יועץ משכנתא בקרית אונו –  ליווי של מומחים בתחום

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתא בקרית אונו –  ליווי של מומחים בתחום

אם הגעתם לפה, מזל טוב! אתם כנראה מגששים מעט לקראת לקיחת המשכנתא הראשונה שלכם. בשנים האחרונות מצאתם את עצמכם חוסכים שקל לשקל באפיקי חיסכון שונים על מנת להגיע לאותו רגע בו תגיעו למספיק הון אישי לשם לקיחת משכנתא לרכישת דירה ראשונה.

בשנים האחרונות הייתם עמוק בתוך עולם השכירויות, עברתם מספר דירות, היו בעלי דירות שהסתדרתם איתם, כאלו שפחות אבל משהו אחד בטוח – הבעל בית הכי טוב שיהיה לכם זה אתם בעצמכם.

כאשר אנחנו מדברים על מעבר לבית משלנו אנו מדברים על בניית קן משפחתי ועל אחד הרגעים היותר מכוננים בחיינו. אך יחד עם זאת עלינו לזכור שלקיחת משכנתא היא מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם אמורים להסתכל עלייה.

אפיק המימון המרכזי ברכישת דירה הוא המשכנתא, המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים כאן על מנת לשפוך לכם מעט אור להפיג את כל החששות שלכם בכל האמור ללקיחת משכנתא. הישארו איתנו!

יועץ משכנתא בקרית אונו – מה זה בעצם משכנתא?

כולנו זורקים לכל עבר "משכנתא, משכנתא" אך מי מאתנו יודע באמת עליה? משכנתא היא למעשה הלוואה אשר ניתנת על ידי אחד מהבנקים למשכנתאות או חברות הביטוח בארץ או על ידי גורמים ממנים אחרים, כאשר אנחנו מדברים על משכנתא אנו מייחסים לה הלוואה לטווח ארוך של 20-30 שנים בממוצע.

כאשר אנחנו ניגשים למשכנתא הראשונה שלנו עלינו לקחת בחשבון שמדובר בהחלטה שתלווה אותנו לאורך זמן והשלכותיה יפגשו אותנו בעתיד. אחד החששות המרכזיים הוא אי עמידה בתשלום המשכנתא מאחר וזמן ההתחייבות ארוך.

האם אנחנו צריכים יועץ משכנתאות?

רבים תוהים אם יצטרכו יועץ משכנתאות לשם לקיחת המשכנתא, אין מדובר בחובה אך יחד עם זאת יועץ משכנתאות יכול לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים במשכנתא.

כמו כן, יועץ משכנתאות יבנה יחד אתכם תמהיל משכנתא המותאם אישית לפרופיל הפיננסי שלכם, ידאג לטפל בכל העניין הבירוקרטי סביב המשכנתא ויקנה לכם המון שקט נפשי.

יועץ משכנתא בקרית אונו – אתם צריכים את משכנתא משתלמת בצד שלכם

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתא בקרית אונו למעלה מ – 11 שנים. במהלך שנותינו עבדנו עם חוג לקוחות רחב, הן מהסקטור העסקי והן ממשקי הבית הפרטיים.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, כוס קפה עלינו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן