יועץ משכנתא בנתניה – הגיע זמננו לעבור לדירה משלנו!

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתא בנתניה – הגיע זמננו לעבור לדירה משלנו!
תוכן עניינים

מזל טוב! לא רק אתם חושבים, גם אנחנו חושבים שהגיע הזמן שלכם לעבור לדירה משלכם! הצעד הבא שלכם הוא להודיע לבעל הדירה השכור שלכם שהגיע הזמן להפסיק את חוזה השכירות בחודשים הקרובים עקב רצון בהתחדשות קטנה בצורת דירה חדשה משלנו. אין ספק שמדובר באחד הרגעים המרגשים ביותר בחייהם של זוג צעיר ומשפחה בהתהוות.

כאשר אנחנו מדברים על רכישת דירה אנו מדברים על אחד האירועים המרכזיים ביותר בחייהם של משפחה, לרוב אין בידינו את כל ההון הנדרש לשם רכישת הדירה במזומן ולכן נצטרך לקחת משכנתא על מנת להגיע למספיק הון לרכישת הדירה.

עלינו להבין שעם כל השמחה וההתלהבות סביב רכישת הדירה, לקיחת משכנתא היא אירוע פיננסי גדול ביותר אשר יכול להשליך על חייה של משפחה ב 20-25  שנים הקרובות. לכן, כאשר ניקח משכנתא ההמלצה שלנו תהיה להיעזר ביועץ משכנתאות בנתניה אשר יוכל למקסם את המשכנתא עבורנו בהתאם לפרופיל הפיננסי שלנו.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

"הציעו לי יועץ משכנתא חינם דרך הבנק, אני אוותר על יועץ משכנתאות פרטי"

אחד הדברים שמרבית הלקוחות נחשפים אליו הוא יועץ המשכנתאות מן הבנק. לרוב, כשנגיע אל אחד מבנקי המשכנתאות נקבל מהם "הטבה" אשר מקנה לנו יועץ משכנתאות בחינם או לחילופין בסבסוד כמעט מלא מן הבנק לשם לקיחת המשכנתא הראשונה שלנו.

למרות שמדובר בהצעה מפתה וכולנו אוהבים מתנות חינם, עלינו להבין שיועץ משכנתאות מטעם הבנק הוא עובד של הבנק לכל דבר, עובד אשר מטרתו למכור מסלולי משכנתאות מסוימים של הבנק ולרוב גם עובד יחד עם טבלת יעדים. כל אלה הופכים את הדעה שלו סובייקטיבית מעט עבורכם מאחר והוא משרת האינטרס של הבנק ולא שלכם.

יחד עם זאת, אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא יועץ משכנתא פרטי. יועץ משכנתאות פרטי הוא יועץ אשר כפוף אליכם, מקבל את השכר שלו מכם ודעתו תהיה אובייקטיבית ותייצג אתכם. יועץ זה אינו מוגבל לאף אחד מן הבנקים, יכול לשמוע הצעות ממספר בנקים במקביל ולנהל מו"מ פורה עד הגעתכם למשכנתא הטובה ביותר עבורכם. במהלך הטיפול יבנה אתכם תמהיל משכנתא בהתאם לפרופיל הפיננסי שלכם, ילמד אתכם ניהול נכון של כספכם ויסביר לכם לקראת מה אתם עומדים.

יועץ משכנתא בנתניה – המומחים של משכנתא משתלמת פה בשבילכם.

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתאות בנתניה, אנו מזמינים אתכם עוד היום לשיחת ייעוץ. יחד אתכם נגיע אל המשכנתא המושלמת ביותר עבורכם. רגע, אתם עוד פה?

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!