יועץ משכנתאות בבת ים – הגיע הזמן לעשות את זה נכון

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » יועץ משכנתאות בבת ים – הגיע הזמן לעשות את זה נכון
תוכן עניינים

מזל טוב! החלטתם לרכוש את הדירה הראשונה שלכם. לאחר שנים שאתם חוסכים פרוטה לפרוטה, שוכרים דירה עם בעל בית שאתם ספק אוהבים ספק מתעבים הגיע הזמן לעבור לבית קבע משלכם, בית בו תוכלו לבנות את החיים שלכם כמו שרציתם שהם יראו.
יחד עם זאת, כאשר אנחנו רוכשים את הדירה שלנו לא הכל נוצץ בדרך וישנם מספר תהליכים אותם אנו נצטרך לעבור – אחד התהליכים הוא תהליך לקיחת משכנתא. רובנו לא חסכנו את כל ההון האישי הנדרש לשם רכישת דירה ולכן אנו צריכים לקחת הלוואה בדוגמת משכנתא לתקופה ארוכה מאוד בחיים שלנו.
מאחר ומדובר באחת ההחלטות והפעולות היותר משמעותיות שיש בחיים שלנו אנו צריכים להתייחס אליה כמלאכת מחשבת של ממש.

אחת התהיות המרכזיות אשר עולות בקרב אנשים אשר רוצים לקחת יועץ משכנתאות היא – "האם לקחת יועץ משכנתא?", "מה הכדאיות בכלל?", "לא חבל על הכסף?", "אעשה לבד ואצליח, ממילא משכנתא היא דבר יקר כשלעצמו".
במהלך מאמר זה אנו נדאג לענות על כל אחת מהתהיות תוך כדי שאנחנו מסבירים את החשיבות בלקיחת יועץ משכנתאות בבת ים לשם ליווי התהליך. עשו לעצמכם כוס קפה, ותחזרו ערניים – אנחנו מחכים.

"לא חבל על הכסף, למה שאקח יועץ משכנתאות?"

מדובר בשאלה ישראלית למדי, אתם כרגע מתחייבים לאחת הפעולות הפיננסיות הגדולות ביותר שלקחתם בחיים. התחייבות של מאות אלפי שקלים ואף מיליונים במקרים מסוימים ואתם חושבים על עוד כמה שקלים?
מצחיק שאנחנו אומרים "כמה שקלים", האם ידעתם ש"הכמה שקלים" האלו יכולים לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים בעת לקיחת המשכנתא? זה הזמן לראות את הדברים מעט אחרת.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ישנם מספר יתרונות רבים אשר אותם אנו מייחסים ליועצי משכנתאות, במהלך עבודה מול יועץ משכנתאות היועץ ידאג לנתח את העסקה ולבדוק את ההתאמה שלה אל הפרופיל הפיננסי שלכם, יחסוך לכם זמן רב כאשר הוא ידאג לגשת אל כל הפגישות הרלוונטיות, למלא את כל הטפסים הבירוקרטיים ולדאוג למשכנתא שלכם על הצד הטוב ביותר.

בנוסף להכל, יועץ משכנתאות בעל ניסיון ומוניטין בתחום יכול לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים. מאחר והבנקים והגופים הממנים מכירים אותו (וכן, יש להם אינטרס לשמור אותו צמוד) יש לו כוח מיקוח גבוה הרבה יותר מאשר ללווה הרגיל. מה שגורם למסלולים חדשים וריביות פחותות להיות השיחה שעל סדר היום – מה שלכם עלול לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים.

"הציעו לי יועץ מהבנק – האם כדאי?"

בנקים וגופים ממנים רבים נוטים להציע שירותי ייעוץ משכנתאות בחינם כחלק מתהליך לקיחת המשכנתא. יחד עם זאת אנחנו פחות ממליצים על שירות זה.
יועץ משכנתא מטעם הבנק הוא עובד של הבנק לכל דבר ועניין, עובד בעל תג עובד, יעדים ורגולציות שונות המונעות ממנו להגיד או לחילופין לעשות את מה שהוא באמת חושב שמתאים לכם.
לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי הוא גורם אובייקטיבי העובד בשבילכם ולצידכם.

עכשיו כשאתם מוכנים – משכנתא משתלמת פה בשבילכם

לאחר שהבנתם שאתם לא יכולים לדלג בשום צורה על שירותיו של יועץ משכנתאות איכותי, רצינו רק להזכיר לכם שאנחנו תמיד פה בשבילכם.
משכנתא משתלמת מתמחה במתן פתרונות משכנתא כבר למעלה מ – 11 שנים. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחות מרוצה שרק חוסך…

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!