ייעוץ משכנתאות במודיעין: הגיע הזמן לעבור לדירת קבע

ייעוץ משכנתאות » אזורים » ייעוץ משכנתאות במרכז » ייעוץ משכנתאות במודיעין: הגיע הזמן לעבור לדירת קבע
תוכן עניינים

מזל טוב! הגיע הזמן לעבור לדירת קבע. מה שנשאר עכשיו זה להודיע לבעל הדירה שלנו שהגיע הזמן להפסיק את חוזה השכירות בחודשים הקרובים עקב רכישת דירה משלכם, אין ספק שמדובר ברגע מרגש ממש.

כאשר אנחנו מדברים על רכישת דירה אנו מדברים על אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייהם של משפחה, למעשה מדובר באירוע משמח במיוחד מאחר וחסכנו במשך שנים רבות שקל לשקל על מנת להגיע למספיק הון לשם לקיחת המשכנתא הראשונה שלנו. מי היה מאמין שהיום הזה הגיע?

יחד עם זאת, למרות כל ההתלהבות והשמחה עלינו להירגע מעט ולהבין שרכישת דירה, כמו גם לקיחת משכנתא היא לרוב אירוע פיננסי והחלטה הגדולה ביותר שנלקחת בחייה של משפחה. השלכות של החלטות אלו ילוו אותנו ב20-30  שנים הקרובות ולכן עלינו להיות מחושבים מאוד.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לכן, כאשר אנחנו בעת תהליך לקיחת המשכנתא ההמלצה שלנו היא להיעזר בייעוץ משכנתאות במודיעין, ייעוץ זה עלול לחסוך לנו כסף וזמן רב.

"הציעו לי ייעוץ משכנתאות מטעם הבנק, נראה לי שאני הולך על זה…."

רבים מקבלים את האפשרות לקבל "ייעוץ משכנתאות בחינם" מטעם הבנק, למעשה הבנקים משווקים את כל אלו בדרכים אגרסיביות במיוחד בעת הבעת רצון אפילו חלקית לשם לקיחת משכנתא.

למרות ההצעה המפתה, בטח שמדובר ב"ייעוץ משכנתאות ממומחה" בחינם, עלינו להבין מספר דברים – עבודה אל מול יועץ משכנתאות מטעם הבנק תיתן לכם חוות דעת סובייקטיבית בכל האמור למשכנתא שלכם, מאחר ויועץ המשכנתאות הוא עובד של הבנק אשר מונע לפי מסלולים ויעדים של הבנק הדעה שלו תהיה סובייקטיבית יותר ותטה לטובת הבנק.

לעומת זאת, בחירת יועץ משכנתאות פרטי נחשבת לאחת הבחירות החכמות ביותר אותם תוכלו לעשות – יועץ משכנתאות פרטי עובד מולנו, הוא לא מקבל שום תגמול מהגופים הממנים או מהבנקים למשכנתאות, מה שהופך את התהליך לאובייקטיבי יותר עבורנו.

יועץ משכנתאות פרטי ידאג לבדוק יחד איתנו מה הוא הפרופיל הפיננסי שלנו ויבנה תמהיל משכנתא בהתאם, כמו כן מאחר והוא בעל ניסיון וידע בתחום כוח המיקוח שלו עולה והוא יוכל להשיג עבורנו ריביות אותן לא היינו משיגים לבד.

 

ייעוץ משכנתאות במודיעין – לא רק בעת לקיחת המשכנתא

רובנו נוטים לחשוב שתהליך של יועץ המשכנתאות מתחיל ונגמר בלקיחת המשכנתא הראשונה, זה ממש לא המקרה.

אחת ההמלצות המרכזיות בתחום היא לבדוק את המשכנתא שלכם אחת לשנה, כך תוכלו לבדוק האם יש ירידות שונות בריביות בשוק המשכנתאות, כאלו שיכולים לחסוך לכם כסף רב.

שוק המשכנתאות מאוד דינמי, הצעה שקיבלנו היום יכולה להיות לא אטרקטיבית בכלל בעוד חודש. לכן אחת הפעולות הנפוצות ביותר היא מחזור משכנתאות, תהליך זה יכול לקצר את זמני המשכנתא שלנו או לחילופין להוריד את ההחזר החודשי ולחסוך לנו עשרות אלפי שקלים בכל פעם!

 

ייעוץ משכנתאות במודיעין – רק עם משכנתא משתלמת

משכנתא משתלמת מתמחה בכל האמור לייעוץ משכנתאות במודיעין ומזמינה אתכם להצטרף אל חוג לקוחותיה.

יחד עם למעלה מ – 11 שנות ניסיון אנו בטוחים שנוכל לעזור לכם למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

למה אתם מחכים? חייגו אלינו עוד היום!

אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות
אבי יוסופוב - יועץ משכנתאות

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". בעל 2 תארים אקדמאיים וניסיון של למעלה מ- 12 שנים כיועץ משכנתאות. אבי הגיע מתוך המערכת הבנקאית, ועד היום ניהל מעל 4000 משכנתאות במרוצת השנים. אבי מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת
כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!