יועץ משכנתא בהוד השרון

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתא בהוד השרון
תוכן עניינים

אם צריך לקחת משכנתא אז רק עם יועץ

שיהיה במזל! אם הגעתם לעמוד זה סביר להניח שאתם מרחק קצר מאוד מרגע רכישת הדירה הראשונה שלכם. כאשר אנחנו מדברים על תהליך מציאת דירה אנו מדברים על תהליך לא קל בכלל אשר דורש מאיתנו סבלנות רבה והמון משמעת עצמית.

אולם, גם לאחר שמצאנו את הדירה המתאימה עבורנו חשוב לדעת שרכישת דירה לא מסתכמת אך ורק במציאת דירה, אחד הדברים הנוספים איתם נצטרך להתעסק הוא סביבת הדירה. סביבת הדירה צריכה להכיל שירותים חיוניים לדוגמת שירותים קהילתיים, קופות חולים, גנים ציבוריים ופארקים בהם ילדינו יוכלו להעביר את היום.

כאשר אנחנו מדברים על רכישת דירה בהוד השרון אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, מאחר והון אישי ברוב המקרים לא מספיק לרכישת דירה אנו נצטרך להשיג מימון בעזרת משכנתא.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

במהלך מאמר זה אנו נלמד מי הוא יועץ המשכנתאות, מה תפקידו ולמה אנחנו בעצם צריכים אותו. הישארו איתנו.

 

יועץ משכנתא בהוד השרון: מי הוא יועץ משכנתאות?

כאשר אנחנו מדברים על יועץ משכנתאות אנו מדברים על אדם או תאגיד המתעסק בייעוץ משכנתאות אשר לא קשורים בשום צורה לבנקים או לחילופין לגורמים המימונים השונים.

כל אלו נותנים ליועצי המשכנתאות את האפשרות להסתכל בצורה נקייה, אובייקטיבית וחכמה על המקרה שלנו ולבנות יחד איתנו פרופיל פיננסי שלאחריו ימצאו את המשכנתא הטובה ביותר עבורנו.

אחת האפשרויות העומדות בפני לוקחי משכנתאות רבים היא לקחת את יועץ המשכנתאות המגיע כברירת מחדל מטעם הבנק, אך חשוב להבין שברוב המקרים ייעוץ זה יהיה מוטה לטובת הבנק מפני שיועץ המשכנתאות מקבל את המשכורת שלו מהבנק, כמו כן הוא כפוף ליעדים חודשיים.

לכן, האפשרות הטובה ביותר היא לקיחת יועץ משכנתאות פרטי אשר עובד עבורנו, יועץ משכנתאות אשר חשיבתו נקייה ואובייקטיבית לגבי המקרה שלנו.

 

יועץ משכנתא בהוד השרון: מה תפקידו של יועץ המשכנתאות?

בחירת יועץ משכנתא בהוד השרון היא מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו אמורים גם להתייחס אליה. תפקידו של יועץ משכנתאות הוא לתת לנו מעטפת מלאה במשכנתא שלנו, כל אלו קורים באמצעות מספר שירותי "בסיס":

 

  1. ליווי צמוד – אצל רובנו מדובר בפעם הראשונה, לכן יועצי משכנתאות דואגים לתת ליווי צמוד אשר במהלכו ידאגו לענות לכם על כל התהיות והשאלות, כמו גם להסביר את התהליכים והמושגים הפיננסים בצורה בה כל אחד יכול להבין.
  2. בניית פרופיל פיננסי – מדובר באחת ההתחייבות הכי גדולות שיהיו לכם בחיים, לכן צריך לעשות זאת נכון. יועץ משכנתא בהוד השרון ידאג לנתח יחד איתכם את מצבכם הכלכלי ולבנות פרופיל פיננסי.
  3. בניית תמהיל משכנתא – לאחר שיהיה בידכם "פרופיל פיננסי", ימשיך יועץ המשכנתאות לבנות תמהיל משכנתא בו תחושב יכולת ההחזר שלכם.
  4. טופסיאדה ובירוקרטיה – במהלך לקיחת משכנתא יש טפסים רבים אשר עלינו למלא ולהעביר למקומות שונים, תהליך שאם נעשה לבד נצטרך לבזבז זמן וכסף רב. כמו כן, כל טעות הכי קטנה יכולה להחזיר אותנו חזרה אחורה בתהליך.
  5. מו"מ מול הבנקים – יועץ משכנתאות מחזיק בכוח מיקוח אל מול הבנקים וידע פיננסי אשר נותנים לו את האפשרות להגיע אל המשכנתא הטובה ביותר.

 

יועץ משכנתא בהוד השרון: רק אצל משכנתא משתלמת

משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתאות בהוד השרון, אנו מזמינים אתכם עוד היום לשיחת ייעוץ. יחד איתכם נגיע אל המשכנתא המושלמת ביותר עבורכם. רגע, אתם עוד פה?

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!