מחשבון זכאות

מחשבון משכנתא הוא פיצ'ר ייחודי המופעל באתר של משכנתא משתלמת, בעזרת הפיצ'ר תוכלו להגיע אל חיסכון משמעותי בהשוואה אל מול משכנתאות שונות בבנקים שונים. למרות שנראה שמדובר במחשבון קליל במיוחד עלינו להבין איך לעבוד אל מול מחשבון משכנתא, מה תפקידו ואיך אנו יכולים להפיק ממנו את המירב?

מה המחשבון משכנתא שלנו מציע?

בעזרת מחשבון ייעודי המופעל באתר שלנו תוכלו להשיג מידע אודות המשכנתא שלכם, המחשבון שלנו מציע את שירותיו ל:משפחות רגילות, משפחות עולים, משפחות נכים, משפחות חד הוריות, נכים מוגבלים אל כיסא גלגלים, נכים אשר לא נמצאים במערכת יחסים, רווקים ועולים חדשים. בכל אחד מהפונקציות האלו תראו שאלות שונות שיעזרו לאמוד בצורה הטובה ביותר את גובה המשכנתא שתוכלו להשיג.

יש לציין שהמחשבון הוא לא מדע מדויק, אלא סימולציה על בסיס הנתונים שהוקלדו. סכום הזכאות הרשמי נקבע על ידי משרד השיכון בלבד לאחר פנייה לבנק למשכנתאות.

נקודות זכאות למשכנתא

בעזרת המחשבון תוכלו לבדוק זכאות למשכנתא, לקוחות אשר מגיע להם זכות במשכנתא נהנים מתנאים מועדפים מטעם המדינה למטרת לקיחת משכנתא. זכאות ניתנת לאנשים ומגזרים שונים באוכלוסיה על פי קריטריונים שנקבעו המדינה וביטוח לאומי יחדיו.

יתרונות זכאות במשכנתא

למשכנתא בזכאות יש מספר יתרונות, תוכלו לפרוע את ההלוואה ללא עמלות ובלי הודעה מוקדמת, תוכלו לקחת הלוואת זכאות יחד עם הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית לחילופין אשר מעניקה לכם תנאים נוחים יותר לתשלום, בנוסף זוכים גם להנחה גדולה יותר בעמלת פירעון מוקדם.

מחשבון משכנתא – לא תחליף לייעוץ עם בעל מקצוע

למרות שזה מפתה, יש לנו פה מחשבון משכנתא שמציג לנו אמדן של כמה כסף נצטרך להחזיר, מה המשכנתא שאנו עלולים לקבל, האם אנו זכאים להנחות כלשהם וכו' אין להתייחס אליו כאל ייעוץ מקצועי לכל דבר. אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותיהם של יועצי משכנתאות פרטיים שיעזרו לכם להפוך את המשכנתא שלכם למשתלמת הרבה יותר. יועץ משכנתאות פרטי שונה מיועץ משכנתאות של בנק נמצא כדי לייצג את האינטרסים האישיים שלכם אל מול הבנקים – אל תתפשרו.

משכנתא משתלמת – נמצאים פה בשבילך

המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים פה בשבילכם בכל רגע על מנת לעזור לכם למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורך, תוך כדי בניית תמהיל משכנתא איכותי ומותאם אישית לכל לקוח. אנו מאמינים שהביטחון הכלכלי של הלקוח הוא המפתח להצלחה – מוזמנים לחייג אלינו עוד היום לשיחת התרשמות.