יועץ משכנתא בהרצליה – לוקחים משכנתא בצורה נכונה

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתא בהרצליה – לוקחים משכנתא בצורה נכונה
תוכן עניינים

לאחר שנים של חסכונות הגעתם להון האישי הרצוי לשם לקיחת משכנתא לצורך רכישת דירה. אחרי שנים רבות בעולם השכירויות החלטתם שאתם לא יכולים עוד והגיע הזמן להשתקע בבית קבע חדש.

נשמע כמו חלום בשביל כל זוג צעיר או משפחה בהתהוות, אך ברוב המקרים ההון האישי לא מספיק ויש צורך בהשגת מימון לשם רכישת הדירה – לרוב המימון הזה יהיה המשכנתא הכ"כ המוכרת.

במהלך מאמר זה אנחנו נגע במספר שאלות שמעסיקות את מרבית לקוחותינו – מהי משכנתא? מי הוא יועץ משכנתאות? האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות מטעם הבנק ומה אנחנו מרוויחים מעבודה עם יועץ משכנתאות פרטי – הישארו איתנו.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

לפני הכל – מהי משכנתא?

יצא לכם לשמוע לא מעט את הביטוי הזה במהלך החיים. משכנתא היא הלוואה אשר ניתנת על ידי אחד מגופי המשכנתאות בארץ – אלו יכולים להיות בנקים או חברות ביטוח שונות.

לרוב החזרי התשלום על המשכנתא יתפרסו למספר רחב של שנים, יחד עם זאת אחת החששות המלווים בעת לקיחת משכנתא היא הצורך בהתחייבות לטווח ארוך.

מאחר ומרבית המשכנתאות נלקחות בממוצע בין 20-25 שנים, קשה מאוד לאמוד את המצב הכלכלי שלנו בעתיד הרחוק, כמו כן תמיד ילוו תהיות לאורך כל הדרך.

אכן מדובר בפעולה שלא עשיתם בעבר, אך אתם לא צריכים לחשוש יותר מדי, אחת הדרכים להפיג את החשש ולעבור את התהליך בצורה נכונה היא יחד עם יועץ משכנתאות בהרצליה.

 

יועץ משכנתאות פרטי או מטעם הבנק?

אחד השאלות המרכזיות איתה אנו נתקלים עם לקוחות היא – "למה לשלם עבור שירות שאני יכול לקבל אותו חינם דרך הבנק?"

ראשית, חשוב שתדעו שאף אחד לא מחלק מתנות חינם. יועץ משכנתאות מהבנק הוא עובד מן המניין של אותו גוף מממן, עלינו לזכור שמטרת הגוף המממן היא להרוויח את הסכום הגדול ביותר אותו הוא יכול להרוויח מהלווה.

יועץ משכנתאות מטעם הבנק אמנם נראה חבר שלנו, אך עלינו לזכור שאת המשכורת הוא מקבל בסוף החודש מאותו גוף מממן ולכן העצות שלו יהיו סובייקטיביות בהרבה מן המקרים, כמו כן לא נוכל להשיג את הריביות הטובות ביותר שיכולנו להשיג אם היינו הולכים עם יועץ משכנתאות פרטי.

לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי לא עובד עבור הבנק או עבור אף גוף מממן, הוא עובד נטו בשבילכם. מה שהופך את היחס שלו להרבה יותר אישי ואובייקטיבי. יועץ משכנתאות פרטי יעבור איתכם צעד אחר צעד – דרך בניית פרופיל פיננסי ותמהיל משכנתא תוך כדי שהוא מתעסק בבירוקרטיה הפנימית בשבילכם ועד מסלול המשכנתא האידיאלי ביותר עבורכם.

אגב, היות ויועץ המשכנתאות מחזיק בכוח רב בשוק בנקים וגופים ממנים רבים נותנים לו את האפשרות לקבל מסלולי משכנתא וריביות שלא הייתם מקבלים אם הייתם מגיעים לבד.

 

יועץ משכנתא בהרצליה – בשביל זה יש את משכנתא משתלמת

משכנתא משתלמת מתמחה בפתרונות משכנתאות בהרצליה. אנו מזמינים אתכם עוד היום לשיחת ייעוץ, יחד איתכם נגיע אל המשכנתא המושלמת ביותר עבורכם. רגע, אתם עוד פה?

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!