למה אתם צריכים יועץ משכנתאות?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » למה אתם צריכים יועץ משכנתאות?

אחד הדברים הראשונים שעולים לנו בראש בעת פנייה של יועץ משכנתאות היא – "למה אנחנו צריכים יועץ משכנתאות, הרי אנחנו יכולים להשיג משכנתא לבד". ספוילר: זה ממש לא נכון.

לפני שאנו לוקחים משכנתא חשוב מאוד שנבין שאנו עומדים אל מול תאגידים ובנקים גדולים, בצד אחד אנחנו נמצאים – הלווה, בצד השני התאגיד הגדול. לרוב הלווים אין ידע מעשי ועיוני בנושא המשכנתאות, לכן המשא ומתן שיעשה עם הבנק הוא מועט וחסר יכולת. למה אתם צריכים יועץ משכנתאות? הישארו איתנו, זה שווה את זה.

בחירת משכנתא – איך לבחור את יועץ המשכנתאות שלנו?

כאשר אנו עומדים בשלב בחירת משכנתא אין ספק שמדובר באחד הצעדים החשובים והקריטים ביותר שאנו הולכים לעשות בחיינו, לכן מוטב שנעשה את הבחירה הטובה ביותר עבורנו. יש חשיבות רבה לבחירת מסלול המשכנתאות איתו נרצה להתחיל, ההמלצה שלנו היא לא להדיר זאת מעיניכם ולשקול את כל האפשרויות הרלוונטיות. לרוב לאנשים בלי ניסיון מעשי בעולם המשכנתאות החוזה וההתנהלות מול הבנק יכולה להתפרש כסינית, לכן ההמלצה היא לקחת יועץ משכנתאות.

אחת הסיבות ללקיחת יועץ משכנתאות היא אובייקטיביות ושקיפות מלאה, האינטרס של יועץ המשכנתאות שתקחו את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם. מאידך, כאשר אנו מדברים על נציגי הבנק אנו מדברים על חברה שמועסקים כחלק מתאגיד שמשלם להם משכורת ומחוייבים אליו, לכן ההמלצה תהיה לרוב לפי צרכי הבנק ולא הלקוח. יועץ משכנתאות הוא ה"בנקאי" שלכם ובעל אינטרס אחד – להשיג את המשכנתא הטובה ביותר, כתוצאה מכך יכול היועץ להגדיל את מעגל לקוחותיו ולהרוויח את העמלות שלו.

בניגוד ללווה הממוצע, ליועץ משכנתאות יש כושר מיקוח גבוה – מאחר ומדובר ביועץ משכנתאות שעובד עם לקוחות רבים בתחומים שונים האינטרס של הבנק הוא לשמור אותו מרוצה, להשאיר אותו איתם, כתוצאה מכך יועצי משכנתאות רבים מקבלים הצעות למשכנתאות שאתם כלווים רגילים כלל לא הייתם מקבלים. בעזרת יועץ משכנתאות נוכל להוריד משמעותית את סכום המשכנתא ובמידת הצורך להתעדכן במשכנתאות חדשות בעתיד.

למה לנו כל הניירת והבירוקרטיה?

בעת עבודה מול יועץ משכנתאות אנו חוסכים זמן רב שהיינו מפסידים בלעדיו. יועץ המשכנתאות דואג לעשות עבורנו בדיקה מקיפה בהתאם להון האישי שלנו, מה שחוסך לנו בזבוז של ימי עבודה בין תאגידים שונים ובנקים המספקים שירותי משכנתאות. בנוסף יועץ משכנתאות יכול לנתח במהירות מה היא המשכנתא הטובה ביותר עבורכם ולנתח כל משכנתא בצורה שגם אתם תבינו.

אך עם זאת יש חסרון ברור מאוד בעולם יועצי המשכנתאות, אין רגולציה בתחום וכתוצאה מכך כל אדם יכול להציג את עצמו כיועץ משכנתאות. לכן חשוב מאוד לחפש יועץ משכנתאות בעל ניסיון ומוניטין של כמה שנים. ספוילר: אתם אפילו לא צריכים לחפש

אנחנו במשכנתא משתלמת נחסוך לכם את החיפושים – משרדנו מתמחה מעל ל10 שנים בתחום המשכנתאות, ליווינו עסקים ואנשים פרטיים כאחד וחסכנו מאות אלפי שקלים. למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

Related Posts

 1. חולמים על בית משלכם ? משכנתא משתלמת
 2. משכנתא משתלמת
 3. חתימה על משכנתא - משכנתא משתלמת
 4. משכנתא משתלמת
 5. המפתחות לבית משלכם - משכנתא משתלמת
 6. משכנתא משתלמת
 7. משכנתא משתלמת
 8. בדרך לדירה - משכנתא משתלמת
 9. משכנתא משתלמת
 10. משכנתא משתלמת
 11. משכנתא משתלמת
 12. חתימה על משכנתא - משכנתא משתלמת
 13. משכנתא משתלמת
 14. משכנתא משתלמת
 15. משכנתא משתלמת
 16. משכנתא משתלמת
 17. יש לכם שאלה ? פנו אלינו - משכנתא משתלמת
 18. בדרך לדירה - משכנתא משתלמת
 19. משכנתא משתלמת
 20. יועץ משכנתא
 21. משכנתא משתלמת
 22. משכנתא לעסקים
 23. משכנתא משתלמת
 24. חולמים על דירה ? משכנתא משתלמת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן