יועץ משכנתאות ברעננה: בחירת יועץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתאות ברעננה: בחירת יועץ משכנתאות
תוכן עניינים

שנים רבות של חיסכון שקל לשקל עברו, הכל התנקז לכדי רגע אחד – הרגע בו אתם מגייסים הון אישי מספיק לשם לקיחת משכנתא. לאחר מספר שנים בעולם השכירויות הבנתם שזה הזמן לעבור לבית חדש שייתן לכם קביעות.

לעבור לבית קבע נחשב חלום עבור זוגות ומשפחות רבים, כמו כן במקרים רבים ההון האישי לא מספיק ואנו צריכים להשיג מימון בדרכים שונות לשם רכישת הדירה, אחד אפיקי המימון המוכרים ביותר הוא המשכנתא עליה אנו מדברים.

במהלך מאמר זה אנו נעבור ונגע במספר סוגיות בתחום המשכנתאות שכל אחד פוגש – מה היא משכנתא? מי הוא בעצם יועץ המשכנתאות עליו אנחנו מדברים? מה האפשרויות העומדות בפנינו ועוד. הישארו איתנו!

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

בואו נתחיל  – מה זה משכנתא?

לפני שאנחנו קופצים ישר לדבר על יועצי משכנתאות חשוב שנבין מה היא משכנתא בעצם. שמעתם את הביטוי הזה לא פעם ולא פעמיים בחייכם ונדמה שרובנו לא באמת הבנו את המשמעות עד הסוף.

משכנתא היא למעשה הלוואה אשר ניתנת על ידי אחד מהגופים הממנים והבנקים למשכנתאות בישראל. כאשר אנחנו מדברים על החזר "ההלוואה" אנו מדברים על מספר רחב של שנים, אחת החששות המרכזיות בלקיחת משכנתא היא ההתחייבות לטווח ארוך כאשר אנחנו לא יודעים מה יהיה איתנו בעתיד.

מרבית המשכנתאות נלקחות בדרך כלל לתקופה של 20-30 שנים, מדובר אצל רוב משקי הבית על ההתחייבות הגדולה ביותר והארוכה ביותר אותה יקחו במהלך חייהם.

מאחר וקשה לאמוד את מצבנו הכלכלי בעתיד, עלינו לעשות הכל בצורה מבוקרת וחכמה – אחת הדרכים לעבור את כל התהליך בצורה חכמה ומבוקרת היא באמצעות יועץ משכנתאות ברעננה.

 

יועץ משכנתאות פרטי, או שמא עדיף לקחת את יועץ המשכנתאות מהבנק?

יחד עם שנים של ייצוג לקוחות אנו נתקלים בהמון שאלות בקרב לקוחות, אחת השאלות המרכזיות והשכיחות ביותר עם לקוחות היא – "למה לי לשלם על יועץ משכנתאות פרטי כאשר הבנק מעמיד לי אחד כזה כמעט בחינם?"

דבר אחד שלמדנו במהלך שנותינו הוא שאין דבר כזה מתנות חינם. כאשר אנחנו מדברים על יועץ מטעם הבנק אנו מדברים על עובד של הבנק או של אותו גוף מממן. עובד זה כפוף לבנק, ליעדים ומקבל את המשכורת החודשית שלו מן הבנק מה שמעט מטה את הכף וגורם לו להיות די סובייקטיבי לכל הצרכים שלנו.

כאשר אנחנו מדברים על יועץ משכנתאות פרטי אנו מדברים על יועץ משכנתאות אובייקטיבי אשר כל מטרתו היא להשיג את המשכנתא הטובה ביותר עבורנו. יועץ משכנתאות פרטי מקבל את "השכר" שלו מאיתנו מה שהופך אותו לבחירה האידיאלית עבורנו. כמו כן, מאחר והוא לא כפוף לשום גוף בנקאי יש בידו את האפשרות לבדוק מספר מסלולים במספר מקומות שונים.

יועץ משכנתאות ברעננה ידאג לעבור איתכם על הפרופיל הפיננסי שלכם תוך כדי בנייית תמהיל משכנתא והתעסקות בטופסיאדה שלא נגמרת, כל זה עד הדרך למשכנתא האידיאלית ביותר עבורכם.

 

יועץ משכנתאות ברעננה – משכנתא משתלמת

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתאות ברעננה, אנו מזמינים אתכם עוד היום לשיחת ייעוץ. יחד איתכם נגיע אל המשכנתא המושלמת ביותר עבורכם. רגע, אתם עוד פה?

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!