יועץ משכנתאות בגבעתיים – ייעוץ לכל מטרה

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתאות בגבעתיים – ייעוץ לכל מטרה
תוכן עניינים

כאשר אנחנו מדברים על ייעוץ משכנתא לרוב עולה לנו משכנתא ראשונה לשם רכישת דירה, אך זהו רק חלק אחד מן השירותים אותם תוכלו לקבל אצל יועץ משכנתאות בגבעתיים.

יועצי משכנתאות נותנים מספר שירותים ביניהם תוכלו למצוא עזרה בייעוץ משכנתאות לנכס ראשון, מחזור משכנתא למשכנתא קיימת ואף הוזלה משמעותית שלה ועזרה בניהול פיננסי נכון.

יועץ משכנתאות הוא למעשה אדם אשר יכול להיות ההבדל הקטן בין תשובה שלילית לתשובה חיובית, בין מסלול בריבית סבירה למסלול בריבית נמוכה ביותר.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

במהלך מאמר זה נלמד מי הוא יועץ משכנתאות, מה תפקידו ואיפה אנחנו יכולים למצוא את העזרה שלו חיונית עבורנו?

מי הוא יועץ משכנתאות?

יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע אשר אחד מתפקידיו הרבים הוא למצוא את עסקת המשכנתא המשתלמת ביותר עבור הלקוחות שלו – בהתאם לפרופיל הפיננסי שלהם ולצרכיהם האישיים.

כאשר אנחנו מדברים על יועץ משכנתאות עצמאי אנו מדברים על יועץ אשר לא כפוף לבנק או לשום גורם מממן אחר, מה שנותן לו את האפשרות לנהל מו"מ אל מול כל הבנקים השונים.

בשונה מיועץ משכנתאות מטעם הבנק, יועץ משכנתאות פרטי מייצג אך ורק את האינטרסים שלכם אל מול הבנקים. מאחר ויש לו ניסיון רב בעבודה אל מול הבנקים וחוג לקוחות גדול במיוחד, כוח המיקוח שלו עולה והבנקים אף רואים אותו באיזשהו מקום כלקוח "VIP" – מה שמוביל למסלולי משכנתא וריביות שאותם לא הייתם מקבלים לבד.

לא רק משכנתא ראשונה, גם משכנתא קיימת

אנשים רבים נוטים לחשוב שתפקידו של יועץ משכנתאות מתחיל ונגמר במציאת המשכנתא לדירה הראשונה. אך זה ממש לא הסיפור, אפשר להגיד שרק בסוף לקיחת המשכנתא הראשונה הסיפור רק מתחיל.

אחת ההמלצות הרווחות בתחום היא לבדוק את מסלולי המשכנתאות אחת לשנה, עולם המשכנתאות והריביות דינמי במיוחד ולכן יכול להיות ששנה לאחר חתימת המשכנתא שלכם תוכלו למצוא משכנתא אחרת בתנאים נוחים להפליא ואף לחסוך עשרות אם לא מאות אלפי שקלים.

תהליך זה נקרא בעגה המקצועית "מחזור משכנתא" ונחשב לאחד התהליכים הפופולריים ביותר בקרב אנשים עם משכנתא קיימת. החיסכון לא מתחיל ונגמר במשכנתא הראשונית, כל מספר שנים אפשר למחזר ולהוריד כמות גדולה של החזר מהקרן.

אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לוותר

יועץ משכנתאות בגבעתיים הוא לא נמצא על גדר חובה, אך אנו רואים בה המלצה חזקה מאוד. אנו לא רואים סיבה שתרשו לעצמכם לוותר על ייעוץ משכנתאות.

ייעוץ משכנתאות איכותי ואמין יכול לחסוך לכם עשרות אם לא מאות אלפי שקלים במרוצת השנים, כסף אותו תוכלו להשקיע בדברים אחרים – קידום הקריירה, שיפוץ, חופשה והרשימה עוד ארוכה…

יועץ משכנתאות בגבעתיים? שקוף שתבחרו משכנתא משתלמת.

משכנתא משתלמת מתמחה מעל לעשור במתן פתרונות משכנתא בגבעתיים. למעשה, זה פשוט כל פעם מחדש כמו סיפור אהבה עם הלקוחות שלנו.

אנו לומדים להכיר אותם, את ההרגלים הפיננסים שלהם, את הפרופיל הכלכלי שלהם וביחד בונים תמהיל משכנתא מושלם ומדויק עבורם, אנחנו לא מוותרים לרגע עד שאנחנו מגיעים למשכנתא המיוחלת.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוג לקוחותיו, בוחרים נכון – בוחרים משכנתא משתלמת.

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!