למה צריך בכלל יועץ משכנתא?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » למה צריך בכלל יועץ משכנתא?

החלטתם לרכוש בית (מזל טוב!) ועכשיו צריך לדאוג למשכנתא כדי לסגור את העסקה.

אז… מה עושים? פונים לבנק ומבקשים משכנתא! מה הבעיה?

ובכן, יש בעיה. 

הבנק מספיק אובייקטיבי כדי לדאוג לי למסלולים שאני צריך? שמתאימים לי? אולי..

הבנק שלי יתן לי את הריביות הנמוכות ביותר?? לא בטוח..

אז מה עושים..?

כיום, לקוחות רבים מעדיפים להעביר את הטיפול במשכנתא שלהם ליועץ משכנתאות מקצועי ואובייקטיבי על מנת ליצור רווח משמעותי ולקנות לעצמם שקט נפשי. אך תפקידו של היועץ הוא הרבה יותר גדול.

אז מהו בעצם תפקידו של יועץ המשכנתאות? מה עלינו לצפות מאותו יועץ?

1. ניתוח העסקה ובדיקת התאמתה ללקוחות – בבואכם לקבל שרות מהיועץ, עליו לעבור על מסמכי הזיהוי וההכנסות שלכם ולבדוק האם העסקה הזו מתאימה לכם או שהיא גדולה עליכם, האם מבחינת שיעורי המימון היא אפשרית, האם יש ברשותכם את ההון העצמי המתאים לעסקה וכד'.

2. חיסכון בזמן – יועץ מקצועי אמור להגיש את הבקשה ערוכה ומסודרת ל 2 בנקים לפחות (על מנת ליצור תחרות בריאה) ולקבל את האישור העקרוני תוך 48-24 שעות. בעוד שאם הלקוח ייגש לבנק לבד רק הפגישה מול הבנקאית תתקיים לאחר מספר ימים בגלל לו"ז צפוף של הבנקאית או מכל סיבה אחרת. כמובן שהחיסכון בזמן לא מתבטא רק בענין קבלת האישור עצמו אלא גם בקביעת תוכנית עבודה ולוח זמנים מדוייקים תוך כדי לקיחה בחשבון של אירועים לא מתוכננים.

הרי הבנק נותן לך 12 יום להשלים את כל המטלות בדרך לקבלת המשכנתא. וכדאי לעמוד בזמנים כדי לא להפסיד את הריביות. כל איחור של יום יגרור איתו הפסד פוטנציאלי של כמה אלפי שקלים בסה"כ הכללי.

3. חסכון בכסף – על היועץ לבנות תמהיל מסלולים ללקוח. בניית תמהיל מקצועי הנכון ללקוח ותפור לפי צרכיו יחסכו ללקוח עשרות של שקלים בהווה ועד למאות אלפי שקלים בעתיד. ריבית גבוהה מדי או שימוש במסלולים לא מותאמים ללקוח יגרמו לנזק כלכלי עצום. משא ומתן יעיל מול הבנקים ימקסם את הרווח שלכם באותה משכנתא.

באיזו שיטת חישוב נשתמש? קרן שווה? שפיצר? נצמיד למדד? צמוד מט"ח? איזה מהמסלולים נשחרר קודם כדי לשמור את הריביות?

4. בירוקרטיה – יועץ מקצועי יכין את הניירת הדרושה לבנקים בצורה ממוקדת ויחסוך לכם הלקוחות את העוגמת נפש בריצה מיותרת בלהמציא ניירת נוספת בכל פעם.

התחלתם עבודה חדשה? יש לכם הכנסה נוספת שכדאי שהבנק יכיר בה? כדאי שכל המידע יצורף לבקשה, הרי כל עיכוב קטן, מאט אתכם בדרך לקבלת המשכנתא!

תפקידו של יועץ המשכנתאות הוא מורכב קשה ובעל אחריות גדולה, השקט שהוא מקנה ללקוחותיו הופך את העסקה הזו לכדאית ומשתלמת לך, הלקוח.

התחלת תהליך משכנתא? אל תעמוד מול הבנק לבדך!

משכנתא משתלמת מבטיחה לכם מקסימום חסכון ויחס אישי במינימום של בזבוז זמן יקר וכסף!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן