביר לו את הכסף לחשבון.

מאידך, יועץ משכנתאות פרטי כפוף אליכם ואתם המעסיקים שלו, מה שגורם לו להיות לויאלי ואובייקטיבי לאורך כל התהליך. בסופו של יום המטרה של שניכם ברורה – להוציא את המשכנתא הטובה ביותר לפרופיל הפיננסי שלכם.

יועץ משכנתאות פרטי יכול לחסוך לכם עשרות עד אלפי מאות שקלים תוך כדי חיסכון רב בזמן בעודו מטפל עבורכם בכל העניינים הבירוקרטיים.

 

יועץ משכנתא ברמת גן – בוחרים נכון, בוחרים משכנתא משתלמת!

בחירת יועץ משכנתא ברמת גן היא מלאכת מחשבת של ממש וכך בדיוק אנו צריכים להתייחס אליה. ישנם עשרות ואפילו מאות ואלפי יועצי משכנתאות בחוץ, איך בכל זאת נדע שבחרנו נכון?

משכנתא משתלמת היא חברה בעלת ניסיון ומוניטין עשיר בתחום המשכנתאות ומתמחה במתן פתרונות משכנתא לאנשים פרטיים, ארגונים ולקוחות עסקיים.

יחד עם ניסיון של שנים וחוג לקוחות שיכול להעיד על פעילותינו אנחנו בטוחים שנוכל להפיק את המירב מהמשכנתא הבאה שלכם.

אנחנו לא אנשים של דיבורים, לא הזמן שנתחיל לפעול? מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!

 

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!